آشنایی با روش های تولید سررسید یادداشتی +بررسی خصوصیات آنها

روش تولید سررسید یادداشتی

هر ساله تعداد زیادی تقویم تولید می شود . در طرح ها و اندازه های متنوع که هر کدام از انها را برای کاری استفاده می کنند . سالنامه یکی از انواع آن ها است که به سررسید یادداشتی نیز معروف هستند روش تولید سررسید یادداشتی متفاوت است . چرا که فضای زیادی برای نوشتن دارد و مانند دفتر است با این تفاوت که در تاریخ هر روز و وقایع ان در هر صفحه نوشته شده است که یکی از ابزارهای پرکاربرد برای استفاده عموم مردم تبدیل شده است . بسیاری ازصاحبان  مشاغل و کارخانه ها از آن برای تبلیغات خود استفاده می کنند .روش تولید سررسید یادداشتی تنوع زیادی دارد که می شود این تقویم رومیزی را با هر سلیقه ای سفارش داد و هر نوع رنگ و طرحی بخواهید برای شما وجود دارد . سررسید های یادداشتی در ابعاد مختلفی تولید می شوند و با توجه به خواسته مشتری ابعاد ان را تغییر می دهند . همچنین می توان همراه سر رسید های یادداشتی ست خودکار هم سفارش دهید . البته سر رسید های یادداشتی ابعاد استانداردی هم دارند که قابل حمل هستند و می توانید ان ها را در کیف خود به راحتی قرار داده و به هر مکانی که می خواهید ببرید  .  شما می توانید برای خرید این محصول می توانید به مغازه های لوازم تحریر مراجعه کنید .

با کمک این محصولات می توانید به راحتی برنامه ریزی کنید ، در  هر کار و وظیفه ای دارید در زمان مخصوص خودش بنویسید تا در زمان مخصوص یادتان باشد چه کاری می خواهید انجام دهید . با این کار به راحتی می توانید زمان را کنترل کنید .سررسید یادداشتی می تواند یک کادوی لاکچری باشد با هزینه کم و مقرون به صرفه .سررسید های یادداشتی را می توان گفت در هر سازمان ، ارگان ، خانه ها ، مدارس و. . .وجود دارد . از سر رسید های یادداشتی می توان به عنوان دفتر خاطرات استفاده کرد و خاطراتتان را می توانید در روز مشخص به خودش بنویسید شما می توانید با خرید یک سر رسید کل خاطراتتان را یادداشت کنید بسیاری از مردم از ان ها برای یادداشت های روزمره استفاده می کنند . اغلب دانش جویان برای نوشتن جزوات خود از این سر رسید ها استفاده می کنند چرا که هم فضای خوبی برای یادداشت دارند ونسبت به دفتراز قیمت بسیار  مناسب تری برخوردارند . ما به صاحبان مشاغل پیشنهاد می کنیم سر رسید یادداشتی را به کارمندان و مشتران خود هدیه دهند چرا که می توانند روی جلد این سررسید ارم و لوگوی مخصوص به شرکت را چاپ کنند .

ایا با سررسید یادداشتی می توان برنامه ریزی خوبی برای هفته یا کل ماه انجام دهیم ؟

این محصول وسیله ای مناسب برای برنامه ریزی همه افراد است این سررسید را از بزرگ تا کوچک ، دانشجو تا دانش اموز می تواننند استفاده کنند . افراد می توانند با نوشتن کار های مهمی که دارند و می خواهند در زمان درستی ان را انجام دهند از سر رسید یادداشتی استفاده کنند . برنامه ریزی کردن یکی از عوامل رسیدن به موفقیت است .

تولید سررسید یادداشتی چگونه انجام می شود؟

تولید سررسید های یادداشتی با همه ی ابعاد مراحل یکسانی را طی می کنند . بسته به سلیقه مشتری طراحی و به پروسه چاپ می رود . همچنین باید گفت : کیفیت و هزینه ان هم مشتریان می توانند انتخاب کنند

خصوصیات سررسید یادداشتی سفارشی

1 ) طراحی جلد و صفحه های سررسید یادداشتی به سلیقه مشتریان انجام می شود . شرکت هایی که کار تولید و چاپ سر رسید را انجلم می دهند کاتالوگ هایی را به مشتریان ارائه می دهند تا ان ها به راحتی طرح خود را انتخاب کنند .

2 ) انتخاب جنس جلد سر رسید های یادداشتی نیز به عهده مشتری است و ان ها می توانند با سلیقه و مقدار هزینه ای که می خواهند بپردازند جلد سر رسید را انتخاب می کنند .

3 ) نوع صحافی سررسید ها نیز متفاوت است صحافی ان ها را می توان به صورت کلاسوری ، سیمی ، چسبی و . . .  انجام داد . اغلب سر رسید های یادداشتی را به شکل چسبی صحافی می کنند .

4 ) همانظور که گفته شد این سر رسید ها به ابعاد مختلفی تولید می شوند و بنا به خواسته و نیاز مشتری ان ها را چاپ می کنند . بیشتر سر رسید های یادداشتی با ابعاد استداندارد چاپ می شوند .

5 ) صفحات داخل سررسید ها را از انواع مختلف کاغذ درست می کنند . اما یکی ازکاغذ هایی که بیشتر مورد استفاده و استقبال مشتریان قرار گرفته ، کاغذ سفید است . امروزه از کاغذ های کرم رنگ نیز استفاده می شود چرا که با تحقیقات انجام شده به این نتیجه رسیده اند ، کاغذ هایی که به رنگ کرم تولید می شوند چشم در هنگام نوشتن بهتر هستند و با زیاد نگاه کردن به ان  چشم فرد خسته نمی شود .

 

زمان تولید سررسید

از نکات مهمی که در هنگام سفارش سررسید باید به ان توجه زیادی داشته باشید ، مدت زمانی است که دفاتر چاپ می توانند سفارش شما را اماده و به دست شما برسانند .مدت زمانی که طول می کشد یک سر رسید ساده چاپ شود بسیار کم تر از زمانی است که شما یک سررسید انتخاب می کنید که جلد ان طراحی بسیار سختی دارد . در نمونه های ساده فقط ارم و لوگویی که می خواهید روی جلد ان چاپ می شود و کاغذ های داخل ان بسیار ساده هستند اما سررسید هایی که طراحی خاصی دارند زمان زیادی برای تولید ان ها گداشته می شود . یکی از دلایلی که باعث شده این سررسید اروپایی گران قیمت تر باشد این است که زمان زیادی برای تولید ان گذاشته می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *