تاثیر سررسید تبلیغاتی در افزایش فروش کسب و کار های نو پا

تاثیر سررسید تبلیغاتی در فروش

ما در این مقاله قصد داریم که به بررسی تاثیر سررسید تبلیغاتی در افزایش فروش کسب و کار های نو پا بپردازیم. اما قبل از این ها خوب است بدانیم که هدیه تبلیغاتی چیست و چه کاربردی دارد. هدیه تبلیغاتی به محصولاتی گفته می شود که یک شرکت یا سازمان یا یک کسب و کار برای جلب توجه مشتریان و شرکای احتمالی، اقدام به عرضه آن ها به صورت رایگان می کند. تفاوتی ندارد که شرکت یا کسب و کار شما چقدر بزرگ یا چقدر کوچک باشد. اهدای هدیه های تبلیغاتی به مشتریانتان این اطمینان را می دهد که شما به آن ها اهمیت می دهید. و رضایت آن ها را در اولویت قرار می دهید. در ادامه مقاله به بررسی تاثیر خرید سررسید تبلیغاتی در فروش می پردازیم.

 

ظاهر هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی باید ظاهر زیبا و شکیلی داشته باشند. چرا که هر محصولی که شما به عنوان هدیه تبلیغاتی به مشتریان یا شرکای احتمالی آینده شرکتتان ارائه می کنید. نشان دهنده برند و یا همان سازمان شما می باشد. همانطور که احتمالا بدانید، اولین برخورد بیشترین میزان شناخت را در ذهن مخاطب شکل می دهد. برای همین اگر هدیه تبلیغاتی شما کاربرد مناسب و زیبایی بخصوصی نداشته باشد. چه بسا ممکن است افراد را از خرید از برند یا سازمان شما دلسرد کند. نگاه شما به هدیه تبلیغاتی باید به مانند نگاه شما به کارت ویزیتتان باشد. هر دوی این ها چه کارت ویزیت و چه هدیه تبلیغاتی درست شبیه شناسنامه شرکت شما عمل می کنند. هم چنین می توانید انواع سررسید را به عنوان یک آیتم در ست هدیه مدیریتی در نظر بگیرید و یک پک هدیه خاص را ارائه دهید. در ادامه مقاله تاثیر سررسید تبلیغاتی در فروش ، انواع سررسید را معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید.

 

سررسید تبلیغاتی و انواع آن کدام اند؟

در این بخش می خواهیم که به شما انواع سررسید را معرفی کنیم. اما اول باید بدانید که سررسید چیست. سررسید یا سالنامه به یک دفتر نسبتا بزرگ با ظاهری خاص گفته می شود که در آن هر صفحه نمایانگر یک روز از سال می باشد و در آن تاریخ آن روز ثبت شده است. همچنین در اکثر سررسید ها در صفحات اولیه، تقویم کل سال جاری، به علاوه مناسب های هر روز نوشته شده است. این کار باعث می شود که فرد بتواند به راحتی موارد مهم مانند هزینه ها و یادداشت های هر روز خاص از سال را براحتی پیدا کند. سررسید در انواع مختلفی تولید می شود که عبارت اند از. سررسید وزیری ، سررسید رقعی ، سررسید رحلی یا همان سالنامه مدیران، سررسید جیبی ، سررسید پالتویی و در نهایت سررسید خشتی. گفتنی است که تاثیر سررسید تبلیغاتی در فروش می تواند بسته به نوع سررسید و طرح آن، کم یا زیاد باشد.

 

سررسید برای رشد کسب و کار

 

استفاده از سررسید تبلیغاتی برای تبلیغ برند و افزایش فروش

یکی از عوامل مهم در تاثیر گذاری و کارآمدی تبلیغات، تکرار شونده بودن است. هر چه یک تبلیغ بیشتر در معرض دید مخاطب قرار گیرد، امکان خرید او از شما در آینده بیشتر می شود. اما به خاطر داشته باشید که ایجاد تبلیغات افراطی و خیلی زیاد باعث دلزدگی مخاطب می شود. برای آن که هم از دلزدگی مخاطب جلوگیری شود و همزمان بتوان از تاثیر مفید تبلیغات در افزایش فروش استفاده کرد. بهترین راه بهره گیری از سررسید تبلیغاتی می باشد. برای بالا بردن میزان تاثیر گذاری تبلیغات، شما باید لوگو و شعار تبلیغاتی تان را برروی جلد و برخی از صفحات داخلی سررسید چاپ کنید. همچنین شما می توانید برای افزایش تاثیر سررسید تبلیغاتی در فروش ، تصویر محصولات پرفروش یا پیشنهادی تان را در پشت سررسید یا در صفحات انتهای آن قرار دهید.

 

روش تبلیغ و افزایش فروش با سررسید تبلیغاتی

بعد از آن که شما سالنامه یا همان سررسید را به مشتری به صورت رایگان عرضه کردید. مشتری بدلیل کاربردی بودن این محصول، هر روز از آن استفاده می کند. این کار باعث می شود که تصویر لوگو و شعار تبلیغاتی برند شما در ناخودآگاه مشتری ثبت شود. به همین دلیل زمانی که مشتری بخواهد در میان محصولات متنوع یکی را برگزیند، ترجیح می دهد که از برند شما خرید کند. به همین سادگی. اما تاثیر این مورد حتمی نیست و به احتمالات زیادی بستگی دارد. بهرحال آمار ها نشان می دهند زمانی که شما به مشتری احتمالی، یک هدیه اهدا می کنید، 82 درصد از آن ها فورا نظرشان را درباره برند شما تغییر می دهند. چرا که دریافت هدیه برای هر کسی در هر جایی خوشایند است. مخصوصا اگر هدیه، یک محصول کاربردی و زیبا (مانند سررسید تبلیغاتی) باشد. علاوه بر سررسید هدایایی مانند تقویم 1403 نیز یکی دیگر از محصولاتی ست که به دلیل پرکاربرد بودنش تاثیر بسزایی در برندینگ کسب و کار ما دارد.  ادر ادامه مقاله تاثیر سررسید تبلیغاتی در فروش با ما همراه باشید.

 

مزیت رقابتی سررسید تبلیغاتی

حالا این سوال پیش می آید که آیا زمانی که بسیاری از برند ها اقدام به اهدای هدایای تبلیغاتی می کنند، شانسی برای دیده شدن برند ما وجود دارد یا خیر. جواب این سوال کاملا به نوع برخورد شما با هدیه تبلیغاتی بستگی دارد. اگر شما در طراحی و تولید سررسید تبلیغاتی دقت لازم را بخرج دهید و همچنین از مواد اولیه مرغوب استفاده کنید. بدون شک تاثیر سررسید تبلیغاتی در فروش را پس از اهدای آنها به مشتری، احساس خواهید کرد. نکته جالب در مورد این کار آن است که به علت نبود کارکشتگی کافی بسیاری از طراحان، بودجه این بخش از تبلیغات معمولا به هدر می رود. برای جلوگیری از این اتفاق حتما با افراد یا شرکت های معتبری که نمونه کار های آن ها را دیده اید همکاری کنید. در بخش سخن آخر از مقاله تاثیر سررسید در فروش ، به یک جمع بندی کلی می رسیم.

 

سخن آخر

ما در این مقاله ابتدا به معرفی هدیه تبلیغاتی پرداختیم و کاربرد های آن را بیان کردیم. سپس گفتیم که اگر میزان تاثیر گذاری تبلیغ برای ما مهم است. باید در طراحی ظاهر سررسید یا همان هدیه تبلیغاتی دقت لازم را بخرج دهیم. بعد از آن انواع سررسید را نام بردیم و گفتیم که استفاده از سالنامه در تبلیغ برند تا چه حد تاثیر گذار است. در بخش بعدی مسیر و شیوه تحت تاثیر قرار دادن مشتری توسط سررسید را تفسیر کردیم. و در نهایت ذکر کردیم که برای افزایش تاثیر سررسید تبلیغاتی در فروش باید یک مزیت رقابتی ایجاد کنیم و از افراد خبره این کار کمک بگیریم. اگر باز هم نیاز به افزایش آگاهیتان در این زمینه دارید، به صفحات مرتبط مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *