تاثیر ست مدیریتی لوکس در برند سازی کسب و کارها

ست مدیریتی لوکس

از ویژگی های بسیار مهم  در هدیه دادن این است که  محبت را افزایش می دهد  و در ذهن کسی که به ان هدیه داده اید بماند و رابطه دوستانه  را قوی تر کند . مثلا هدیه دادن کارخانه یا کارگاهی به مدیران، کارمندان و مشتریان علاوه بر این که باعثرابطه صیمانه ای تری می شود به شما در تبلیغ کسب و کارتان کمک می کند . اما نکته ای که در هدایای تبلیغاتی شما حائز اهمیت است جنس ، کیفت وزیبایی هدیه شما است هر چه قدر که زیبا تر، با کیفیت تر و به ماندگار تر باشد بیشتر در ذهن مشتری یا کارمند شما باقی می ماند.به همین منظوربه شما دارنده شغل  پیشنهاد می کنیم از دادن هدایای ارزان و بی کیفیت خود داری کنید  چرا که ممکن است نتیجه خوبی در ذهن مخاطب نداشته باشد و ارزش کارتان را پایین بیاورد چیشنهاد می کنیم در انتخاب هدیه ای که می خواهید بدهید دقت زیادی داشته باشید. و قیمت پایین را فدای کیفیت نکنید شما باید انتخابی جذاب و شیک داشته باشید . یکی از هدایایی که شما می توانید انتخاب کنید ، ست مدیریتی لوکس است .

اگر مدیر عمل کارخانه ای هستید و به دنبال هدیه ای لوکس و لاکچری می گردید ما به شما ست مدیریتی را پیشنهاد می کنیم که هدیه ای لوکس و جذاب است . شما می توانید روی تمام اجزای این ست ارم تبلیغاتی شرکت خود را حک کنید . یکی دیگر از مزایای انتخاب این محصولات برای هدیه این است که هدیه دادن هم زمان چند وسیله در یک جعبه بسیار مقرون به صرفه تر از خریداری تک ، تک این اجناس است .

هدیه دادن، به یک استراتژی قوی در بازاریابی تبدیل شده است . با این کار مشتریان و کارمندان خود را وفادار می کنید . به این معنی که مشتریان را به سمت برند شرکت خودتان جذب می کنید .

اقلام ست مدیریتی لوکس

1 ) اولین جز مهم یک جعبه کادویی زیبا و جذاب است .

2 ) یک دفتر یادداشت که می تواند از جنسی نفیس باشد .

3  ) می توان در ان خودکاری ارزشمند قرار داد .

4 ) یک سررسید اروپایی یا یک سر رسید ارگانیزر .

5 ) یک جاکلیدی یا زیر دستی چرم که اگر در ست مدیریتی از ان ها استفاده شود به هدیه ای لاکچری تبدیل می شود .

نیم ست مدیریتی لوکس چیست؟

همان گونه که از نام ان مشخص است در این ست همه ی وسایل در ان قرار ندارد و فقط دو تا سه جز می باشد . البته باید این را هم بگوییم این تعداد بسته به سفارش مشتری اماده می شود . نیم ست مدیریتی اصولا  شامل  کیف پولی از چرم اصل ،  جاکارتی ، جاسوئیچی یا فندک و خودکار یا روان نویس می باشد. همچنین بنا به سفارش مشتری می توان در ان فقظ یک سررسید و یک خودکار لوکس قرار دهیم .

در نگاه اول بیشترین زیبایی و جدابیتی که یک هدیه می تواند داشته باشد جعبه ان است .تا کنجکاوی فرد مقابل را برای دیدن کادوی داخل ان چند برابر افزایش دهد . نیم ست از لحاظ اندازه و هم از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از ست مدیریتی است و محبوبیت بیشتری برای استفاده ان در کار تبلیغات دارد .

 

ست مدیریتی الکترونیکی 

یکی دیگر از ست ها، ست مدیریتی الکترونیکی است .در این مجموعه تعداد اجزای از 2 تا 6 مورد است که شامل این موارد می تواند باشد : شارژر فندکی برای داخل ماشین ، هدست و یا هنزفری ، کابل AUX ، یک موس و پد موس برای برای لپ تاپ و یا کامپیوتر ، هولدر موبایل انتخاب تعداد و نوع این اجناس بنا به خواسته مشتری انجام می شود هر چه هزینه بیشتر باشد تعداد اجناس افزایش می یابد . این ست یکی از کاربردی ترین هدایایی است که می توان هدیه داد چرا که با پیشرفت روز افزون فناوری هدیه این ست کاربردی یک از بهترین انتخاب ها برای هدیه دادن است ست الکترونیک یکی از واجبات خواهد بود . همچنین می توان از ان به عنوان یک کالای تبلیغاتی استفاده کرد ، هدیه دادن یک ست الکترونیکی به یک مدیر ارشد یا مدیر یک شرکت می تواند کلاس کاری را در معرفی شرکت شما افزایش دهد و قدرت تاثیرگذاری بیشتری دارد این کار برای بازاریابی و شناساندن شرکتتان بسیار اثر گذار است .

تاثیر ست مدیریتی تبلیغاتی در فروش شرکت ها

 

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین کاری که می توانید با ان تبلیغات گسترده انجام دهید . هدیه نیم ست مدیریتی به مشتریانتان است و تا زمانی که این محصولات ذر دست ان ها است کار تبلیغ شرکت ادامه دار است به همین منظور از کلا هایی استفاده می شود  که کارایی و دوام زیادی داشته باشند . تا زمان بیشتری در معرض دید قرار بگیرد اما اگر شرکت کوچک و تازه تاسیسی دارید می توانید از ست مدیریتی ارزان قیمت تری استفاده کنید .

مزایای استفاده از ست مدیریتی در تبلیغات

دیده شدن برند و ارم شرکت :

زمانی که این هدیه جذاب را هدیه می دهید لوگوی مخصوص شرکت در ذهن وی حک می شود که این بزرگ ترین هدف از استفاده این ست است .هم چنین برای تبلیغ نام تجاری خود می توانید از محصولاتی مانند تقویم رومیزی و یا سررسید اختصاصی هم استفاده کنید.

کارمندان شرکت انگیزه بیشتری می گیرند :

وقتی در مناسبت های مختلف به کارمندان هدیه دهید انگیزه ان ها را برای کار در شرکت چند برابر می کنید . مثلا اگر ست مدیریتی لوکس را به ان ها هدیه دهید استفاده روزانه ان ها از این وسایل و یا قرار دادن ان ها روی میز کارشان و دیدن هر روزه ی ان ها انگیزه کارمندان را چند برابر می کند .

تبلیغات ارزان قیمت اما لوکس :

با قرار دادن بودجه کم اما تاثیر زیاد در فروش ست مدیریتی بهترین انتخاب است تصور کنید هدیه ای به مشتریان خود می دهید که روزانه از ان استفاده می کنند .در صورتی که می خواهید به کارمندان خانم خود هدیه دهید می توانید از ست مدیریتی زنانه استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *