تقویم رومیزی

تقویم رومیزی

تقویمی که شما در هر مکان و روی هر میزی می توانید از آن ها استفاده کنید تقویم رومیزی نام دارد، برای شناختن تقویم های رومیزی شما باید ابتدا با پایه محکم و مقاوم آن آشنا بشوید. پایه های تقویم می تواند چوبی، مقوایی و استیل باشد اما نکته ایی که بسیار اهمیت دارد استحکام آن است.

تقویم های رومیزی بنا به سلیقه شما عزیزان می تواند با متریال مختلف درست شود، حتی اندازه و ابعاد هر تقویم نیز بستگی به سلیقه شما دارد. تقویم ها یکی از ر اه های جذب مشتری و افزایش درآمد برای صاحبان کسب و کار می باشد، پیشنهاد می شود تقویم رومیزی مناسب با نوع فعالیت شما و متناسب با رنگ لوگوی شما طراحی شود.

تقویم رومیزی یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد برای اکثر شرکت ها و موسسات به حساب می آید. تقویم رومیزی یکی از کاردبردی ترین روش های موجود برای تبلیغات است و از این رو در تمام شرکت ها و ادارات، یک تقویم رومیزی تبلیغاتی مشاهده خواهید کرد. با نزدیک شدن به سال جدید، زمان سفارش تقویم رومیزی ۱۴۰۰فرا رسیده است. اگر قصد دارید امسال، تقویم رومیزی سفارش دهید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را مورد بررسی قرار دهید.

مقایسه مزیت سفارش تقویم رومیزی نسبت به تقویم دیجیتالی

استفاده از تقویم برای ترویج نام و آوازه شرکت شما یک راه عالی برای یادآوری کسب‌ و کار شما به دیگران است. شخصی که تقویم رومیزی مزین با نام و لوگو شرکت یا سازمان کسب و کار شما را تهیه می کند با هر بار نگاه به آن، نام و حوزه فعالیت تان به چشم هایش تازه شده و به نوعی این را می توان یک تبلیغ ثابت نیز در نظر گرفت.

ما در میانه‌ی عصر دیجیتال هستیم که هر فردی می‌تواند هر کاری را بر روی گوشی هوشمند خویش صورت دهد. از جمله ارسال یک پیغام، یادداشت، بررسی ساعت و …

آیا تقویم رومیزی هنوز کاربرد دارد

پاسخ مثبت است. این نوع تقویم ها و سالنامه ها هنوز جایگاه بزرگی در زندگی روزمره ما دارند، و این باعث می‌شود که از آن به عنوان یک آیتم تبلیغاتی برای کسب‌ و کار ها یاد شود. طبق مطالعات انجام شده، حدود ۷۰ درصد از کسانی که به این روش بازاریابی توجه میکنند، یک برنامه برای ارتقا و همکاری های جدید دریافت می کنند. شما به عنوان مدیر یا مسئول یک کسب‌ و کار باید یاد بگیرید که، چطور تقویم را با استراتژی بازاریابی خود تطبیق دهید.

تبلیغی همواره مناسب است که، دائماً در جلوی چشم مخاطب به طور غیر محسوس قرار بگیرد.تقویم رومیزی یکی از ابزار آلات مهم و پرطرفداری است که، سالهای سال است توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته وجود تقویم رومیزی به سازمان ها، ارگان ها و یا شرکت ها محدود می شد.
اما امروزه شما می توانید در منازل نیز شاهد وجود دست کم یک تقویم با ظاهر متفاوت باشید. قبل از اینکه به سراغ مزایا و برتری تقویم رومیزی نسبت به دیجیتال برویم باید توجه کنیم که، سفارش تقویم رومیزی یاسالنامه جهت تبلیغ و رساندن آن به دست افراد مختلف یک نوع بازاریابی موثر و مناسب به حساب می آید.

خرید تقویم رومیزی محدودیت ندارد.

یک تقویم فیزیکی، به رغم وجود بر روی گوشی‌های هوشمند، یک ضرورت است. گاهی اوقات، تمام چیزی که نیاز داریم یک نگاه سریع به روی میز برای نگاه کردن به یک تاریخ، بدون نیاز به برداشتن گوشی و باز کردن یک برنامه است.
اگرچه خرید یک تقویم از زمان ظهور این تکنولوژی جدید کاهش پیدا کرده‌است، اما هنوز هم در میان مصرف کنندگان محبوب است. به همین دلیل است که این یک ابزار
به نیازهای افرادی که از کسب‌وکار شما حمایت می‌کنند، کمک می‌کند.متخصصان در اداره ها همچنان یک تقویم رومیزی را روی میز خود دارند.هر فرد در منزل خود به خرید تقویم رومیزی زیبا و شیک نیازمند است.
تقویم رومیزی ابزاری است که به مردم کمک می‌کند زمان خود را مدیریت کنند. چرا که عموماً تقویم فیزیکی دسترسی پذیری بهتری نسبت به نسخه دیجیتالی دارد.

انواع تقویم رومیزی کدامند

  • ۱.تقویم رومیزی پایه مقوایی
  • ۲.تقویم رومیزی پایه چوبی
  • ۳.تقویم رومیزی پایه پلکسی
  • ۴.تقویم رومیزی پایه ام دی اف

کابرد تقویم رومیزی چیست

یکی از روش های بالا بردن سطح درآمد هر کسب و کار می باشد.

  • ۱.معرفی محصولات خود به دیگران یکی از راه های نگهداری مشتریان است که با دادن هدایای تبلیغاتی خلاقانه حاصل می شود.
  • ۲.بالا بردن رونق اقتصادی کشور
  • ۳.حفظ و نگداری مشتریان ثابت با دادن هدایای تبلیغاتی زیبا و خاص

کلام آخر

در نهایت اگر برای سال جدید به دنبال یک هدیه تبلیغاتی مفید، کارآمد، کم هزینه و اقتصادی هستید، تقویم رومیزی یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید. اگر تیراژ سفارشی شما به حد مجاز برسد، می توانید تقویم رومیزی خود را با توجه به زمینه کاری خود سفارشی سازی کرده و لوگو، طرح یا شعار خاص تبلیغاتی خود را برروی آن درج کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با ما در ارتباط باشید