اهمیت انتخاب سررسید تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

سررسید پالتویی

سررسید تبلیغاتی یکی از انواع هدایای تبلیغاتی بسیار مفید است که میتوان از آن به عنوان هدیه ای موثر به مخاطبان و مشتری ها ارائه داد. سررسید تبلیغاتی یک هدیه بسیار کاربردی است که به عنوان یک استراتژی قدرتمند بازاریابی در میان مدیران رواج دارد.

سررسید تبلیغاتی یا سالنامه تبلیغاتی به زبان ساده همان دفترچه یادداشت روزانه است که هر صفحه آن دارای تاریخ می باشد ، امروزه بر اساس کاربردهای فراوان در رشته های مختلف کاری انواع مختلف سررسید به وجود آمده اند ؛ همچنین به خاطر کاربردی بودن سررسید و همچنین عمر طولانی ( یکسال ) میتواند به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار سودمند نیز مورد استفاده قرار گیرید.

مزایای استفاده سررسید تبلیغاتی

از مزایای سررسید تبلیغاتی میتوان به نظم بخشیدن یادداشت های روزانه در یک کتابچه با توجه به تاریخ مشخص اشاره نمود. در سررسیدهای تبلیغاتی، مناسبت های مختلف در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و دینی درج می شود. اطلاعاتی که در سررسیدهای تبلیغاتی جهت تبلیغ درج می شود، معمولاً موجب می شود اطلاعات کاملی از کالا و خدمات خاصی دریافت شود. صفحات مربوط به مطالب تبلیغاتی در ابتدا، انتها، و یا در صفحات مشخصی از سررسید قرار می گیرد. مطالب تبلیغاتی عموما به صورت تصویری با کیفیت وضوح بالا و نام، نشان و لوگوی شرکت و برند خاصی در سررسید تبلیغاتی درج می شود.

از مزایای دیگر سررسید تبلیغاتی، دیده شدن تبلیغات مورد نظر می باشد. با توجه به اینکه مخاطبین سر رسید تبلیغاتی، مدیران، کارمندان، اساتید دانشگاه، معلمان، حسابداران و افراد دیگر با مشاغل مختلف می باشند، سررسید تبلیغاتی فرصتی مناسب جهت نمایش تبلیغات کالا، برند و خدمات مشخصی به صورت متن یا تصویر می باشد.

انواع سررسید تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی ابزاری کاربردی و مناسب جهت ارائه به عنوان هدایای تبلیغاتی می باشد. سررسید تبلیغاتی دارای انواع مختلفی می باشند که مخاطبین خاصی برای هر نوع آن وجود دارند. مولفه های انواع سررسید تبلیغاتی شامل اندازه و قطع، جنس جلد، داخله، نوع کاغذ، نوع چاپ و صحافی سررسید تبلیغاتی می باشد.

در زمینه اندازه و قطع، سررسید تبلیغاتی شامل سررسید خشتی، جیبی، پالتویی، رقعی، رحلی و وزیری می باشد. سررسید تبلیغاتی از لحاظ جنس جلد به انواع چرمی، ارگانایزر، ترمو، سلفون، گالینگور و برجسته تقسیم بندی می شود.

از لحاظ داخله، سررسید تبلیغاتی به صورت ماهانه، هفتگی، دو روزه و یک روزه طراحی می شود. در زمینه نوع کاغذ، سررسید تبلیغاتی شامل دو نوع کاغذ کرم و تحریر می باشد. نوع چاپ سر رسید تبلیغاتی به صورت تک رنگ و دو رنگ در نظر گرفته می شود. جهت صحافی سررسید تبلیغاتی از انواع صحافی کلاسوری، فنری، فنر دوبل و دوخت استفاده می شود.

انواع سررسید تبلیغاتی

سررسید ها نیز مانند بسیاری از هدایای تبلیغاتی دیگر دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه مهمترین آنهارا مورد بررسی قرار میدهیم:

  • سررسید وزیری
  • سررسید رقعی
  • سررسید ارگانایزر
  • سررسید پالتویی یا جیبی
  • سررسید اروپایی
  • سررسید های دفترتلفن دار
  • سررسید یادداشتی

اهمیت انتخاب سررسید تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغاتی

اگر بخواهیم اهمیت سررسید را به طور خلاصه بیان کنیم باید بگوییم دلیل انتخاب سررسید به عنوان هدیه تبلیغاتی، در کاربردی بودن آن است. اگر مشتری محصولات و خدمات برند شما، سایر کسب وکارها هستند، مسلما می‌دانید که بسیاری از این مشتریان، افرادی هستند که به زمان اهمیت می‌دهند و رویدادهای کاری را در سررسید خود ثبت می‌کنند تا هیچ‌گاه از آن‌ ها غافل نشوند. وقتی شما از سالنامه تبلیغاتی استفاده می‌کنید، مشتریان شما به واسطه‌ی سررسید، روزانه با برند شما سر وکار دارند و اگر بخواهند از محصولات و خدماتی که شرکت شما ارائه می‌دهد، استفاده کنند، مسلما نام برند شما در ذهن آن‌ ها تداعی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *