تقویم رومیزی

تقویم 1402 | تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی های جوپنزا جزو بهترین مدل ها با جدیدترین طرح ها و صحافی های جذاب هستند، شما با ارائه تقویم رومیزی حاوی نام و لوگو تجاری تان به مشتریان، کارمندان و مخاطبین برندِ خود میتوانید در راستای یک بازاریابی و تبلیغاتی دائمی به سوی شناخته شدن و درنهایت برندینگ گام بردارید.

تقویم رومیزی

تقویم زیردستی

تقویم رومیزی منشی | تقویم رومیزی زیردستی

تقویم های زیردستی که به تقویم رومیزی منشی نیز معروف است میتواند یکی از جذابترین و بهترین و همچنین کاربردی ترین هدایای مناسب کارمندان بخصوص منشی ها و یا کارکنان ادارات باشد. این نوع تقویم ها دارای برگه های یادداشت حاوی تقویم و همچنین با صحافی های جذاب و پایه های سخت و محکم یکی از کاربردی ترین وسایل مورد نیاز روی میز هر کارمندی است.

تقویم زیردستی

تقویم یادداشتی

تقویم رومیزی یادداشت دار | تقویم رومیزی یادداشتی

تقویم های یادداشت دار نیز با توجه به داشتن برگه های یادداشتی که دارند میتوانند گزینه های مناسبی جهت چاپ و استفاده به عنوان یکی از هدیه های تبلیغاتی سال جدید باشند. اغلب این نوع تقویم ها دارای صحافی فنری بوده و پایه های سخت و محکمی دارند. در برخی از انواع تقویم های رومیزی یادداشت دار ها نیز یک عدد خودکار نیز موجود میباشد که این نوع محصول را دوچندان کاربردی تر مینماید.

تقویم رومیزی یادداشتی

تقویم رومیزی اختصاصی

تقویم اختصاصی | تقویم سفارشی

بحث تقویم های اختصاصی از سایر انواع تقویم ها جدا میباشد. تفاوت تقویم های رومیزی معمولی با تقویم های رومیزی اختصاصی در طراحی برگه های آن است. در تقویم های رومیزی اختصاصی به نوعی تمامی برگه های تقویم به همراه نوع تقویم آن نیز بصورت سفارشی طراحی میشود. میتوان گفت که این نوع تقویم ها بهترین انتخاب جهت تبلیغات میباشند چرا که علاوه بر چاپ لوگو و نام تجاری روی پایه امکان معرفی خدمات و محصولات و همچنین رزومه یک برند، کسب و کار و یا سازمان  در برگه های تقویم رومیزی وجود دارد.

تقویم رومیزی اختصاصی