انواع سررسید پالتویی

انواع سررسید پالتویی

انواع سررسید پالتویی موضوعی است که قصد داریم در این مقاله به طور مفصل به آن بپردازیم. احتمالا الان که در حال مطالعه این مقاله هستید یا در حال خرید انواع هدایای تبلیغاتی هستید و یا به مطالعه در مورد دسته بندی انواع سررسید پالتویی علاقمند هستید. در هر صورت، سعی کرده ایم تا مهم ترین ویژگی های مرتبط با موضوع را مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

البته حساسیت بررسی چنین نکاتی در همه دسته بندی های انواع سررسید وجود دارد. چون یا اسامی غیرعادی و جالب دارند و یا افراد مختلف برای آگاهی از ویژگی های مختلف انواع سررسید به سراغ مقالات مرتبط با آنها می روند. براین اساس این هم نکته دیگری از اهمیت و لزوم پرداختن به چنین موضوعاتی از گروه انواع هدایای تبلیغاتی است.

بررسی انواع هدایای تبلیغاتی

طبیعتا لازمه پرداختن به موضوع بررسی انواع سررسید پالتویی، ابتدا بررسی انواع هدایای تبلیغاتی است. به این دلیل که هر نوع سررسید یا سالنامه عضوی از هدایای تبلیغاتی است. پس برای همین ابتدا باید به سراغ بررسی انواع هدایای تبلیغاتی و جزئیات دسته بندی بین آنها پرداخت تا شناخت کامل و مناسبی را نسبت به دسته بندی اصلی انواع سررسید داشته باشیم.

توجه نمایید که به دلیل تعدد سلایق، تکنولوژی ساخت، کاربرد و…تنوع بسیار زیادی در بین دسته بندی های مختلف هدایای تبلیغاتی وجود دارد. یکی از این موارد به دلیل کاربردی بودن و همچنین مناسب بودن برای اکثر مخاطبانی که مورد هدف تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی قرار می گیرند، انواع سررسید می باشد. به همین دلیل جزو اجزای اصلی و مهم انواع هدایای تبلیغاتی هستند. یکی از کاربردهای پایه ای و مهم سررسیدها، موضوع پیگیری زمان و یادداشت گذاری کارهای مهم در خلال زمان بندی و اولویت بندی می باشد که عملا یک ابزار پایه ای برای برنامه ریزی و مدیریت کارهای شخصی محسوب می گردد.

اگر بخواهیم خیلی ساده مروری به انواع هدایای تبلیغاتی داشته باشیم شامل انواع کارهای چوبی، وسایل الکترونیکی مثل پاوربانک و…، انواع ست اداری و مدیریتی چرمی، انواع خودکار، انواع سررسید، انواع ادکلن و عطر، انواع اکسسوری مثل جاکلیدی و…که تنها گوشه ای از دنیای بزرگ هدایای تبلیغاتی است که هر کدام از این عناوین اصلی نیز به گستره وسیعی از زیرعناوین و اجزا تقسیم می شود که در مجموع یک دنیای از انتخاب را تشکیل می دهند. به همین دلیل مسئله کسب آگاهی قبل از اقدام به خرید در این مورد بسیار حیاتی است.

چند نوع سررسید وجود دارند؟

خب بدون شک مرحله بعدی که در مسیر بررسی انواع سررسید پالتویی باید مورد ارزیابی قرار گیرد، موضوع بررسی اینکه چند نوع سررسید وجود دارند. در بخش قبلی بررسی کردیم که چه بخش بندی بین انواع هدایای تبلیغاتی داریم. به این دلیل که برای بررسی دقیق انواع سررسید پالتویی، باید به سراغ ریشه آن به این معنی که به کدام دسته کالاها تعلق دارد، پرداخت. حال که فهمیدیم که جزو دسته کالاهای هدایای تبلیغاتی است. بهتر مشخص می شود که در کدام حوزه داریم بررسی می کنیم.

اشاره کردیم که هر کدام از عناوین اصلی هدایای تبلیغاتی نیز کلی زیرعنوان دارند که بسیار گسترده اند. یکی از عناوین اصلی هدایای تبلیغاتی، انواع سررسید بود. جالب اینجاست که شبیه به دلیل تنوع هدایای تبلیغاتی، همان موارد را در اینجا نیز داریم. اینکه تعدد سلایق افراد مختلف، کاربردهای متفاوت هر سررسید، تنوع در ابعاد و جنس متریال استفاده شده و…همگی مواردی هستند که در ایجاد تنوع فراوان در انواع سررسید اثرگذار هستند.

به طور کلی در این بخش نیز اگر بخواهیم مروری به انواع زیردسته ها داشته باشیم به این صورت هستند.

سررسیدپالتویی، سررسید جیبی، سررسید رحلی، سالنامه رقعی ، سررسید اروپایی، سررسید وزیری و…که تازه این تنوع از نظر ابعاد است. یک دسته بندی دیگر می توان به سررسید چرمی، سررسید چوبی، سررسید گلاسه، سررسید کتان، سررسید با رویه پلاستیک، سررسید طلاکوب و…که از نظر جنس و شکل طراحی و جلد آن است اشاره کرد. می بینیم که با دنیایی از تنوع روبه رو هستیم. اما از بین این همه سررسید و سالنامه، اساسا سررسید پالتویی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ این سوالی است که در قسمت بعدی به آن می پردازیم.

سررسید پالتویی چیست؟

به طور خیلی صریح و ساده بخواهیم بگوییم که انواع سررسید پالتویی چیست اینگونه باید بیان کنیم: یک نوع سررسید که براحتی در جیب یک پالتو جا می شود. می بینید که مهم ترین ویژگی و شاخصه این نوع سررسید ابعاد و اندازه خاص آن است.

البته همین موضوع ابعاد، یک ویژگی بسیار منحصربفرد و کاربردی است. به این خاطر که خیلی از افراد علاقه دارند سررسید و یادداشت های خود را براحتی همراه با خود جابجا کنند و این موضوع برایشان بسیار حائز اهمیت است. اینجاست که اهمیت و کاربرد خاص این نوع سررسید جلب توجه می کند.

انواع سررسید پالتویی

خب حالا وقت آن رسیده که به سراغ سوال اصلی یعنی انواع سررسید پالتویی برویم. احتمالا تا این قسمت از مقاله متوجه این موضوع شده اید که از بالا یعنی بررسی انواع هدایای تبلیغاتی تا به ریزترین بخش آن هم می رسیم با دنیایی از دسته بندی و زیرعنوان مواجه هستیم. یعنی همین سررسید پالتویی نیز برای خودش زیرعنوان و زیردسته دارد.

دلیل وجود تنوع در بین انواع سررسید پالتویی نیز بخاطر تعدد سلایق و لزوم پوشش دادن انواع سلایق مخاطبین است. شاید سوال پیش بیاید که با اینکه همه سررسیدهای پالتویی که به یک اندازه هستند پس تنوع یعنی چه؟ اما باید خاطر نشان کرد که درست است ابعاد همه مدل های سالنامه پالتویی به یک اندازه است. اما می توان در انواع طراحی جلد، انواع طراحی برگه های داخلی، انواع جنس کاغذ استفاده شده، انواع طراحی نقش های داخلی برگه ها، انواع الحاقات به سالنامه پالتویی و…که اینها مجموعا تنوع بالایی را در انواع سررسید پالتویی ایجاد می کنند و باعث می شوند که هر نوع مخاطب با هر نوع سلیقه ای که باشد را راضی نگه دارد و موجب رضایت آن شود.از انواع سررسیدها می توان به سالنامه اروپایی اشاره کرد.

چون به خودی خود که یک ویژگی منحصربفرد یعنی ابعاد خاص را با خود بصورت پیشفرض دارد و حالا فرض کنید که از نظر طراحی، متریال و…نیز تنوع داشته باشد. قطعا هر نوع سلیقه ای را پوشش می دهد. بنابراین انواع سررسید پالتویی را بین گزینه های جدی انتخاب از بین انواع هدایای تبلیغاتی قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *