چگونه می توانیم سررسید پالتویی ارزان قیمت تهیه کنیم؟

تهیه سررسید پالتویی ارزان

سررسید پالتویی یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین سررسید هایی محسوب می شود که افراد عموما با نزدیکی به سال نو برای خرید آن بین انواع و اقسام مختلف سررسید اقدام می کنند. سررسید پالتویی نسبت به سررسید ها و سالنامه های دیگر محصولی محبوب و ارزان محسوب می شود. و عملکرد آن با دیگر سرسید ها و سالنامه ها متفاوت است. در این مقاله می خواهیم به این مساله بپردازیم که سرررسید پالتویی ارزان چیست و چه کاربردی دارد و از کجا می توانیم به تهیه سررسید پالتویی ارزان بپردازیم.

سررسید پالتویی ارزان چیست؟

سررسید پالتویی یکی از انواع سررسید محسوب می شود که تفاوت اصلی آن نسبت به سایر سررسیدها در اندازه‌ی آن می باشد. سررسید پالتویی همانطور که از اسمش نیز پیداست در سایز کوچک طراحی و چاپ می شود. استفاده افراد از این قطع بسیار راحت است. چرا که سررسید پالتویی وزن سبک و اندازه‌ی کوچکی دارد و به راحتی افراد می توانند سررسید را با خود جابه جا کنند و به اصطلاح در جیب پالتوی خود قرار بدهند. البته سایز کوچک تری نسبت به سررسید پالتویی نیز وجود دارد که به آن سررسید جیبی می گویند که اندازه آن سررسید از سررسید پالتویی هم کوچک تر است. سررسید پالتویی می تواند در انواع جلد تولید شود. یک سررسید پالتویی می تواند از جنس چرم، گالینگور، ترمو و .. باشد. صفحات داخلی سررسید پالتویی می تواند ترکیبی از یادداشت و تقویم باشد باشد. مدل های بسیار زیادی از سررسید وجود دارد، مانند سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید رحلی و .. شاید در سررسید های دیگر در مقایسه باهم اندکی در سایز و شکل با هم متفاوت باشند. اما تفاوت بین سررسیدهای دیگر و سررسید پالتویی بسیار زیاد است. هم از لحاظ سایز این سررسید و هم شکل وهم  وزن و عملکرد آن. سررسید پالتویی و تقویم جیبی تقریبا کاربرد مشابهی با همدیگر دارند. تنها تفاوت این دو شاید در این مساله باشد. که سررسید پالتویی سایز بزرگ تری دارد و بخش کوچکی همچنان برای نوشتن دراین سررسید وجود دارد. البته خیلی از طراحی های متفاوتی که هر دوی این محصولات دارند باعث می شود نتوان به سادگی متوجه شد که کدام سررسید پالتویی و کدام تقویمی جیبی است.

تفاوت سررسید پالتویی با سایر سررسیدها:

1- قیمت سررسید پالتویی ارزان است. اولین و مهم ترین تفاوتی که سررسید پالتویی با سایر سررسیدهای موجود در بازار دارد این مساله است که سررسید پالتویی قیمت بسیار پایینی دارد و بخاطر همین مساله برای تبلیغات سازمان ها نیز بسیار محبوب می باشد و عموما سازمان ها و شرکت های مختلف حتما سررسید پالتویی را در سبد هدایای تبلیغاتی خود قرار می دهند.

2- تهیه سررسید پالتویی ارزان، قابل حمل است و به سادگی می توان آن را همراه با خود به هر جایی برد. و این ویژگی تنها مناسب سررسید پالتویی و نوع دیگر این سررسید، سررسید جیبی می باشد. سررسیدهای دیگر به خاطر اندازه و وزن متفاوتی که دارند عموما برای جابه جایی اصلا مناسب نیستند. اما سررسید پالتویی به گونه ای طراحی شده است که به راحتی بتوان آن را جابه جا کرد و بتوان داخل کیف یا جیبی بزرگ آن را قرار داد. وزن آن به هیچ عنوان احساس نمی شود.

3- کاربرد سررسید پالتویی نسبت به سررسیدهای دیگر نیز متفاوت است. سررسیدهای دیگر عموما فضای بسیار زیادی برای یادداشت و نوشتن دارند و عموما برای برنامه ریزی و یادداشت و کارهای حسابداری استفاده می شوند. در واقع وقتی افراد سررسید وزیری یا رقعی را باز می کنند حتما قرار است داخل فضای آن چیزی را یادداشت کنند. اما سررسید پالتویی فضای زیادی برای نوشتن ندارد و بخش تقویم آن پررنگ تر است نسبت به نوشتن. در نتیجه سررسید پالتویی برای برنامه ریزی و چک کردن تاریخ ها و مناسبت ها بسیار مناسب است. و در نهایت در فضای کمی که برای نوشتن دارد می توان خیلی محدود برنامه هایی مناسب با تاریخ ها یادداشت کرد تا بتوان در اسرع وقت با دیدن آن ها برنامه ها را به خاطر آورد. در نتیجه کاربرد سررسیدهای دیگر با سررسید پالتویی بسیار متفاوت است.

4- از سررسیدها و سالنامه ها در بخش هدایای تبلیغاتی استفاده می شود. و یکی از محبوب ترین محصولات تبلیغاتی هستند. سازمان ها و شرکت های مختلف در مراسمات و مناسبت های مختلف از محصولات تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند و به مخاطب و مشتری خود به عنوان هدیه ای به یادماندنی از سازمان تقدیم می کنند. استفاده از این نوع تبلیغات مخصوصا در ارتباط با سررسید تبلیغاتی و سالنامه در نزدیکی سال جدید بسیار محبوب است. برای استفاده از سررسیدهای دیگر برای این استراتژی تبلیغاتی باید بودجه‌ی بیشتری در نظر گرفت. در حالی که طراحی و چاپ سررسید پالتویی ارزان است و برای سازمان بسیار به صرفه خواهد بود. در نتیجه می توان تعداد بالایی سررسید پالتویی را برای چاپ سفارش داد و مخاطب های بیشتری را با سازمان آشنا کرد و در واقع برند سازی بهتری را می توان با سررسید پالتویی انجام داد. اما نمی توان مثلا یک سررسید وزیری را در تعداد انبوه سفارش داد و در جشنواره ای به مخاطبان هدیه داد چرا که هزینه آن بسیار بالاست و ممکن است بازدهی مناسبی را ایجاد نکند. غیر از این مساله سررسید های دیگر اما فضای مناسب تری را برای تبلیغات سازمان یا شرکت ایجاد می کنند. چرا که بزرگ تر هستند و تعداد صفحات بیشتری دارند. اما در سررسید پالتویی بخاطر اندازه کوچک آن نمی توان اطلاعات زیادی را در آن قرار داد. خیلی محدود می توان فقط معرفی سازمان به همراه لوگو، نشانه، شماره تماس و آدرس را روی جلد و داخل آن قرار داد.

 

مقاله پیشنهادی : نکات طراحی سررسید تبلیغاتی

سررسید پالتویی ارزان را از کجا می توان تهیه کرد:

سررسید پالتویی نسبت به سررسیدهای دیگر قیمت پایین تری دارد و قیمت آن برای مخاطبان بسیار مناسب است. خرید یک سررسید پالتویی برای همه‌ی افراد جامعه ممکن می باشد و سررسید پالتویی مختص قشر خاصی نیست. هم چنین می توانید ست هدیه مدیریتی خود را با این محصول جذاب تر و کاربردی تر نمایید. احتمالا خرید این محصول به هیچ عنوان فشار اقتصادی به فرد وارد نمی کند. سررسید پالتویی را می توان از تمام کتابفروشی ها و مراکز چاپ یا مغازه های مختلف خریداری کرد. این سررسید محبوب به راحتی پیدا می شود. اما چاپخانه ها می توانند گزینه بهتری برای خرید سررسید پالتویی ارزان باشند. اگر به عنوان سفارش دهنده می خواهید برای خرید اقدام کنید و قصد دارید تعداد بالایی سررسید پالتویی سفارش دهید قطعا یک چاپخانه معتبر که سلیقه و کیفیت خوبی دارد می تواند انتخاب خوبی باشد. در تعداد بالا سررسید پالتویی ارزان تر نیز می شود و به هیچ عنوان فشار اقتصادی به سازمان و شرکت نیز وارد نمی کند.

آزانس تبلیغاتی جوپنزا یکی از سازمان هایی است که به صورت تخصصی بر روی هدایای تبلیغاتی مانند خرید تقویم رومیزی کار می کند و کیفیت و طراحی های منحصر به فردی برای این نوع تبلیغات سازمان ها در نظر دارد. آزانس تبلیغاتی جوپنزا در تمامی مراحل در کنار مشتری است تا بهترین خرید خود را انجام دهد. این آژانس تبلیغاتی یکی از بهترین گزینه ها برای خرید سررسید پالتویی ارزان محسوب می شود. شما همین الان می توانید برای خرید سررسید پالتویی ارزان اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *