جدید ترین ست مدیریتی سال 1402 رسید!!!!

ست مدیریتی جدید

ست مدیریتی از لاکچری ترین و جذاب ترین هدایایی است که می توانید به کارمندان ، مشتریان و حتی دوستان هدیه دهید . شما می توانید با سفارش خرید جدیدترین ست مدیریتی سال در ذهن مخاطب تاثیر زیادی بگذارید تا همیشه به یاد شما باشد .

ست مدیریتی چیست ؟

جدیدترین ست مدیریتی سال ، شامل کیف پول ، سررسید ، جا کلیدی ، پاور بانک ، خودکار و . . . است . همه این وسایل از بهترین متریال و با به روز ترین طراحی ها ساخته شده و ان ها را کنار هم برای تشکیل یک ست مدیریتی استفاده می کنند . جنس جعبه این ست ها را اغلب از چرمی مرغوب می سازند . بعضی از شرکت ها تبلیغاتی برای پیشرفت در تاکتیک های بازاریابی از جدید ترین ست مدیریتی برای سال 1402 استفاده می کنند . ان ها ار و لوگوی مخصوص را روی تمامی اجزای تشکیل دهنده ست مدیریتی حک می کنند و ان را به مشتریان خود هدیه می دهند . سعی کنید برای تاثیر بیشتر لوگوی مخصوصتان را به گونه ای طراحی کنید که اول از هر چیزی ارم مخصوص به چشم مخاطب بیایید . شما می توانید ست مدیریتی را شخصی سازی کنید و با هر سلیقه ای که دارید ان را طراحی و سفارش دهید و یا می توانید برای برند سازی کسب و کارتان از ست مدیریتی الکترونیکی استفاده کنید و اجزای داخل ان را طوری انتخاب کنید که برای کارمندان و مشتریانتان کاربردی باشد و در نقطه ای از زندگیشان قسمتی از ست مدیریتی را استفاده کنند . صاحبان مشاغل برای هدیه در سال 1402 به دنبال طراحی خاص و منحصر به فرد برای ست مدیریتی هستند .

ویژگی های ست مدیریتی سال 1402

جنس جلد و اجزای ست مدیریتی : تمامی متریال هایی که در ست مدیریتی استفاده می شود باید از جنس چرم اعلایی باشد که با طراحی های خاص زیبایی به ست مدیریتی می دهد و ان را لاکچری می کند . چرم های مرغوب ، طیف کمی از رنگ ها را دارد اما چرم مصنوعی را می توان با هر رنگ دلخواهی سفارش داد اما ما به شما پیشنهاد می کنیم هرگز جنس را فدای زیبایی ظاهری نکنند این دوام ست مدیریتی است که در ذهن مخاطب می ماند و نشان دهنده کارایی بالای شرکت شما است و حس خوب و لذت بخشی به مشتریان و یا کارمندانتان منتقل می کند . علاوه بر جنس چرمی که انتخاب می کنید نوع دوخت و صحافی ان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . چرم به گونه ای باید دوخته شود که اسیبی به ان وارد نشود . ( دوخت از اهمیت ویژه ای در ست مدیریت برخور دار است . )

برای تولید جدیدترین ست مدیریتی سال 1402 می توان از پارچه های مرغوب هم برای صحافی جلد سررسید داخل ست و جعبه مخصوص ان استفاده کرد . سعی کنید از پارچه ای استفاده کنید که ظریف و با لطافت باشد تا در هنگام دوخت کیف یا سررسیدی که داخل ست قرار دارد دچار پارگی یا تا خوردگی نشود . همچنین لطافت پارچه باید به گونه ای باشد که زمانی که جنس ان توسط پارچه مخاطبان لمس می شود حس خوشاندی منتقل کند .

مدیران و صاحبان مشاغل چه ست هایی را برای هدیه انتخاب می کنند ؟

بیشتر ست هایی که برای سال 1402 طراحی شده اند دارای سر رسید 1402 و یا دفتری برای یادداشت کارهای روزانه هستند . افرادی که این ست ها را برای کارمندان خود سفارش می دهند حتما ستی را انتخاب می کنند که دارای سررسید ارگانایزر باشد تا کارمندان بتوانند کارهایی که باید در طول هفته یا ماه قرار است انجام دهد در ان یادداشت کنند و یا بتوانند برگه ای به سررسید اضافه یا از ان کم کنند . همپنین وسایل دیگری مانند خودکار ، پاوربانک ، کابل شارژر و . . . در تعبیه می شود تا افراد بتوانند در هر مکانی از ان استفاده کنند .

در جدیدترین ست مدیریتی 1402 از وسایل ارگانایزر استفاده می شود تا افراد قسمتی برای سازمانده و منظم کردن وسایل داشته باشند . شما می توانید در سررسید ارگانیزر خودکار ، کارت های شخصی مانند کارت بانکی و دیگر وسایل را در ان بگذارید و هر کجا که می خواهید ان را همراه خود حمل کنید و تمامی وسایلتان در دسترس باشد .یکی از جدید ترین ست های مدیریتی که برای سال 1402 قابل سفارش است ست الکترونیکی است که دارای وسایلی مانند : فلش ، پاوربانک ، اسپیکر ، هنزفری و . . . است شما می توانید این ست ها را برای مدیران شرکت های دیگر به عنوان هدیه ارسال کنید و اعتماد ان ها را برای کسب و کارتان بدست اورید .

 

همچنین ببینید : انواع تقویم تبلیغاتی

 

بعضی دیگر از این ست های مدیریتی فقط سه محصول در ان طراحی می شود که شامل سررسید ، خودکار و یک جاکلیدی است که به ان ها نیم ست مدیریتی گفته می شود که از جنس هایی اعلا و مرغوب برای تهیه ان ها استفاده می شود .یکی از قسمت هایی که در ست مدیریتی چرم بسیار پر اهمیت است نوع دیزاین و طراحی جعبه کادوی ان است . این قسمت از طراحی باید به گونه ای باشد که فرد مقابل را برای دیدن داخل جعبه کنجکاو کند . طراحان برای این قسمت از ست ها ی مدیریتی زمان زیادی می گذارند تا بهترین طرح خود را پیشنهاد دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *