سررسید اختصاصی چیست و چگونه طراحی و تولید میشود

سررسید اختصاصی 1400

سررسید یا سالنامه هم به سفارش برخی شرکت ها و موسسات به طور اختصاصی طراحی و تولید میشود، که به آن سررسید اختصاصی میگویند. یک سررسید یا سالنامه به چند روش میتواند اختصاصی شود:

  • ۱. در این روش، لوگو و یا شماره تلفن شرکت قبل از چاپ و تولید سررسید بر روی جلو سررسید چاپ میشود که برای این چاپ به صورت داغی یا طلاکوب و یا از چاپ سیلک استفاده میشود.
  • ۲. یکی دیگر از روش های اختصاصی کردن سررسید و سالنامه، این است که در تمام صفحات سررسید و سالنامه لوگو شرکت را چاپ کرد و یا این که تعدادی از صفحات تبلیغاتی مربوط به خدمات و محصولات شرکت سفارش دهنده را به سررسید از قبل تولید شده اضافه کرد.
  • ۳. روش دیگر اختصاصی کردن سررسید و سالنامه ۱۴۰۰ که برای کارهایی با تیراژ بالا مناسب و است و قیمت آن هم از دو راه قبلی بالاتر است. در این روش همه ی قسمت های سررسید طراحی و چاپ میشوند که شامل مقدمه، صفحات داخلی، صفحات تبلیغات، بخش پایانی و جلد میباشد.

اگر بخواهیم کلی بگوییم چاپ سررسید اختصاصی به عنوان یک تبلیغ مناسب در هویت و شناخته شدن شرکت و در روند افزایش فروش محصولات تاثیرگذار است.

سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ چیست

سررسید اختصاصی، سررسیدی است که سفارش دهنده آن را به طور سفارشی و به سلیقه خود در طراحی و رنگ جلد و صفحات داخلی و آستر بدرقه و صحافی و غیره سفارش میدهد.

که قبل از شروع سال سفارش دهنده باید سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ خود را سفارش دهد تا طراحی با ظرافت و خلاقیت تمام، سررسید های اختصاصی ۱۴۰۰ آنها را طراحی و تولید کنند.

زمان مناسب برای سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۰

اگر قصد سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ را برای سال آینده دارید بهترین زمان برای سفارش دادن آن، آبان ماه میباشد، زمانی که طراحان سررسید سرشان آنقدر شلوغ نشده است و در خلوتی کار سفارشات شما را به بهترین نحو انجام میدهند.

دو سه ماه قبل از شروع سال جدید بیشتر صاحبان کسب و کار برای سفارش سررسید به شرکت های تبلیغاتی هجوم آورده و طراحان بسیار سرشان شلوغ خواهد بود و امکان دارد در بین شلوغی کار، سررسید اختصاصی شما آن گونه که میخواهید و انتظارش را دارید نخواهد بود.

پس برای سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ هر چه سریع تر اقدام کنید.

بهترین تولید کننده سررسید اختصاصی ۱۴۰۰

امروزه شرکت های تبلیغاتی و تولیدی زیادی در زمینه تولید و ارائه سررسید اختصاصی در کشور فعالیت میکنند.

یکی از بهترین تولید کننده های داخلی سررسید اختصاصی ۱۴۰۰، شرکت جوپنزا میباشد که با بیش از یک دهه سابقه کار در این زمینه و با داشتن طراحان حرفه ای در این زمینه، بهترین و باکیفیت ترین سررسید ها را به شما تحویل خواهند داد.

سفارش سررسید اختصاصی چه مزایایی دارد

در سررسید اختصاصی، به صورت اختصاصی و سفارشی بر روی جلد و صفحات تبلیغاتی دورن سررسید برند شرکت شما و یا شماره تلفن‌ و یا تصویری از خدمات و محصولات شرکت چاپ میشود.

و یا در برخی از موارد دیگر در تمام صفحات شماره تلفن و لوگو شرکت چاپ میشود که اینگونه مخاطبی که از آن سررسید اختصاصی استفاده میکند هر لحظه برند و شماره تلفن شرکت شما در دید او خواهد بود، و اگر سررسید اختصاصی شما کیفیت خوبی داشته باشد، مخاطب به برند شما اطمینان میکند و برای خرید با با شماره تلفن شرکت تماس میگیرد و یا در هنگام خرید اگر برند شما روی محصولات باشد، یقینا آن برند را انتخاب میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *