تقویم رومیزی یادداشت دار چیست

تقویم رومیزی یادداشت دار , تقویم یادداشتی , تقویم با یادداشت

یک تقویم رومیزی یادداشت دار کارایی زیادی برای شما دارد به این صورت که می تواند به شما در یادآوری قرار های کاری در زمان هایی که شلوغ هستید کمک کند. این نوع از تقویم ها مخاطب زیادی دارند چون طوری طراحی شده است که تعدادی برگه در هر تاریخ طراحی شده و ابعاد متفاوت پایه تقویم در سایز های مختلفی تولید می شود.

تقویم رومیزی با یادداشت

با توجه به اینکه هر مصرف کننده در روز نیاز به برگه یادداشت برای درج گزارشات و اتفاقات روزمره دارد برای همین تولید کننده ها ار نیاز کاربران خبر دارند و امروزه شاهد تولید تقویم های رومیزی یادداشت دار در مدل های مختلف هستیم.

معرفی تقویم رومیزی با یادداشت روی پایه

در تقویم رومیزی یادداشت دار برگه های آن برای راحتی مصرف کننده به صورت ورق ورق شده هستند و روی پایه پلاستیکی قرار گرفته شده که برگه ها داخل قسمت خاصی که برای این منظور طراحی شده قرار می گیرند.

مزیت این پایه این است که بعد از تمام شدن برگه یادداشت ها می توان دوباره به تعداد برگه ها اضافه کرد و برخلاف برگ های یادداشتی فنرشده و چسبی که با تمام شدن برگه ها، قابلیت جایگزین شدن ندارند متفاوت است.

تقویم رومیزی با این ویژگی که لوگوی سفارش دهنده در تقویم و برگه یادداشت همراه آن حک می شود.

اما ممکن است شما بخواهید موضوعات بیشتری را به خاطر بسپارید به طوری که این موضوعات در کل روز به کار شما بیاید که در این صورت باید به کسی برنامه ها و قرار ها سپرده شود که آن شخص هم ممکن است برنامه شلوغی داشته باشد و یادآوری برنامه های شما را فراموش کند.

پس مطمئنا اگر داخل تقویم های یادداشت دار ثبت شود روش بهتر و مفید تری خواهد بود. قطعا اگر مطلبی که داخل تقویم یادداشت کرده ایم تاریخ بر روی آن داشته باشد برای ما می تواند کارآمدتر باشد.

معرفی تقویم رومیزی یادداشتی ادارای

تقویمی است با 54 برگ که برگه های تقویم به عنوان یادداشت استفاده می شوند و برگه یادداشت از تقویم جدا نمی باشد و در طراحی این تقویم ها در هر تاریخ صفحه یادداشت جدید با فضای کافی اضافی می شود.

 معرفی تقویم رومیزی یادداشتی کلاسوری

تقویمی است با 365 برگ که تاریخ هر روز را در هر برگ نشان می دهد. در این تقویم ها هم مانند تقویم ادارای برگه های تقویم جدا از برگه یادداشت نمی باشد و هر دو یعنی تقویم و یادداشت باهم استفاده می شوند و تفاوت آن با تقویم رومیزی یادداشت دار اداری در تعداد برگه آنها است.

در حالت معمول یک روی تقویم رومیزی تاریخ هر روز، ماه و سال را نشان می دهد، و یک روی دیگر صفحه سفید خط کشی شده یا ساده بدون خط برای نوشتن در نظر گرفته می شود.

انواع صحافی تقویم رومیزی یادداشت دار کدامند ؟

۱. صحافی فنری

درطراحی و تولید تقویم رومیزی 1400 توانسته ایم که برگه های یادداشت را به صورت دفترچه در کنار تقویم اضافه کنیم و به محبوبیت این محصول بیافزاییم. مزیت این تقویم در این است که برگه ها به صورت ورق ورق نیستند و مشکل پراکندگی ورق ها بعد از نوشتن و استفاده از انها به وجود نمی آید.

برای صحافی این نوع تقویم یادداشتی از فنر دو تکه استفاده می شود که یک فنر برای صحافی تقویم و تکه دوم برای صحافی یادداشت ها استفاده می شود. می توان بر روی برگه یادداشت ها یک برگ گلاسه رنگی با چاپ اختصاصی چهار رنگ به عنوان جلد، برای زیبایی کار قرار داد.

 ۲. صحافی چسبی

برگه های یادداشت در این تقویم به صورت اینکه سر هر ورق چسب زده میشود و به هم متصل و به پایه چسبانده می شود.

تعداد برگ یادداشت در تقویم رومیزی یادداشت دار 1400

تعداد برگه های یادداشت در تقویم رومیزی یادداشت دار 1400 متفاوت می باشد و در حالت معمول تعداد برگ ها بین 50 تا 100تایی برش و صحافی می شوند.

تقویم رومیزی یادداشتی 1400برای زیبایی بیشتر در تقویم هایی که یادداشت آنها فنری می شود تعداد برگ را در توازن با ضخامت برگه های تقویم قرار می دهند که هم تراز باشد. برگه ها بیشتر از جنس تحریر 70 یا 80 گرم انتخاب می شوند که وزن آنها سنگین نباشد و ضخامت زیادی نداشته باشند.

در بعضی موارد از برگه گلاسه 135 گرم هم برای یادداشت تقویم استفاده می شود که هزینه آن به نسبت کاغذ تحریر بالاتر است. توصیه می کنیم از کاغذ گلاسه به عنوان یادداشت استفاده نکنید زیرا جوهر روی یادداشت حرکت می کند.

تقویم رومیزی یادداشت دار هدیه ای کارآمد

شاید کالاهای بسیاری باشد که شما را به مقصودتان برساند اما تقویم یادداشت دار می تواند کارایی و کیفیت کار شما را بالا ببرد در کنار کار یادآوری برای تبلیغات برند شما هم کارآمد و مفید می باشد.

این کار بسیار تاثیر گذار است به این دلیل که هم در تقویم و هم در کاغذهای یادداشت، برند شما چاپ میشود. از دیگر تاثیرات تقویم رومیزی یادداشت دار این است که وقتی به روی کاغذهای یادداشت اطلاعات تماس خود را درج میکنید بعد از جدا شدن کاغذ یادآوری، از تقویم، می تواند به تنهایی معرف محصول شما و به نوعی مانند یک کارت ویزیت عمل کند. تقویم هایی که همراه با کاغذهای یادداشت هستند طبق سفارش شما در ابعاد مختلف تولید می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 19 =