تقویم رومیزی یادداشت دار چیست

تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی دارای انواع مختلفی است از جمله تقویم رومیزی پایه دار ، تقویم رومیزی یادداشت دار ، تقویم رومیزی اختصاصی , تقویم رومیزی زیردستی . تقویم رومیزی یادداشت دار میتواند بسیار کاربردی باشد . در ادارات و یا حتی منازل افراد زیادی به اینکه برنامه ها و کارهای روزانه شان جلوی چشم شان باشد و بتوانند در قسمتی که هم تاریخ دارد و میتواند به برنامه ریزی دقیق و اجرای کارهایشان بصورت دقیق کمک کند نیاز دارند. حتی خانم های خانه دار نیز به یک تقویم رومیزی شیک که بتوانند در کنار تقویم بودنش یادداشت ها و کارهای روزانه شان را نیز به صورت دقیق انجام دهند نیاز دارند.بنظر شما چه ابزاری میتواند با این دقت به این گونه افراد کمک کند؟؟؟؟ بله !! تقویم های یادداشت دار میتوانند در این راه بسایر موثر واقع شوند.

طراحی تقویم رومیزی

تقویم رومیزی یادداشت دار چیست

این تقویم به همراه یادداشت آن میتواند طبق سلیقه شما در سایز مختلف سفارشی شوند. و یا رنگ و جنس  و تعداد برگه های یادداشت به انتخاب شما چیده شوند. شما میتواند در چند سایز مختلف نسبت به سایز تقویمتان کاغذهای یادداشت خود را داشته باشید و هر تبلیغی که بر روی تقویم دارید را در یادداشت های خود نیز داشته باشید. با روش های درست تبلیغاتی به گونه ای موثر برند خود را در ذهن مشتریان خود ماندگار کنید. با توجه به کاربردی بودن این نوع تقویم های رومیزی میتوانید آن را به عنوان یک ابزار بازاریابی قدرتمند انتخاب کنید و نام و برند خود را به هزاران مخاطب معرفی و آنها را به مشتریان وفادار و همیشگی برای خود تبدیل کنید.

چه نکاتی در سفارش تقویم رومیزی باید مورد توجه قرار گیرد

یکی از متداول ترین هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال در کنار سررسید و یا بصورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است زیرا که تقریبا در تمام مکانها مانند ادارات ، شرکت ها و سازمان ها، فروشگاهها و حتی در منازل قابل استفاده است.  به ندرت میزی را پیدا می کنید که یک تقویم رومیزی تبلیغاتی روی آن یافت نشود بنابراین جهت تبلیغات شرکت ها بسیار موثر است و مخاطب  تقریبا  هر روز از آن  استفاده میکند. شخص استفاده کننده بدون نیاز به ورق زدن می تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور کرده  و به برنامه ریزی امور خود بپردازد. همچنین مزیت تقویم رومیزی برای شرکت هدیه دهنده آن است که با درج لوگو بر روی تقویم رومیزی و یا داخل صفحات آن می تواند اثر بخشی نام شرکت را برای شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی داشته باشد.

تقویم رومیزی معمولا بصورت ماه شمار طراحی می شود که البته گاهی نیز به صورت هفتگی طراحی میشود ولی تقویم ماهانه مرسوم تر است. بدین صورت  که هر ماه در یک برگ از آن چاپ شده و پشت آن برگ ، تصاویر تبلیغاتی سفارش دهنده  و یا تصاویر زیبای منتخب تولید کننده چاپ می شود. همچنین یک برگ روی تقویم رومیزی نیز بطور کامل به تبلیغات شرکت سفارش دهنده تقویم اختصاص یافته و یا توسط تولید کننده بصورت جلد ( صفحه اول ) طراحی می شود. معمولا برای جنس جلد تقویم رومیزی مقوای فانتزی استفاده میشود که زیبایی تقویم رومیزی بیشتر باشد و می توان نام شرکت را بر روی آن درج نمود. لذا اغلب تقویم های رومیزی بصورت 13 برگی تولید می شوند. با این حال در این رابطه محدودیتی وجود نداشته و می توان به تعداد صفحات دلخواه به تقویم رومیزی برگه اضافه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *