معرفی سررسید اختصاصی 1402

معرفی سررسید اختصاصی 1402

معرفی سررسید اختصاصی 1402 : به سررسیدی گفته می شود که ویژگی ها و مشخصات خاص خودش را داشته باشد و طبق سفارش و سلیقه ی مشتری طراحی و تولید می شود. اگر مدل و  طرح خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید و تمایل دارید سررسید اختصاصی خود را طبق آن سفارش دهید، تولید کننده سررسید می تواند آن را به عنوان سررسید اختصاصی  برای شما تولید کند.

در ادامه به بررسی نکات مهم در چاپ سررسید و مراحل تولید سررسید اختصاصی 1402 میپردازیم.

طراحی صفحات داخلی سررسید 1402

در مرحله اول چاپ و تولید سررسید  طراحی صفحات داخلی سررسید طبق ابعاد و اندازه های سررسید  و  سالنامه  هایی که تولید خواهند شد، می باشد. پس از آن صفحه بندی و ویراستاری صفحات انجام و برای چاپ آماده می شود.

ارسال فایل به لیتوگرافی

مرحله طراحی سررسید که به پایان رسید،‌ صفحات سررسید قبل از چاپ با درنظر گرفتن روش تا خوردن صفحات سررسید، روی یک ورق فلزی زینک بندی می شوند و به چاپخانه ارسال می شود.

تهیه کاغذ برای چاپ صفحات داخلی سررسید 1402

بعد از اینکه صفحات سررسید به درستی شیت بندی شد برای چاپ به چاپ خانه مربوطه ارسال می شود،‌ برای چاپ باید کاغذ تحریر قابل استفاده برای صفحات داخلی سررسید تهیه شود و به چاپخانه منتقل شود. در برخی موسسات چاپ سررسیدها را با کاغذ تحریر سفید یا کرم انجام می دهند.

انتخاب پارچه برای جلد سررسید

قبل از ساخت جلد باید طی تجربه و تحقیقاتی که توسط بازاریابان شرکت انجام می شود و طبق سلیقه ی مشتریان پارچه هایی مانند چرم، ترمو،‌ گالینگور و غیره با کیفیت و زیبا انتخاب و تهیه شود.

نحوه طراحی و ساخت جلد سررسید

با توجه به نکاتی که در قسمت قبل درباره ی جنس جلد سررسید گفتیم،‌ جلد مورد نظر انتخاب می شود. و بعد با توجه به ابعاد سررسید مورد نظر جلد سررسید یا سالنامه توسط جلدساز ساخته و تولید می شود.

نحوه استفاده از آستر بدرقه

آستر بدرقه صفحه ی اول سررسید و پایانی آن به جلد سررسید یا سالنامه  وصل می شود.
برای تولید بدرقه سررسید از کاغذهای مختلفی مانند کاغذ تحریر،‌ سفید،‌ کرم، کرافت و غیره استفاده می شود. که بیشتر از کاغذ بدرقه ۱۲۰ گرم به کار برده می شود. در انتخاب آستر بدرقه باید دقت کنید، زیرا اگر جنس کاغذ بدرقه نازک و مناسب نباشد سررسید بی ارزش و ماندگاری سررسید کم می شود.

چگونگی چاپ تبلیغ و لوگو روی جلد سررسید 1402

بعد از چاپ صفحات داخلی سررسید،‌ آستر بدرقه و ساخت جلد سررسید، برای اختصاصی کردن جلد سررسید می توانید طرح دلخواه را روی جلد سلفونی
سررسید به طور کامل چاپ کنید و یا از چاپ داغی، طلاکوب و چاپ سیلک برای حک تبلیغ و درج پلاک روی جلد سررسید استفاده کنید.

نحوه صحافی سررسید 1402

بعد از ترتیب صفحات چاپ شده ی سررسید یا سالنامه و همچنین چاپ و ساخت جلد و بدرقه سررسید، جلد را به همراه صحافی دوخت و یا فنر به برگه های داخلی وصل می کنند.

بسته بندی سررسید و سالنامه

با تمام شدن مراحل تولید سررسید، سررسیدهای تولید شده بسته بندی و داخل کارتن قرار میگیرند و آماده فروش می شوند.

چاپ سررسید اختصاصی 1402

برای سفارش سررسید روش های مختلفی برای سفارشی کردن آن وجود دارد. می توان از حک نام و لوگو بر روی جلد سررسید، روبان سالنامه، چاپ لت سررسید و لوگو در صفحات متن سررسید و غیره برای تبلیغ و سفارشی کردن آن استفاده کرد. در صورتی که سفارش دهنده سررسید از همه ی ابزارها برای تبلیغ در سالنامه استفاده کند، قطعا از نظر تبلیغاتی تاثیر بیشتری در دید مشتریان به همراه دارد و می تواند به هدفی که از هدیه دادن سررسید دارد برسد.

 

نحوه سفارش دادن سررسید عمومی

سفارش سررسید عمومی به این صورت است که هیچ تغییری در صفحات و جلد سررسید ایجاد نمی شود و سفارش دهندگان محترم، با توجه به نمونه کارهایی که در سایت می بینند، همان را سفارش می دهند و در زمان مشخص شده محصول را تحویل می گیرند. یکی از روش های پرطرفدار سررسید اختصاصی، چاپ لوگوی شرکت سفارش دهنده در تمام صفحات سررسید است.

استفاده از این روش باعث می شود تا کاربر سررسید در زمان استفاده سررسید، همواره لوگوی شرکت را ببیند و در طولانی مدت میزان آگاهی مخاطب نسبت به برند شما افزایش می یابد. در دنیای مدرن تبلیغات، ایجاد فضای مناسب برای یادآوری برند و نام تجاری شرکت ها، یکی از دغدغه های تبلیغاتی مهم به شمار می آید. اینکه در طول روز و مداوم بتوان نام تجاری و برند خود را به ذهن مخاطب القا کرد، یکی از موفقیت های بزرگ در حوزه تبلیغات میباشد. برای همین بهترین روش و متداول ترین نوع تبلیغات، سفارش سررسید اختصاصی و سالنامه اختصاصی با برند و لوگوی تجاری مختص شرکت ها می باشد.

نحوه چاپ لوگو روی جلد سررسید

برای حک لوگو روی جلد سررسید و صفحات داخلی سررسید، می توان از چاپ لت گلاسه و آستر بدرقه سفارشی و حتی روبان اختصاصی و سفارشی برای سررسید استفاده کرد. خیلی از شرکت ها از فضای روی روبان هم استفاده می کنند و نام تجاری و لوگوی اختصاصی خود را روی روبان چاپ می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *