تفاوت سررسید معمولی با سررسید ارگانایزر 1400 در چیست

سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر به نوعی از سررسید ها گفته می شود که محتوای داخلی آن معمولا با دیگر سررسیدها برابر بوده و تفاوت و نقطه تفاوت آن با دیگر سالنامه ها در جلد و صحافی آن می باشد.

در سررسید های ارگانایزر جلد سررسید معمولا از چرم ترمو جیر و یا سلفون استفاده می شود.

سررسید ارگانایزر طراحی شده و به صورت چهار تیکه می باشد که بخش بیرونی آن شامل لت اضافه بوده و با قطعه هایی همچون مگنت، قفل، زبانه و گیره قرار می گیرد. و یا سررسید درون یک کیف چرمی قرار می گیرد.

در درون جلد سررسید 1400 نیز فضایی برای وسیله هایی مثل کارت ویزیت و برگه یادداشت، جای خودکار و… برای نگهداری طراحی شده است.

سررسید ارگانایزر 1400

تفاوت سررسید معمولی با سررسید ارگانایزر در چیست

ارگانایزر نوعی از سررسید است که محتوایی مطابق با دیگر سررسیدها دارد و تنها تفاوت آن ها در جلدشان میباشد.

یکی از تفاوت های سررسید معمولی با سررسید ارگانایزر این است که در سررسید های معمولی جلد در سه تیکه طراحی می شود.

درارگانایزر ها جلد چهار تیکه است که بخش بیرونی آن دارای لت اضافه بوده و شامل قسمت هایی از قبیل مگنت، قفل، زبانه، و یا گیره میباشد.

یکی از کاربرد های سالنامه در کارهای امور مالی و اداری است و به شما کمک می کند که برای تمامی روزهای سال برای خود برنامه ریزی کنید.

صحافی و چاپ سررسید ارگانایزر چگونه صورت میگیرد

به سررسید ارگانیزر، سررسید مدیریتی ، سررسید مدیران،ارگانایزر مدیریتی ،سررسید نفیس،ارگانایزر مدیریتی نفیس نیز گفته میشود.

سررسید ارگانایزر معمولا در یک جعبه قرارداده شده وهدیه بسیار خوبی برای مدیران و هرکس که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است می باشد.

یکی از کاربرد های سالنامه در کارهای امور مالی و اداری است و به شما کمک می کند که برای تمام روزهای سال برای خود برنامه ریزی کنید.

قطع ارگانایزر

ارگانایزر دراندازه‌های مختلف طراحی می‌شود که اصطلاح به آن قَطع می‌گویند. اگر به لحاظ اندازه بخواهیم یک ارگانایزر را بررسی کنیم، باید بگوییم که از بزرگترین اندازه با نام وزیری در ابعاد ۱۷ در ۲۴ سانتی‌متر شروع می‌شود.

قطع وزیری، اروپایی و پالتویی به ترتیب اندازه‌های مختلف ارگانایزر از بزرگ به کوچک هستند.

البته باید اشاره کنیم که کوچکترین آن که پالتویی است ابعادی در حدود ۱۲ در ۱۷ سانتی‌متر دارد که به‌راحتی در جیب یا کیف‌تان جا می‌شود.

صحافی ارگانایزر چگونه انجام میشود

صحافی ارگانایزر فرمت قفل کلاسوری دارد که به جلد ارگانایزر متصل می‌شود. داخل ارگانایزر معمولا دارای قفل کلاسوری شش حلقه‌ای می‌باشد که با باز و بسته کردن آن می‌توان صفحات را برداشت یا به صفحات اضافه کرد. برخلاف کلاسور که بسته نمی‌شود و فرم دفتر را دارد، ارگانایزر را می‌توان با روش‌های مختلفی بست تا از یادداشت‌های داخل آن محافظت شود.

برای بعضی ارگانایزرها قفل فلزی در نظر گرفته می‌شود. بعضی ها هم با استفاده از زیپ بسته می‌شوند. برخی دیگر هم یراق‌دار هستند.

بهترین جلد برای سررسید ارگانایزر کدام است

بهترین جلد برای ارگانایزر، ترمو است که قیمت بالاتری نسبت به بقیه‌ی مدل‌ها دارد اما ماندگاری آن بیشتر است. مدل بعدی جلد گالینگور است. جلد گالینگور پوششی از جنس پی وی سی است که بر روی یک لایه کاغذ لَمینت می‌شود.

این جنس دارای مقاومت پایین‌تری نسبت به دیگر جنس‌ها است اما به مراتب ارزان‌تر است و تنوع طرح و رنگ خیلی بالایی دارد.

یکی دیگر از انواع جلدها، جلد چرم مصنوعی است. جلد چرم مصنوعی بسیار شبیه چرم طبیعی است اما قیمت بسیار پایین‌تری نسبت به چرم طبیعی دارد. تنوع رنگ این محصول نسبت به چرم طبیعی بسیار بالاتر است.

در ارگانایزر علاوه بر اینکه می‌توانید کاغذهای یادداشتتان را به هر تعدادی که بخواهید، قرار دهید، می‌توانید وسایل شخصی‌تان از قبیل کارت شناسایی و خودکار را نیز جاسازی کنید.

همچنین برای اینکه قرارهای درسی یا کاری‌تان فراموش نشود یک بخش تقویم قرار داده شده است. علاوه بر این‌ها یک بخش یادداشت برای سازماندهی کارهای روزانه‌تان اختصاص دارد.

بخش دفترچه تلفن هم برای یادداشت کردن تلفن‌های ضروری است که در طول روز به آن نیاز دارید.

تمامی این بخش‌ها توسط یک برگه دیوایدر جدا شده‌اند. دیوایدر یک کاغذ با گرماژی بالاتر از گرماژ کاغذهای اورگانایزر است که لبه‌ای بیشتر از سایر کاغذها دارد که حکم تقسیم‌کننده و جداکننده بخش‌های مختلف ارگانایزر از همدیگر است.

برای برخی از ارگانایزرهای شرکت جوپنزا جای خودکار نیز در نظر گرفته شده است که کار را برایتان آسان‌تر می‌کند.

برای سررسید ارگانایزر 1400 به چه تعداد کاغذ استفاده میشود

اگر بخواهیم در مورد تعداد کاغذهای ارگانایزرها صحبت کنیم، باید بگوییم که می‌توانید به تعداد دلخواه‌تان آن‌ها را در ارگانایزر جا بدهید. پس نگرانی‌ای از این بابت نداشته باشید.

همچنین این کاغذها با استفاده از یک قفل کلاسوری حلقه‌ایِ بازشو، کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را ورق زد.

در نهایت باید بگوییم اگر به وسیله‌ای نیاز دارید تا بتوانید تمام یادداشت‌هایتان و لوازم شخصی مثل کارت شناسایی و خودکار را در آن جا دهید و از طرفی کارهای روزانتان را فراموش نکنید و آن‌ها را سازماندهی کنید، ارگانایزر همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

برای سفارش سررسید ارگانایزر 1400 از طریق همین سایت و شماره تلفن شرکت جوپنزا میتوانید به راحتی سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *