سررسید اروپایی را چه شرکت هایی سفارش می دهند؟

مزایای سررسید اروپایی

چه تصمیم سال جدید شما ایجاد یک عادت جدید باشد یا فقط کمی سازماندهی شده باشد، یک سر رسید خوب می تواند راه درازی را انجام دهد.سررسید اروپایی تقویم هایی هستند که به شما کمک می کنند وظایف، قرار ملاقات ها، ایده ها و غیره را پیگیری کنید.سررسید اروپایی با ابعادی در حدود 21 *  13 می باشند این مدل سالنامه اندازه متفاوتی با دیگر سر رسیدهای مرسوم ایران دارند و در اروپا چاپ شده وبه همین دلایل به سر رسید اروپایی معروف شده است.

 

کاربردهای سررسید اروپایی

آنها به شما اجازه می دهند هفته یا ماه را به یکباره، به صورت واضح و خوانا ببینید. اما هیچ سر رسیدی برای همه یکسان نیست: بهترین سر رسید برای شما ممکن است برای نیازهای شخص دیگری مناسب نباشد.انتخاب یک سررسید به ترجیح شخصی بستگی دارد، چه بخواهید کارها را به دقیقه برنامه ریزی کنید یا فقط چند یادداشت هفتگی را یادداشت کنید. برخی از افراد خواهان تعادل فضای کافی برای ژاکت های خود هستند اما در کتابی که به راحتی در کوله پشتی آنها جا شود.سبک‌های سررسید حتی جزئیات بیشتری پیدا می‌کنند، و ما در پایان این راهنما راه‌های انتخاب آنچه برای شما مناسب است را بررسی می‌کنیم.

سررسید های عالی و متفاوت زیادی وجود دارد، و این بستگی به این دارد که چگونه می‌خواهید هفته خود را برنامه‌ریزی کنید و چگونه می‌خواهید هفته خود را تجسم کنید.هر سبک سررسید که ترجیح می‌دهید، می‌توانید چیزی را پیدا کنید. تقریباً هر راه برای ترویج تجارت خوب است. در حال حاضر ابزارهای زیادی در اختیار داریم که به لطف آنها می توانیم برای تبلیغ شرکت خود تلاش کنیم. این البته یک مزیت است.اما به دلیل گستردگی انتخاب، باید در مورد ساخت استراتژی و کمپین تبلیغاتی درست فکر کنیم. علاوه بر این، شما همچنین باید تعیین کنید که چه شکلی از تبلیغات می تواند بهترین نتایج را برای ما به ارمغان بیاورد. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که کلاسیک‌ترین و سنتی‌ترین آن‌ها مؤثرتر هستند، به همین دلیل است که استفاده از انواع سررسید مانند سررسید وزیری،سررسید یادداشتی و…برای تبلیغ کسب‌وکار همچنان محبوب است.

بسیاری از مردم هنوز از تقویم های سنتی به صورت روزانه استفاده می کنند. آنها تقریباً در هر خانه، اداره یا مرکز خدمات آویزان می شوند، اما ما آنها را در کیف های دستی یا کیف های دستی نیز نگهداری می کنیم.اندازه ی سررسید اروپایی هم به گونه ای است که می توان آن را با کیف دستی نیز به راحتی حمل کرد. با بهره گیری از این واقعیت، ارزش ایجاد یک سررسید شرکتی از نظر بصری جذاب را دارد که می تواند یک هدیه عالی برای مشتریان ما و افرادی باشد که می توانند به آنها تبدیل شوند. این یک رسانه تبلیغاتی ایده آل است که آنها را در طول سال همراهی می کند. بنابراین ما می‌توانیم با هزینه کم یک تبلیغ بلندمدت برای شرکت خود فراهم کنیم که در درجه اول موثر است.

 

مشخصات سررسید اروپایی

سر رسید های  شرکت باید شامل گرافیک های انتخاب شده و البته نام و لوگوی شرکت باشد. علاوه بر این، با این حال، ما همچنین باید تمام تلاش خود را برای اطمینان از ساخت کامل آنها انجام دهیم. بنابراین، این کار باید به متخصصان با تجربه سپرده شود ما با دقت زیادی به هر پروژه ای از جمله سر رسید اروپایی که به ما سفارش داده شده است نزدیک می شویم و به صورت جداگانه با آن برخورد می کنیم. به لطف این، ما می توانیم دقیقاً نیازهای مشتریان خود را بدانیم و تمام تلاش خود را برای اطمینان از اینکه محصول نهایی انتظارات آنها را برآورده می کند، انجام دهیم. این واقعیت که گروه مشتریان دائمی که با سفارش های بعدی به ما مراجعه می کنند بسیار زیاد است نشان می دهد که ما در حال انجام هستیم.سررسید اروپایی خود انواع مختلفی دارند :سررسید روز شماره،سالنامه مدیریتی،سر رسید اروپایی ترمو، سررسید اروپایی چرمی، و…

 

همچنین بخوانید : انواع ست مدیریتی

 

تفاوت و مزایای سر رسید اروپایی با دیگر سررسیدها

سررسیدهای اروپایی دارای تمامی تاریخ‌های شمسی، قمری و میلادی هستند و یا به بیان دیگر همان تقویم ایرانی بوده که فقط در طراحی با سررسیدهای ایرانی متفاوت هستند. این سررسیدها دارای کش نگهدارنده و پاکتی برای مدارک بوده و اغلب از کاغذ کرم رنگ در چاپشان استفاده می‌شود. دلیل استفاده از رنگ کرم در کاغذ سر رسید اروپایی این است که از انعکاس نور جلوگیری می کند و باعث می شود چشم کمتر خسته شود. از طرف دیگر سررسید اروپایی دارای گوشه‌های گرد در جلد و برگه‌های داخلی آن است که خود این مورد نیز یکی از تفاوت این سررسیدها با سررسیدهای ایرانی است. این سرررسیدها آستر بدرقه ندارند. گفتنی است سررسید اروپایی از نظر صحافی، نوع جلد و دیگر ویژگی‌ها مشابه دیگر سررسیدها است.

همچنین از نظر اعلام مناسبت‌های مختلف، تعطیلات رسمی، اطلاعات عمومی، صفحات یادداشت و … نیز تفاوت چندانی با سررسیدهای ایرانی ندارند.حال مزایای سررسید اروپایی نسبت به دیگرسررسید ها ابعاد مناسب‌تر در مقایسه با سایر سررسیدها دارند.از کاغذ کرم رنگ و مات برای جلوگیری از انعکاس نور و خستگی زود هنگام چشم‌ها استفاده می‌شود. دارای طراحی گرد در گوشه‌های جلد و برگه‌های داخلی می‌باشد.از پاکت مدارک جهت قرار دادن کارت ویزیت و برگه هایی که نیاز به نگهداری از آنها وجود دارد بجای قرار دادن در وسط برگه‌های سررسید استفاده می‌شود.

از کش نگهدارنده در این مدل سررسیدها استفاده می‌شود.در چاپ داخلی سررسید می توانیم از دو رنگ و یا تک رنگ استفاده کنیم البته سفارش دهندگان می توانند به هر شکلی که بخواهند این سر رسید را سفارش دهند.سررسید اروپایی نسبت به دیگر سر رسید ها عرض کمتری دارد و باعث زیبایی و خوش دستی آن می شود وزن آن نیز پایین است و به راحتی می توان از آن در جاهای و موقعیت های مختلف استفاده کرد. این سررسید را همه ی بانک ها اداره ها کارخانه ها و در دانشگاه و برای استفاده از دانشجویان بسیار مناسب است و استفاده و کاربرد زیادی دارد که در تعداد بالا قابل سفارش است.در مدت کوتاهی که سر رسید اروپایی روانه بازار شده است طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 

از جدیدترین انواع تقویم رومیزی ما دیدن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *