بررسی و معرفی سررسید پالتویی 1402

معرفی سررسید پالتویی 1402

در این مقاله سعی داریم تا به بررسی و معرفی سررسید پالتویی بپردازیم. حالا چرا 1402؟ به دلیل که در نیمه دوم سال 1402 هستیم و بسیاری از کسب و کارها و افراد، مدیران شرکت ها و…قصد دارند تا برای آخر سال و مناسبت هایی که در پیش دارند هدایای تبلیغاتی مناسبی در نظر بگیرند و به مخاطبان، شرکای تجاری، همکاران و…هدیه بدهند. بر این اساس مهم است مهم ترین ویژگی های یک خرید مناسب برای هدایای تبلیغاتی مناسب سال 1402 را بدانیم و با آگاهی قبلی سراغ سفارش و خرید چنین کالاهایی برویم.

به دلیل تنوع زیادی که در اجزای هدایای تبلیغاتی وجود دارد از جمله سالنامه اختصاصی، سالنامه جیبی و… باید از قبل به صورت آگاهانه اقدام به بررسی و جمع آوری اطلاعات نمایید تا در نهایت بدانید چه چیزی مناسب شماست و خریدی مناسب از نظر قیمت و طرح و…داشته باشید. همچنین عامل مهم بعدی اثرگذاری متفاوت هرکدام از انواع هدایای تبلیغاتی است که بر مبنای نیاز شما و نوع مخاطبان شما می تواند متفاوت باشد و باید به این نکته نیز دقت نمایید.

معرفی سررسید پالتویی 1402

قبل از پرداختن به جزئیات معرفی سررسید ، باید این نکته را توضیح دهیم که منظور از معرفی سررسید پالتویی 1402 این است که قصد داریم اولا سررسید پالتویی و جزئیات مربوط به آن را توضیح دهیم و در ادامه به دلیل نزدیک شدن به آخر سال1402 و زمان مناسب خرید هدایای تبلیغاتی، نیاز است تا نکاتی در مورد سررسید پالتویی 1401 و جزئیات و نحوه خرید و…آن بیشتر توضیح دهیم تا اگر قصد خرید داشته باشید، بتوانید از نکات مطرح شده در این مقاله بهره ببرید.

سررسید پالتویی چیست؟

سررسید پالتویی همانطور که از اسمش پیداست، یک نوع سالنامه است که از نظر ابعاد به صورتی است که به راحتی در جیب یک پالتو جا می گیرد و به راحتی قابل حمل است. سالنامه پالتویی به دلیل ابعاد خاصی که دارد، مورد استقبال بسیاری از افراد با سلیقه های مختلف است. چون ابعاد بسیار جذابی دارد و همچنین از لحاظ طراحی و نوع کارکرد نیز نسبت به رقبای خود، دارای مزیت های بیشتری است. همچنین قصد داریم در این مطلب به معرفی سررسید پالتویی 1401 بپردازیم که چگونه شما بتوانید یک سفارش مناسب را داشته باشید.

فرق بین سررسید پالتویی و جیبی

یکی از اولین نکاتی که در جهت معرفی سررسید پالتویی 1402 باید انجام دهیم این است که ابتدا این مطلب را روشن کنیم که دو اصطلاح سررسید پالتویی و جیبی در بازار این حوزه رایج است. اما خیلی ساده و سریع بیان می کنیم که این دو نام از یک محصول هستند. یعنی سررسید پالتویی به جیبی هم معروف است و بعضی افراد یا عنوان سالنامه پالتویی را بکار می برند و یا سالنامه جیبی. هر دوی این نام ها یک کارکرد را دارند و به یک نوع سررسید یا سالنامه اطلاق می شود.

ابعاد سررسید پالتویی

مگر می شود که بحث معرفی سررسید پالتویی 1402 در میان باشد و به ابعاد سالنامه پالتویی نپردازیم. به طور معمول، ابعاد سالنامه پالتویی در اندازه های 10سانتی متر در 17 سانتی متر است. اندازه ای جمع و جور که براحتی هم حمل می شود و هم در جیب های یک پالتو جا می شود. این ابعاد نسبت به دیگر سررسیدها که اغلب اندازه هایی بزرگتر و عریض تر دارند، بسیار جذاب و پرطرفدار است.

انواع سررسید پالتویی

طبیعتا در این بخش از معرفی سررسید پالتویی 1401، قصدمان معرفی انواع سررسید پالتویی از نظر ابعاد نیست. چون یک اندازه استاندارد با اسم سررسید پالتویی شناخته می شود که در بین طرح های مختلف مشترک است. اما دقیقا منظورمان از انواع، طرح، سبک و متریال های مختلف بکار رفته در تولید این نوع از هدایای تبلیغاتی است که دربرخی موارد گزینه های بسیار زیادی را در مقابل شما جهت انتخاب کردن می‌گذارد.

به این صورت که این تنوع در مورد طرح شامل طرح های مدرن، کلاسیک، شلوغ، ساده، فانتزی، رنگی و… می شود. همچنین از لحاظ سبک نیز به نحوه ساخت، اتصال برگه ها، نحوه جلد کردن و… ربط دارد که هرکدام می تواند یک نوع تنوع ایجاد کنند. در مورد متریال نیز در انواع مختلف چرم طبیعی، چرم مصنوعی، کاغذی، پلاستیکی و…تقسیم می شود.

سررسید پالتویی مناسب چه افرادی است؟

در این بخش از معرفی سررسید پالتویی 1402 به سراغ مخاطبان اصلی این نوع سررسید می رویم. اولا این نکته را یادآور شویم که به دلیل ابعاد خاصی که این نوع از سررسید دارد، افراد مختلف با سلیقه های متنوعی که دارند، طرفدار این نوع سررسید هستند. چون این نوع سررسید به این دلیل هر شخص با هر نوع سلیقه‌ای که باشد، این نوع سررسید را نیز در بین گزینه های جدی خود قرار می دهد.

از طرف دیگر، افرادی که مخاطبانی رسمی، مدیران و کارمندان دارند و افرادی که به دنبال سررسید جمع و جور هستند از جمله مهم ترین طرفداران این نوع سررسید هستند.

دلایل انتخاب سررسید پالتویی

بد نیست در فرایند معرفی سررسید پالتویی 1402 به این نکته هم بپردازیم که چه نکات و دلایلی باعث می‌شود که انتخاب و سفارش سررسید اختصاصی از نوع پالتویی، منطقی و مقرون به صرفه تلقی گردد. از جمله مهم‌‌ترین عاملی که دال بر برتری سالنامه پالتویی نسبت به انواع دیگر سررسید دارد، ابعاد مناسب و شکیل آن است. در کنار این، انواع طرح هایی که این نوع سررسید دارند می باشد. به این معنی که با توجه به اندازه جذاب آن، طرح جلد و طراحی صفحات داخلی آن، شکیل تر از نمونه های دیگر با ابعاد بزرگتر است. یعنی همین ابعاد خاص، باعث زیبایی طرح های پیاده شده بر روی آن نیز می شود.

نکات مهم در هنگام خرید سررسید پالتویی 1402

در پایان معرفی سررسید پالتویی 1402 نکاتی را در مورد خرید سررسید پالتویی 1402 ارائه می کنیم. توجه داشته باشید که چرا بر روی سررسید پالتویی 1402 دست گذاشته ایم. به دلیل اهمیت این زمان خاص در شش ماهه دوم 1402. به این معنی که اگر به عنوان یک مدیر و یا شخصی که قصد دارد برای دوستان،خانواده و یا همکاران و…سالنامه پالتویی خریداری کنید، حتما به این نکته توجه داشته باشید که سالنامه سال آینده را خریداری نمایید. از طرف دیگر حتما در هنگام سفارش طرح، سعی کنید بر مبنای ویژگی‌ها و ترجیحات مخاطب تان اقدام به سفارش نوع طرح و طراحی سالنامه یا خرید سررسید اروپایی بزنید. از این حیث که بسته به سن، سلیقه و…اگر شما طرح را انتخاب کنید، احتمال جذاب بودن برای مخاطب را بالا برده اید. همچنین از لحاظ متریال استفاده شده در تولید سررسید نیز دقت کافی را بکار ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *