با بهترین سالنامه‌های مدیریتی پربازده‌ ترین تبلیغات را داشته باشید!!!!

بهترین سالنامه مدیریتی

سالنامه‌ی مدیریتی ابزاری مهم برای مدیران

مدیران در سازمان‌ها و شرکت‌‌های مختلف نیاز به برنامه ریزی و تدوین برنامه‌های مختلف دارند. آن‌ها برای جلسات کاری، ایونت‌ها، مراسمات و جشنواره‌هایی که برای کار خود برنامه ریزی می‌کنند، نیاز به سالنامه‌ی مدیریتی دارند. بهترین سالنامه مدیریتی ، سالنامه‌ ای است که بتواند طبق مدل و فرم کاری یک مدیر طراحی شده باشد و کار یک مدیر را تحت پوشش قرار بدهد. سالنامه‌های مدیریتی عموما محصولی تبلیغاتی محسوب می‌شوند که در اختیار مدیران قرار می‌گیرند تا برنامه‌های خود را داخل آن بنویسند. سالنامه‌ای خوب برای یک مدیر، طراحی مناسب برای او دارد. در این نوع سالنامه‌ها حتما جایی برای یادداشت و برنامه‌ریزی قرار می‌گیرد تا مدیر مربوطه بتواند برنامه‌های خود را وارد کند. تاریخ‌های مختلف و مهم علامت زده می‌شود و امکان این را برای آن‌ها می‌گذارد تا بتوانند برای تاریخ‌های مختلف برنامه‌ی خود را وارد کنند. هر مدیری حتما نیاز مبرمی به سالنامه تبلیغاتی دارد. سالنامه‌ای که بتواند به راحتی با خود جا به جا کند و طراحی شیک و با کیفیتی داشته باشد تا بتواند روی میز کاری خود قرار بدهد.

 

سالنامه‌ی مدیریتی یکی از محصولات مهم تبلیغاتی می‌باشد

سالنامه تبلیغاتی مانند سررسید وزیری از ابزارهای مهم تبلیغات می‌باشند اما بخاطر سایز، اندازه و طرح ویژه‌ی آن، مناسب برای تمام مخاطبان نمی‌باشد. این نوع مدل تبلیغات بهتر است هدفمند انجام شود. بخاطر هزینه‌ی بالای این نوع سالنامه‌های مدیریتی، برای مدیران مجموعه‌های مختلف، شرکا و صاحبان مشاغل دیگر هدیه‌ای مناسب می‌باشد. در واقع شما در استفاده‌ی تبلیغاتی از این نوع محصول یک شخص را به عنوان تارگت خود در نظر نمی‌گیرید، یک سازمان، شرکت یا موسسه و مدیران آن را هدف قرار می‌دهید. با این‌کار شما ارتباطی موثر برقرار کرده‌اید و امکان استفاده‌ی آن‌ها از خدمات یا محصول را بالا برده‌اید. مخصوصا اگر محصول یا خدمات شما مناسب اون سازمان باشد، می‌تواند برای شما قرارداد تازه‌ای را به وجود بیاورد. و یا اگر مخاطب شما، مشتری شما نیز می‌باشد، حس خوبی از مجموعه‌ی شما دریافت کرده و اعتماد و نزدیکی بیشتر و درنتیجه بازدهی بالاتری برای شما ایجاد می‌کند. در سالنامه‌ی تبلیغاتی شما می‌توانید کنار معرفی سازمان و لوگو و شماره تماس و سایت خود محصولات یا خدمات جدیدی که در آن سال به مجموعه‌ی خود اضافه کردید را با طراحیی مناسب وارد کنید، تا مخاطب شما علاوه بر استفاده از سالنامه، این محصولات و خدمات را ارزیابی کند، ببیند و در آینده اگر نیاز داشت به سبد خرید خود اضافه کند. سالنامه‌های تبلیغاتی از ابزار مهم مدیران هستند آن‌ها مانند ساعت مچی و عینک برای یک مدیر مهم می‌باشند. و همیشه همراه او هستند. و این مهم‌ترین علتی است که سالنامه‌ی تبلیغاتی را به برنامه‌ای مهم برای تبلیغات اضافه می‌کند. البته این بستگی به طرح، کارایی و ابتکار سازمان شما دارد که چقدر یک مدیر را مجاب کند تا از سالنامه‌ی شما استفاده کند و انتخاب کند که کارهایش را با آن پیش ببرد. بهترین سالنامه مدیریتی سالنامه‌ ای است که این هدف را به انجام برساند.

 

یک سالنامه‌ی تبلیغاتی خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

اولین نکته‌ای که باید درباره‌ی سالنامه‌های مدیریتی بدانیم آن است که این سالنامه‌ها با بقیه‌ی محصولات تبلیغاتی تفاوت دارند. و به صورت عمومی امکان استفاده‌ی آن وجود ندارد. در نتیجه به خاطر محدود بودن آن لازم نیست که تعداد زیادی از آن را چاپ کنیم. لازم است که به مقدار محدود و با کیفیتی متناسب این سالنامه‌ها به چاپ برسند تا اثر اصلی را روی مخاطبی که هدف سازمان است بگذارد.

 

ابعاد سالنامه

از ویژگیهای مهم بهترین سالنامه مدیریتی ، اندازه و سایز قطع آن است. این نوع سالنامه‌ها نسبت به سررسیدها و سالنامه‌های دیگر، عموما بزرگ‌تر هستند. عموما قطع این نوع سالنامه‌ها 21*28 می‌باشد. پس بخاطر سایز بزرگ‌تر این نوع سالنامه ها، چاپ آن هزینه‌ی زیادی می‌برد. این قطع و اندازه‌ی بزرگ برای مدیران بسیار مناسب است. چون فضای بیشتری برای یادداشت کردن و نوشتن دارند و هم برنامه ریزی خود را وارد می‌کنند. البته غیر از مدیران، این نوع سالنامه‌ها می‌تواند مناسب افرادی که دوست دارند سالنامه‌ی آن‌ها جای بیشتری برای نوشتن داشته باشد هم مناسب است. مثلا اساتید دانشگاه و موسسه‌ها یا دانشگاهیان می‌توانند از این نوع سالنامه‌ها استفاده کنند.

 

طراحی سالنامه

طراحی سررسید باید متفاوت و منحصر به فرد باشد. سالنامه‌ی مدیرتی نمی‌تواند فانتزی باشد و محتوای اضافه داخل خود داشته باشد. مانند شعر، متن‌های کلیشه‌ای یا حتی تصاویر مختلف. سالنامه می‌تواند کلاسیک، شیک و خیلی ساده طراحی شود. هر چیز اضافه‌ای در این نوع سالنامه‌ها می‌تواند ضد تبلیغ عمل کند و باعث شود مخاطب دیگر آن را استفاده نکند. حتی معرفی و اطلاعات سازمان را به صورت کوتاه بنویسید بسیار بهتر است. صفحات اول سالنامه را که عموما اطلاعات و معرفی است همراه با چند تصویر زیبا از طبیعت، می‌تواند به صورت گلاسه چاپ شود.تا از بقیه صفحات جدا به نظر برسد. این امکان در انتهای سالنامه نیز وجود دارد. طراحی جلد و طراحی صفحات جداگانه و با هویت بصری یکسان انجام می‌شود و همچنین می‌شود همراه با جلد آن دکمه‌های مگنت‌داریا قفل‌دار استفاده کرد که سالنامه را بسیار شیک و جذاب می‌کند. حتما در طراحی صفحات محیط‌های داخل آن باید دسته بندی شود و نسبت به آن صفحه آرایی شود تا مخاطب عموما مدیر، با دیدن آن بتواند بهتر کارهایش را نظم دهد و از آن استفاه کند. سعی کنید در طراحی، نسبت به باقی سالنامه‌ها تفاوت ایجاد کنید. بهترین سالنامه تبلیغاتی، سالنامه‌ای است که ابتکارو خلاقیت داشته باشد.

 

جعبه و بسته بندی

سالنامه‌های مدیرتی معمولا جعبه‌های جذاب و با کیفیتی دارند. این جعبه‌ها کلاس کاری سالنامه را چند برار می‌کند. طراحی این نوع جعبه‌ها نیز باید با طراحی جلد و صفحات سالنامه هم‌خوانی داشته باشد. بهتر است که از جنس کارتون فشرده شده یا جنس‌های سبک استفاده کرد. برای استفاده‌ی تبلیغاتی از این نوع جعبه‌ها اگر مخاطب احساس کند که سالنامه سنگین است و جا به جایی آن برای او سخت است هرچقدر هم که طراحی و امکانات سالنامه برای او مفید باشد، ممکن است سالنامه  را داخل کتابخوانه بگذارد و هیچ وقت از آن استفاده نکند.

در نهایت بهترین سالنامه و ست مدیریتی می‌توانند با رعایت نکات و استفاده از ابتکار عمل و انتخاب درست مخاطب‌هایی که برای آن‌ها در نظر گرفته‌ایم، بازدهی بالایی برای تبلیغات داشته باشند. اگر مدیر یک شرکت، سازمان، یا کمپانی از خدمات و محصولات شما استفاده کند افراد آن سازمان نیز به سمت شما خواهند آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *