سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ چه خصوصیاتی دارند

سررسید اختصاصی 1400

سررسید های اختصاصی ۱۴۰۰، به سررسید هایی گفته میشود که فرد سفارش دهنده، مشخصات و طراحی آن را تعیین میکند و بعد از آن به تولید میرسد. به عبارت دیگر این سررسید ها مطابق با نظر مشتری تهیه میشوند.

اگر شما می خواهید برای سال ۱۴۰۰ ، سررسید را به عنوان هدیه به مشتریان خود ارائه دهید، به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها بخوانید.

سررسید یکی از هدایای مفید و مورد استفاده برای بیشتر افراد است که اگر برای تبلیغاتی می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید بهتر است نسبت به انتخاب نوع سررسید، ابعاد آن و متریال مورد استفاده دقت نمایید تا کالای نهایی بتواند جنبه تبلیغاتی و بازخورد بهتری داشته باشد .

تولیدات سررسید ۱۴۰۰ شرکت جوپنزا با هدف تامین سلیقه های مختلف در کنار کیفیت و طراحی متفاوت آماده شده است تا گستره ای از انتخاب را نسبت به نوع شغل و اهداف تبلیغاتی در پیش روی شما قرار دهد.

چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۰

چاپ سررسید اختصاصی، یکی از مشاغل پر اهمیت در صنعت چاپ به حساب می آید.

یکی از وظایف اصلی مدیران هر شرکتی تهیه بهترین و کاربردیترین محصولات با کمترین هزینه برای مشتریان خود میباشد.

اگر سازمان شما برای هدیه سال نو حداقل 1000 جلد سررسید خرید می‌کند بهترین گزینه چاپ سررسید اختصاصی 1400 میباشد.

سفارش چاپ سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ چه مزایایی دارد

سفارش چاپ سررسید اختصاصی 1400 نسبت به سررسیدهای دیگر، مزایایی دارد که عبارتند از:

اندازه‌های کاملا سفارش شده و اختصاصی و همچنین جلد اختصاصی می‌باشد. برای مثال شخص کارفرما می‌تواند رنگ چاپ، نوع کاغذ و دیگر موارد را هم به صورت اختصاصی سفارش دهد.

طراحی سررسید ۱۴۰۰ چه ویژگی هایی باید داشته باشد

همانطور که از نام سررسید اختصاصی مشخص است باید طراحی آن منحصر به فرد و اختصاصی انجام شود و جلد و صفحات داخلی آن با طراحی زیبا و جذاب و همین طور نوشته ها و لوگو مد نظر سفارش دهنده را دربر داشته باشد، و این هم نیازمند طراحی خلاق و مبتکرانه می باشد.

گروه حرفه ای طراحی جوپنزا همه ی این موارد را برای مشتریان خود به بهترین نحو ممکن به کار میبرند.

سررسید اختصاصی 1400

 سفارش سررسید چگونه باید صورت بگیرد

برای سفارش سررسید اصل اول و مهم تعداد مورد نظر شما میباشد.

اگر برای سفارش سررسید ۱۴۰۰ تیراژ شما زیر ۱۰۰۰ جلد است چاره ای جز انتخاب از نمونه تولیدکنندگان مختلف ندارید برای همین باید نمونه های مجموعه های مختلف را در اینترنت جستجو و با جمع آوری نمونه ها نسبت به انتخاب نمونه مورد نظ خود بپردازید.

در این قسمت باید دقت کنید که به عکس ها خیلی توجه نکنید و حتما یک نمونه را از نزدیک ببینید تا هم بتوانید کیفیت کار را لمس کنید و هم بتوانید از نزدیک رنگ و نوع کار را مشاهده کنید.

مورد بعدی وقتی سررسید را از نزدیک دیدید، باید به نوع جلد سازی، نوع صحافی و غیره توجه کنید و بعد از بررسی همه ی این موارد، نمونه های مورد نظرتان را از نظر قیمت بررسی کنید و گزینه دلخواهتان را انتخاب کنید.

اما اگر سفارشات شما ۱۰۰۰ جلد به بالا باشد می توانید تمام بخش های سررسید که شامل نوع جلد، نوع داخله، آستر بدرقه، نوع چاپ صفحات، نوع صحافی و نوع روبان و غیره را به دلخواه خود اختصاصی ‌کنید.

برای سفارش سررسید اختصاصی ۱۴۰۰ و یا سرسید ۱۴۰۰ اخصاصی بهتر است با یک شرکت تولید کننده معتبر مشورت کنید چون بعضی از خواسته های شما و سفارشات شما ممکن است به اصل محصول آسیب برساند و باعث کاهش کیفیت محصول شود برای همین مشاوره درست در این قسمت خیلی کارآمد میباشد.

مشاوران مجموعه جوپنزا در این قسمت می توانند خدمات مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *