آیا تقویم زیردستی با کاور مقوایی کیفیت خوبی دارد؟با انواع آن آشنا شوید

تقویم زیردستی با کاور مقوایی

تقویم های رومیزی زیردستی

با دیجیتالی شدن برخی از ابزار، وسایل، دستگاه ها و پیشرفت تکنولوژی هنوز هم بعضی از لوازم به صورت چاپی مورد استفاده قرار می گیرند و بیشترین کاربرد را دارند. یکی از این وسایل و ابزارها تقویم‌ ها هستند که امروزه جزئی از زندگی انسان‌ ها شده اند. بیشتر افراد برای برنامه‌ریزی ‌های زندگی روزانه، اداری و … از انواع تقویم ‌ها مانند تقویم زیردستی با کاور مقوایی که نوعی تقویم رومیزی بسیار کاربردی و زیبا است، استفاده می کنند.

تقویم زیردستی با کاور مقوایی

تقویم زیردستی یکی از انواع مختلف تقویم ‌های رومیزی است که به تقویم منشی هم معروف است. با داشتن یک تقویم زیردستی با کاور مقوایی می ‌توان علاوه بر مشاهده تاریخ و رخداد های روزانه، لیست برنامه و فعالیت ‌های هر روزه را در آن یادداشت کرد. زیرا این تقویم ‌ها دارای برگه‌ ها و فضاهایی برای یادداشت کردن بوده و برای کارمندان بسیار مفید و کاربردی هستند.

با وجود این تقویم‌ ها می ‌توان زمان بندی درستی برای برنامه‌ ها و فعالیت ‌های خود انجام داد. تقویم ‌های رومیزی زیردستی برای این تولید و طراحی می ‌شوند که بتوان یک برنامه ریزی دقیق و درست برای تمام کارها و امور خود در خانه یا محل کار انجام داد.

انواع تقویم زیردستی

این تقویم‌ های زیردستی از انواع مختلفی برخوردار هستند که بسیار زیبا و کاربردی طراحی می ‌شوند. تقویم زیردستی با کاور مقوایی در انواع مختلف تولید شده که دارای کیفیت بسیار خوبی هستند و کاربرد های زیادی برای کارمندان، منشی ‌ها و دیگر افراد دارند. انواع مختلف تقویم‌ های زیردستی شامل موارد زیر هستند:

نواانواع تقویم زیردستی

تقویم‌ های زیردستی مدیریتی

یکی از عناصر و المان ‌های اصلی روی میز مدیران تقویم‌ رومیزی یا زیردستی مدیریتی است. این تقویم ‌ها دارای زیره ای از جنس چرم و تک برگ هستند که مدیران، امور مختلف کاری و برنامه‌ریزی ‌های خود را در آن یادداشت می کنند. طراحی این نوع تقویم زیردستی با کاور مقوایی و البته جنس چرمی و مرغوب‌تر آن، بسیار خاص و کاربردی و مخصوص مدیران طراحی می ‌شوند. تقویم های زیردستی یکی از گزینه‌ های مهم در زمان ارائه هدایای تبلیغاتی هستند که به صورت صحافی چاپ سرد تولید می ‌شوند.

تقویم ‌های زیردستی اداری

این مدل از تقویم ‌ها را تقویم منشی هم می ‌نامند که نمونه ‌ای از تقویم ‌های زیردستی است. برای کارمندان و منشی ‌ها بسیار کاربردی هستند؛ زیرا به دلیل نوع شغل و فعالیت ‌هایی که انجام می ‌دهند، با مشتریان و افراد مختلف سر و کار دارند و باید برنامه ریزی ‌هایی برای جلسه‌ ها و ملاقات‌ ها انجام دهند. به همین دلیل به این گونه تقویم‌ ها نیاز دارند تا زمان ‌بندی ‌های مناسب و تاریخ‌ ها را مشخص کرده و در آن یادداشت کنند. تقویم زیردستی با کاور مقوایی از تقویم‌ های پرطرفدار در بین کارمندان است.

تقویم‌ های زیردستی چرم

این نوع تقویم‌ های زیردستی هم با روش های خاص طراحی می ‌شوند که لایه چرمی با رنگ ‌های متنوع طراحی شده و در زیر این تقویم ‌ها قرار می گیرند. این زیره چرمی در قطع های بزرگ به اندازه برگه‌ های A3 تولید می ‌شوند و بخش پایینی آنها ضخیم‌ تر بوده که قسمت قرار گرفتن دست افراد در زمان نوشتن است و از افتادن برگه ‌های تقویم هم جلوگیری می کند. روی این زیره‌ های چرم برگه تقویم سالانه به صورت یک نما قرار داده می‌ شود تا با آن زمان را مدیریت کنند. 

در بالای هر برگه این تقویم‌ ها قسمت ‌هایی برای یادداشت کردن، برنامه ‌ریزی و ثبت کارها قرار داده شده است. با اینکه جنس این تقویم‌ ها چرم یعنی از چرم مصنوعی است؛ ولی بسیار با ارزش بوده و زیبا طراحی می ‌شوند و یکی از کاربردهای آن استفاده برای خطاطی و امضاهای مهم است. البته این تقویم‌ ها دارای کیفیت بسیار خوبی هستند. تقویم زیردستی با کاور مقوایی هم کیفیت مناسب و خوبی دارد و نسبت به قیمت جنس چرمی قیمت مقرون به صرفه‌ ای را دارا است.

ویژگی ‌های تقویم ‌های زیردستی ۱۴۰۳

همان طور که می‌دانید کیفیت در چاپ می ‌تواند روی کیفیت کالا هم تاثیر بگذارد. اگر خواهان محصولی با کیفیت هستید که نام برند شما در ذهن مخاطب باقی بماند باید برای چاپ آنها از مکان‌ های معتبری استفاده کنید. از ویژگی ‌های تقویم زیردستی با کاور مقوایی می ‌توان موارد زیر را ذکر کرد:

 

تقویم زیردستی 1403

اندازه کوچک

تقویم‌ های زیردستی اندازه کوچکی دارند که حمل کردن آنها در جیب و کیف راحت ‌تر انجام می ‌شود.

دارا بودن تاریخ هفتگی یا ماهیانه

این تقویم‌ ها را به روش هفتگی یا ماهیانه طراحی و تولید می ‌کنند که معمولا تاریخ‌ های مختلفی را هم دارا هستند.

جلد مقوایی یا پلاستیکی

تقویم ‌های زیردستی دارای صفحه ‌هایی با جلد مقوایی یا پلاستیک هستند که موجب دوام و استحکام بیشتر این تقویم ‌ها هستند؛ زیرا تقویم زیردستی با کاور مقوایی یا پلاستیکی با داشتن کاور موجب حفاظت از سالنامه‌ ها یا تقویم ‌ها می ‌شوند.

فضایی برای یادداشت

بیشتر این تقویم‌ های زیردستی دارای فضاهایی برای نوشتن مطالب کوتاه هستند که شامل فعالیت ‌های روزانه و یا اطلاعات مهم است.

طراحی زیبا و جذاب

بعضی از این نوع تقویم‌ ها از طراحی جذابی برخوردار هستند و از تصویرهای زیبای هنری هم برای جلوه بیشتر در صفحات آن استفاده می ‌شود. این باعث جذب مخاطب بیشتری شده و در نهایت این تقویم ها طرفداران زیادی نیز پیدا کرده اند.

کلام پایانی

بیشتر تقویم ‌ها از جمله تقویم زیردستی با کاور مقوایی از ابزارها و وسایل بسیار کاربردی برای یادآوری کردن تاریخ‌ ها و رویداد های مختلف، برنامه ‌ریزی و یادداشت ‌های مهم هستند. این ابزار امروزه با توجه به پیشرفت ‌های تکنولوژی هنوز هم جایگاه خود را به عنوان یک ابزار کاربردی حفظ کرده اند و بیشتر این تقویم ‌های زیردستی از کیفیت بالا و خوبی برخوردار هستند. تولید کنندگان این نوع از تقویم ‌ها در تلاش هستند که بهترین و کاربردی ‌ترین تقویم ‌های رومیزی یا زیردستی را چاپ کرده و به مشتریان خود ارائه کنند تا موجب راحتی انجام کارها شده و همیشه در دسترس باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *