اهمیت استفاده از تقویم دیواری تبلیغاتی

تقویم دیواری

تبلیغات یکی از اصلی ترین راه های معرفی کسب و کار و برندها است که با نزدیک شدن به ماه های آخر سال و حتی در روزهای عادی می تواند به عنوان یکی از متداول ترین متد ها برای جلب مشتریان و سفارشات بیش تر باشد. در نتیجه وقتی که شما قصد چاپ تقویم دیواری را دارید و آن را به عنوان هدیه به مشتریان و دیگر افراد می دهید، آن ها این تقویم را در مکان های پر رفت و آمد آویزان می کنند در نتیجه مردم بیش تری می توانند با کار و محصولات، برند و کسب و کارتان آشنا شوند.

معرفی تقویم دیواری

تقویم دیواری یکی از ابزارهای مهم در هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. تقویم رومیزی خاص برای مدیران خاص تعبیه شده و تقویم رومیزی ارزان برای کسانی که قصد دارند با قیمت پایین تقویم رومیزی داشته باشند. تقویم برای استفاده روی دیوار و چاپ تبلیغ روی آن کاربرد فراوان دارد. تقویم دیواری ارزان را می توان به تقویم دیواری حصیری و تقویم دیواری مقوایی تقسیم کرد. و باید بدانید که قیمت تقویم سال جدید نسبت به قیمت کاغذ آن سال تعیین می شود.

در روزهای آخر سال سفارش تقویم ها و سالنامه های تبلیغاتی بسیار پرطرفدار است. و همه ی شرکت ها اقدام به سفارش تقویم ها و سالنامه های تبلیغاتی میکنند. تقویم های متفاوتی در بازار هستند که هرکدام از انها مزایا و معایب خود را دارند.

تقویم دیواری و تقویم رومیزی هم از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی نوروزی به شمار می روند که به ما نوید سالی جدید و با برکت را می دهند. تقویم رومیزی ارزان تعداد صفحات کمتر به همراه دارد و دارای صحافی با کاغذهای سبک تر می باشد. تقویم ارزان هم دارای صفحات کمتر و کوچکتر از تقویم دیواری A3 می باشد. قیمت چاپ تقویم رومیزی و قیمت چاپ تقویم هم نسبت به کیفیت کاغذ و تعداد رنگ چاپ تقویم متفاوت می باشد.

تقویم دیواری

تقویم دیواری 1400 باید چه ویژگی هایی داشته باشد

تقویم دیواری چندین ویژگی را ترکیب می‌کند: یک‌نمای سریع، قسمتی برای قرار ملاقات‌ها و یادداشت‌ها و شما با ارائه تقویم به راحتی میتوانید:

۱. زمانی که میخواهید یک موضوع را به اشتراک بگذارید.
تقویم دیواری در مجموعه ای بزرگ از تم های زیبا و متناسب با نیازهای شما می باشد.

۲. اگر کارمندان شما مشغله کاری فراوان دارند و با فعالیت های فراوانی درگیر هستند.
داشتن بیش از یک تقویم منطقی است. حتی اگر افراد تقویم های شخصی داشته باشند. حضور یک تقویم مرکزی که هر کس اطلاعات را در آن به اشتراک بگذارد بسیار ضروری است.

۳. همه آشپزخانه ها نیاز به یک تقویم دارند، که می‌تواند هرکدام از اعضای خانواده را در مورد رویدادهای مختلف که قرار است اتفاق بیفتد اطلاع داشته باشند.

۴. زمانی که یک محل استراتژیک برای مشاهده رویدادها برای همه افراد مورد نیاز است.
مانند آویزان کردن روی دیوار در اتاق های استراحت و اتاق های کنفرانس.

سایز تقویم دیواری 1400

سایز تقویم های دیواری ۱۴۰۰ را میتوان در محدوده ای متنوع تعیین کرد ولی در هر صورت دلیل طراحی تقویم به صورت دیواری گذشته از عدم نیاز به قرار گیری و روی سطح افقی امکان خواندن موارد نوشتاری از فاصله نسبتا زیاد است.

این ابعاد قاعدتا از قطع قطع A3 بزرگتر و ممکن است تا قطع ۷۰ سانتی متر زیاد شود، طوری که به این تقویم ها تقویم پوستری گفته میشود.

تقویم دیواری بطور معمول دارای برگ های یک رو چاپ است و بیشتر به صورت تک برگ و فصلی طراحی میشود.

همچنین تقویم های دیواری ممکن است دارای دوازده ماه طراحی شده در دوازده برگ جداگانه باشد.تقویم های دیواری به ویژه در حالت و ابعاد پوستری دارای عکس و تصویر هستند و بیشتر فضای هر صفحه را تصاویر مرتبط با موضوع و یا صرفا تزیینی به خود اختصاص میدهند نحوه قرار گیری روزهای ماه هم برخلاف تقویم های رومیزی که معمولا به صورت جدول شده هستند به صورت خطی انجام می گیرد.

در طراحی و چاپ تقویم دیواری 1400 چه نکاتی را باید رعایت کرد

تقویم 1400 که میتواند در سایزها و جنس های مختلف طراحی و تولید شود. مناسب محل هایی با رفت آمد بالا و نیاز به دسترسی تاریخ به صورت در یک نگاه می باشد.

این نوع تقویم ها نسبت به نیاز میتواند سال در یک برگ، فصل در یک برگ، ماه در یک برگ و حتی هر هفته در یک برگ باشد. قطع و اندازه آن هم باید متناسب با محل نصب باشد.

به دلیل صرفه جویی در قیمت و مصرف متریال بهتر است با سایز تولید کاغذ همخوانی داشته باشد.

این مدل تقویم به خاطر ساده بودن نوع تولید و محدود بودن متریال مصرفی در رنج قیمت مناسبی می باشد.
که این هم یکی از دلایل استقبال مشاغل و افراد کم درآمد تر است.

چاپ تقویم دیواری 1400

راه های متفاوتی برای سفارش و چاپ تقویم اختصاصی وجود دارد که اولین مورد آن را می توان به میزان هزینه پرداختی شما اختصاص داد. از طرفی استفاده از تصاویر محصولات، لوگو، آدرس و شماره های تماس در چاپ تقویم می تواند به عنوان راهی برای جلب مشتریان خاص و خریداران واقعی بسیار مناسب است.

تقویم دیواری هدیه تبلیغاتی ارزان

تقویم می تواند بر روی اجناس مختلف مانند انواع کاغذ با روکش های مختلف مانند ورنی، انواع یووی، سلفون مات و براق و غیره چاپ و تولید شود.
شرکت ها، کارگاه ها و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ نیاز دارند که در بازار کارشان دیده شوند، این کار در روند رشد کسب و کار آنها بسیار تاثیرگذار است.
موسسات و شرکت های کوچک که از توان مالی پایین تری نسبت به دیگر مشاغل دارند هم تقویم های دیواری برایشات بسیار مناسب میباشد.
تقویم های دیواری به دلیل مقرون به صرفه بودن مورد استقبال این دسته از افراد است.
برای همین تقویم دیواری جزء هدایای تبلیغاتی ارزان از جایگاه خوبی برخوردار است.

ویژگی های تقویم دیواری اختصاصی

از ویژگی های تقویم اختصاصی امکان چاپ طرح دلخواه شما را دارد و شما میتوانید به هر سبک، مدل و رنگی که بخواهید سفارش دهید و طرح آن کاملا اختصاصی باشد، حتی امکان تولید تقویم با شکل های خاص هم وجود دارد.

تقویم های دیواری شامل سایز های استانداردی می باشد که در صورت انتخاب سایز های تعریف شده ، باعث پرت نشدن کاغذ و در نتیجه قیمت به صرفه تر می شود، اما اگر میخواهید تقویم شما سایز و یا شکل برش خاصی داشته باشد این امکان وجود دارد و هیچ محدودیتی برای شما نیست.

برای نصب و اتصال بهتر و راحت تر، از گیره تقویم استفاده می شود که شامل یک شیرازه تقویم به اندازه عرض تقویم به همراه یک گوشواره برای آویز می باشد. گیره تقویم شکلی شبیه شیرازه کتاب و دفتر می باشد با این تفاوت که محکم تر می باشد و شامل بخش آویز می باشد.
شیرازه به انتخاب مشتری می باشد و در صورتی که میخواهید در هزینه های خود صرفه جویی کنید می توانید از تقویم ساده بدون گیره استفاده کنید.

چاپ تقویم دیواری اختصاصی 1400

تقویم انواع مختلفی دارد که یکی از محبوب ترین آن ها تقویم دیواری می باشد. عموما چاپ تقویم  می تواند بسته به سلیقه و نیاز شما در سایزها و جنس های متفاوت تولید و طراحی شود. کاربرد تقویم در محل های پر رفت و آمدی مانند فروشگاه ها، مطب ها، مدارس، خانه و غیره است که لازم است با یک نگاه و به صورت سریع به تاریخ های موجود در تقویم  دسترسی پیدا کرد.

تقویم ابزاری است که می تواند به صورت سررسید یا کتاب و یا به صورت تقویم  ، رومیزی و غیره می باشد که رویداد ها، اتفاقات و رخ داد های مهم در طول یک سال را به نمایش می گذارد. علاوه بر این تقویم ها بسته به نوع چاپ، جنس به کار رفته، رنگ های استفاده شده و غیره می توانند متفاوت باشند. اما به صورت کلی تقویم وسیله ای است که از طریق آن میتوانیم همه ی اتفاق های مهم را در یادمان نگه داریم. چاپ تقویم اختصاصی 1400 میتواند شروع رشد چشم گیر شما در کسب و کارتان باشد. شما با صرف هزینه خیلی کم میتوانید تقویم اختصاصی ۱۴۰۰ را به مخاطبین خود ارائه دهید و تا یکسال تبلیغات شما موفقیت آمیز صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − سه =