آنچه که باید در مورد سررسید خشتی بدانیم

سررسید خشتی

در این مقاله میخواهیم به بررسی سررسید خشتی بپردازیم در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که می دانید سررسید انواع مختلفی دارد و شما می توانید برای یادداشت برنامه های روزانه، ماهانه و سالانه خود از سررسید های مختلفی استفاده کنید.

همانطور که قبلا هم توضیح دادیم استفاده از سررسید 1400 کاغذی و کتابی از لحاظ روانشناسی و ذهنی بسیار مفید تر است و در عین حال که یادداشت های خود را انجام می دهید ذهن خود را نیز تقویت میکنید.

در مقالات قبل در مورد تفاوت میان سررسید کتابی با تقویم های دیجیتالی گفتیم و اطلاعاتی در مورد فایده های سررسید در اختیارتان قرار دادیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد خرید سررسید اطلاعات لازم را کسب کنید. و اطلاعاتی در مورد سررسید خشتی را بازگو کنیم.

خرید نوع تقویم رومیزی و سررسید بستگی به خودتان و علاقه شما دارد. علاوه بر این با گذشت زمان انتظارات و خواسته های شما از سررسید تغییر پیدا می کند و همچنین ممکن است تا به غیر از موقعیت و نیازتان به نوع سررسید، تقویم و سررسید متفاوتی را انتخاب کنید.

سررسید خشتی

استفاده از سررسید برای نوشتن و یادداشت کردن برنامه های روزانه

نوشتن و یادداشت برداری یکی از بهترین روش های فکر کردن و ایجاد استراتژی، برنامه ریزی و انقلاب های فکری است.

با نوشتن می توانید احساسات خود را بروز دهید و تراوشات ذهنی خود را مرور کنید.

این دو صورتی است که در تقویم های دیجیتالی این اتفاقات نمی افتد و تنها با یادداشت برداری و نوشتن داخل سررسید می توانید به این فواید دست پیدا کنید.

با این کار خلاقیت خود را افزایش خواهید داد. با نوشتن می توانید هرآنچه را که می خواهید روی کاغذ بیاورید و به مرور خاطرات و اتفاقات مهم زندگی خود بپردازید.

نوشتن باعث می شود به ذهن ناخود اگاه دست پیدا کنید. پس سعی کنید تا جایی که می توانید از سررسید ها و تقویم های کاغذی استفاده کنید زیرا نتایج بسیار چشمگیر تری برای سلامت ذهن شما دارد و می توانید علاوه بر یادداشت رویداد های روزانه با ضمیر ناخودآگاه خود نیز ارتباط بیشتری برقرار کنید.

برای تهیه بهترین انواع سررسید ۱۴۰۰ می توانید با کارشناسان شرکت جوپنزا در تماس باشید. شماره تلفن در همین سایت درج شده است.

سررسید تبلیغاتی

همان طور که می دانید سررسید نیز مانند محصولات دیگر دارای انواع مختلفی است که کارکرد های مختلفی دارد.

وقتی سایت های مختلف فروش و ارائه سررسید ها را مورد بررسی قرار می دهید، احتمالاً تنوع این محصول کمی شما را گیج می کند و شاید ندانید کدام یک از این

محصولات می تواند نیاز شما و یا مصرف کننده ای را که قرار است این هدیه با ارزش را از سمت شما دریافت کند، به طور کامل برطرف کند.

فرض کنید شما می خواهید به یکی از مشتریان خوب خود که بیشتر زمانش را در رفت و آمد است یک سررسید هدیه بدهید، بی شک باید به او یک سررسید با ابعاد کوچک داد، تا بتوان با گرفتن کم ترین جای ممکن، همیشه آن را به همراه خود داشته باشد، اما اگر شما به او یک سالنامه با ابعاد بزرگ هدیه کنید، هرچند ظاهر خوبی هم داشته باشد، به دلیل سنگینی و اشغال فضای زیاد، او این هدیه تبلیغاتی گران بهای شما را به گوشه ای انداخته تا خاک بخورد و شما یک فرصت عالی را برای تبلیغ خود از دست داده اید.

ما  در این مقاله سعی کردیم با تکیه بر سال ها تجربه خود در زمینه تولید سررسید و سالنامه، و همچنین حضور همیشگی در بازار کار این محصول و شناخت انواع سالنامه و تغییرات آن در طول زمان،  برای شما کاربران گرامی مقاله ای کامل و کارآمد ارائه دهیم.

سررسید خشتی

قطع خشتی که به مربعی نیز مشهور است، به هر سررسید مربع شکلی اطلاق می شود. بنابراین ابعاد از پیش تعیین شده ای ندارد.
سالنامه خشتی درواقع به صورت عمومی تولید نمی شود، و اگر شما به این قطع علاقه دارید میتوانید آن را به صورت اختصاصی سفارش دهید.

با توجه به این نکته که ابعاد این سررسید بسته به سلیقه و نیاز شما متغیر است،یعنی هم در ابعاد کوچک و هم بزرگ می توانید سفارش دهید، کارکرد آن نیز وابسته به انتخاب شماست.

قطع سررسید خشتی

قطع خشتی بزرگ و قطع خشتی کوچک

قطع خشتی ابعاد مختلفی میتواند داشته باشد اما نکته مهم در قطع سررسید خشتی این است که ابعاد آن به صورت مربعی است. ابعاد پرکاربرد در این نوع قطع ۲۲۲۲ و ۱۹۱۹ سانتیمتر هستند.
این نکته را در نظر داشته باشید که شرکت ها و تولید کنندگان، این نوع از قطع سالنامه را به صورت کلی تولید نمی کنند چون در تهیه این نوع قطع کاغذ زیادی مصرف می شود و فقط در مواقعی که مشتریان در تعداد بالا سفارش دهند برای آن ها تهیه می شود.

قطع چیست

قطع در اصطلاح به همان اندازه سررسید یا اندازه کتاب و دفتر گفته می شود. این اندازه با استاندارد اندازه گیری طول و عرض محاسبه می شود. محصولاتی مانند سررسید، تقویم، کتاب، دفتر و …  و یا هر محصولی که به کاغذ سرکار دارد هر کدام دارای قطع های مخصوصی هستند.

قطع سررسید چیست

اگر شما حتی یکبار در زندگیتان خواسته باشید که سررسید بخرید حتما با این سوال مواجه بودید، سررسید در چه اندازه ای میخواهید و یا سررسیدتان در چه قطعی باشد  و شما جزو آن دسته ای از افراد هستید که به فروشنده با دست جواب میدهید که در این اندازه باشد.

پس حتما این مقاله را خوب مطالعه کنید تا با قطع و قطع سررسید آشنا شوید.

قطع به این معناست که ابعاد سررسید مورد نظر شما چه اندازه ای باشد در واقع در سررسید ها، دفتر ها، کتاب ها و … و همانطور که در بالا اشاره کردیم هر آن چیزی که به کاغذ مربوط است، برای اندازه گیری و سفارش از واژه قطع استفاده می شود.

قطع انواع مختلفی دارد که درباره ی هر کدام از آن ها توضیح خواهیم داد. البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در میان انتخاب خود برای سررسید علاوه بر موضوع اندازه آن باید به جنس آن نیز توجه داشت به عنوان مثال سررسید های چرم طبیعی و مصنوعی.

انتخاب قطع سررسید

اینکه شما چه اندازه سررسیدی را مورد استفاده دارید و یا برای سفارش سازمان و کسب و کار خود چه اندازه ای را می پسندید یک انتخاب سلیقه ای میباشد.

  • قطع خشتی بزرگ: ۲۲*۲۲ سانتی متر
  • قطع خشتی کوچک: ۱۹*۱۹ سانتی متر

منظور از سفارشات اختصاصی که برای چاپ اختصاصی آن در سررسید خشتی مقرون به صرفه باشد تیراژ ۳۰۰۰ جلد می باشد.

تعداد صفحات در هر فرم در سررسید خشتی بزرگ ۱۲ صفحه می باشد. اندازه کاغذ در این نوع سررسید ۵۰۷۰ سانتی متر است.

اندازه قبل از برش سررسید خشتی بزرگ۲۳۲۳ سانتی متر و اندازه بعد از برش آن ۲۲۲۲ سانتی متر است و تعداد صفحات در هر فرم در سررسید خشتی کوچک ۱۲ صفحه می باشد. اندازه کاغذ در این نوع سررسید ۲۰۲۰ سانتی متر است.

اندازه قبل از برش سررسید پالتویی کوچک ۱۹۱۹ سانتی متر و اندازه بعد از برش آن ۲۲۲۲ سانتی متر است.

شرکت جوپنزا تولید کننده انواع قطع های سررسید و سررسید خشتی با کیفیت بالا میباشد برای ثبت سفارشات خود از طریق شماره تلفن درج شده در همین سایت میتوانید اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *