تقویم رومیزی یک هدیه تبلیغاتی موثر

تقویم رومیزی 1400

ارائه تقویم رومیزی یکی از پرکاربردترین و موثرترین روش های تبلیغات است که همه ی شرکت ها و سازمان ها به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب آن را میبینند‌.

برای همین است که بر روی همه ی میز های کارمند ها و حتی در منازل یک تقویم رومیزی مشاهده میشود. با نزدیک شدن به سال جدید، اگر قصر ارائه تقویم رومیزی برای تبلیغات شرکت خود هستید، باید هر چه زودتر برای سفارش آن اقدام کرد. تقویم رومیزی یک هدیه ای است که همه ی افراد از دریافت آن خرسند میشوند و در روز برای برنامه ریزی کارهای خود و استفاده از تاریخ و غیره از آن استفاده میکنند.

و همواره برند شرکت شما را که بر روی آن چاپ شده میبینند و نام شرکت شما در ذهن آنها خواهد ماند، در نتیجه در هنگام خرید اگر در بین محصولات فروشگاه نام برند شما بر روی یکی از آن محصولات باشد، بدون شک محصول شرکت شما را با اطمینان کامل انتخاب میکنند‌.

چرا تقویم رومیزی را برای هدیه دادن انتخاب کنیم

با توجه به این که قیمت همه ی هدایای تبلیغاتی افزایش پیدا کرده است، تقویم رومیزی یکی از مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی میباشد. با اینکه قیمت مناسبی دارد اما طرفدار زیادی دارد و میتواند یک تبلیغات خوب و پر درآمد برای کسب و کار شما انجام دهد؛ چرا که در طول سال از آن استفاده میشود و با درج نام و برند شرکت خود بر روی آن، نام برند شما در طولانی مدت در ذهن ها باقی میماند‌.

تقویم رومیزی ۱۴۰۰

تقویم رومیزی از پر کاربردترین و پرطرفدارترین هدایای تبلیغاتی میباشد که میتواند نقش پررنگی در رونق کسب و کار شما داشته باشد. فرقی ندارد هر کدام از تقویم های را انتخاب کنید، هر کدام از آنها پرطرفدار و پرکاربرد هستند. اگر میخواهید برند شما شناخته شود برای ارائه تقویم رومیزی ۱۴۰۰ به عنوان هدیه تبلیغاتی اقدام کنید.

سفارش تقویم رومیزی 1400

امروزه با توجه به اینکه تقویم رومیزی در بین کسب و کارهای مختلف زیاد استفاده میشود، این محصولات را در طرح های متفاوتی تولید میکنند. از انواع تقویم رومیزی میتوان به تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی یادداشت دار، تقویم رومیزی اداری و غیره اشاره کرد. برای سفارش تقویم رومیزی قبل از شروع سال نو و در زمانی که شرکت های تبلیغاتی سرشان خلوت است، اقدام کنید. برای سفارش باکیفیت ترین تقویم های رومیزی ۱۴۰۰ به شرکت جوپنزا مراجعه کنید.

تقویم رومیزی 1400

تولید تقویم رومیزی ۱۴۰۰

در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا شما را با مراحل تولید تقویم رومیزی 1400 آشنا کنیم.

۱. طراحی قالب تقویم

در برخی موارد میتوانید قالب های آماده مخصوص قالب تقویم رومیزی که در سایز های استاندارد تولید شده اند برای تقویم رومیزی انتخاب میشوند، در برخی موارد اگر میخواهید تقویم رومیزی خاص و سفارشی داشته باشید، سفارشات خود را با ابعاد و اندازه استاندارد به طراح مورد نظر بسپارید.

۲. شخصی کردن قالب

شما اگر رنگ خاصی برای شرکت خود دارید میتوانید فقط با انتخاب آن رنگ در قالب تقویم رومیزی خود، ماندگاری برند شرکت خود را در ذهن ها بالا ببرید.

۳. اضافه کردن عناصر متفاوت

در طرح های تبلیغاتی خود استفاده از یک عنصر خاص کسب و کارتان مثل لوگو، ارم، شعار های تبلیغاتی و یا تصاویر مربوط به کسب و کار و خدمات شرکت، میتوانند تبلیغات و هدیه تبلیغاتی شما را متفاوت و خاص کند.

۴. استفاده کردن از اطلاعات موردنیاز افراد در تقویم رومیزی

شما با درج اطلاعات متفاوت در هدیه تبلیغاتی خود میتوانید مخاطب را به خود جذب کنید. این اطلاعات میتواند رویداد های مهم و تاریخی، شعر، یا نوشتن چیستان که جواب در صفحه بعد درج میشود هدیه خود را جذاب کنید.

۵. چک آخر و جمع بندی کلی

مرحله بعد در تولید تقویم رومیزی ۱۴۰۰ جمع بندی همه اطلاعات است که یک وقت اطلاعات اشتباه چاپی نداشته باشند.

۶. انتخاب و تعیین جنس کاغذ تقویم رومیزی

جنس کاغذ مورد استفاده در ماندگاری تقویم رومیزی بسیار مهم است، یک تقویم باید۱۲ برگه و با استر و یک برگه مقدمه ۱۳ برگه داشته باشد که برای مقاومت بالای تقویم از روکش سلفونی، لمینتی استفاده میشود.

۷. انتخاب پایه تقویم رومیزی

برای پایه تقویم رومیزی از دو جنس سخت و غیرسخت استفاده میشود، که جنس سخت همانطور که از نام آن معلوم است از مقاومت بالاتری برخوردار است، و جنس غیر سخت قیمت پایینتری دارد و در مواقعی که با تیراژ بالا سفارش میدهند برای به صرفه بودن قیمت نهایی این پایه را انتخاب میکنند‌.

۸. استفاده از جعبه اختصاصی

در برخی موارد استفاده از جعبه اختصاصی میتواند بسیار بر روی مخاطب تاثیر بگذارد.

۹. چاپ جلو و پشت صفحات

در هر برگه از تقویم رومیزی بر روی یک طرف تاریخ است که شما میتوانید در پشت آن صفحه از اطلاعات شرکت و یا تصاویر مربوط به خدمات و محصولات خود را چاپ کنید. در این مرحله چه خوب میشود که از خلاقیت استفاده کنید و خلاق باشید و مخاطب را جذب کنید‌‌.

۱۰. انتخاب فنر اتصال

استفاده از فنر دوبل در تقویم رومیزی، ماندگاری این هدیه تبلیغاتی پرکاربرد را بالا ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *