سررسید ارگانایزر چیست و چه ویژگی هایی دارد

سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر یک نوع سررسید کلاسوری یا زونکنی و برگه های داخل آن پانچ شده هستند که توسط قفل های تعبیه شده در داخل سالنامه متصل میشوند.برای سفارش سالنامه ارگانایزر ۹۹ لازم است ابتدا ویژگی های آن را مطالعه کرده و سپس اقدام به سفارش کنید.

ویژگی های یک سررسید ارگانایزر

در این قسمت قصد داریم ویژگی های یک سالنامه ارگانایزر را از جهات مختلف بررسی کنیم:

صحافی: از حیث صحافی سررسید های ارگانایزر فرمت کلاسوری و زونکنی دارند؛به این معنا که،برگه های پانچ شده آن از طریق قفل(که میتواند ۶قفله یا ۴ قفله باشد) به جلد سررسید متصل میشوند؛بنابراین با باز و بسته کردن قفل ها میتوان به دلخواه برگه های داخل آن را کم و زیاد کرد.این ویژگی سررسید های ارگانایزر این نوع سالنامه ها را از بقیه متمایز کرده است؛چرا که گاهی ممکن است به دلیل یک یادداشت اشتباه در یکی از صفحات نیاز به برداشتن آن صفحه داشته باشیم که در سایر سررسید ها امکان پذیر نیست و موجب آسیب دیدن صحافی سررسید میشود.همچنین این ویژگی سرررسید ارگانایزر این نوع را برای انواع رده های تحصیلی و انواع مشاغل مناسب ساخته است.چرا که به راحتی میتوان آن را جایگزین یک کلاسور کرد و برای دانشجویان بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

کاغذ: از آنجا که کاغذهای سررسید ارگانایزر توسط قفل های متحرک متصل شده اند بنابراین به راحتی تعداد کاغذها متغیر خواهد بود و میتوان حتی پس از تمام شدن صفحات سررسید،با افزودن برگه جدید دوباره آن را مورد استفاده قرارداد.نکته دیگر در رابطه با کاغذ سررسید های ارگانایزر این است که هنگام سفارش به تولید کننده سررسید ارگانایزر و چاپخانه مربوطه میتوانید نام برند و لوگو خود را به آنان بدهید تا با بهترین کیفیت برند شما را در تمام صفحات سررسید چاپ نمایند.

جنس جلد: بهترین جلد برای سررسید ارگانایزر ترمو است که قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر مدل ها دارد اما بادوام تر از مدل های دیگر است.مدل مناسب دیگر برای جلد این نوع از سالنامه ها گالینگور است،گالینگور پوششی از جنس پی وی سی است که بر روی یک لایه کاغذ لمینت میشود.این مدل دارای قیمت نسبتا پایین تری نسبت به سایر مدل هااست و دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی میباشد.مدل دیگر چرم مصنوعی است که دارای قیمت بالاتری نسبت به گالینگور اما قیمت پایین تری نسبت به چرم طبیعی دارد همچنین این مدل نیز دارای تنوع جالب توجهی است.

طراحی جلد: در این نوع از سررسید ها طراحی جلد بسیار جالب توجه و خاص است.بر روی داخل جلد سررسید برش ها و جیب مانند های کوچکی طراحی شده که گزینه مناسبی برای سازماندهی وسایل شخصی از جمله کارت های اعتباری و عابربانک،کارت شناسایی و خودکار میباشد.

قطع: سررسید های ارگانایزر در اندازه های مختلفی طراحی میشوند که در اصطلاح به ان قطع گفته میشود.سررسید های ارگانایزر از بزرگترین اندازه دارای ابعاد۱۷*۲۴سانتی متر هستند و کوچک ترین آن نیز دارای ابعاد۱۲*۱۷سانتی متر است.

نقش سررسید ارگانایزر در برندینگ سازی

در دهه اخیر تعداد برپایی شرکت های خصوصی و دولتی و سایر کسب و کارها روبه افزایش بوده است؛این مفهوم به معنای افزایش تعداد رقبای تجاری است.اما چگونه میتوان در میان این آشفته بازار حرفی برای گفتن داشت؟چگونه مخاطب ما را از میان هزاران رقیب تجاری دیگر،انتخاب کند و تشخیص دهد؟پاسخ یک کلمه است!برندینگ!

فرایند برندینگ یا برند سازی همان چیزی است که شما را از دیگران متمایز و متفاوت میکند. در اینجا میتوانیم دو تعریف از برند داشته باشیم؛ یکی”ارتباط احساسی ای که یک کالا با مشتری برقرار میکند” و دیگری “هر آنچه که کالا را از کالاهای دیگر متمایز میکند”.پژوهش ها نشان داده اند که یک برند قوی موجب وفاداری مشتریان به یک محصول یا خدمت میشود و این به معنی آن است که شما دیگر لازم نیست نگران فروش محصولات خود باشید.

در واقع اگر بخواهیم به اختصار اهمیت برندسازی را برشماریم عبارت اند ازاینکه:

  1. مشتری ها شما را به راحتی از میان صدها برند شناسایی میکنند.
  2. به راحتی محصول و خدمات خود را به بازار معرفی میکنید و نگرانی ای بابت فروش ندارید.
  3. اعتبار محصولات و خدماتتان بالا میرود.

حال با توجه به مطالبی که تا به اینجا گفته شد تا حدودی واضح است که چگونه یک سررسید ارگانایزر میتواند شما را در برند سازی یاری دهد.شما به وسیله چاپ سررسید ارگانایزر که حاوی لوگو،نام و مختصری از خدمات شما باشد،خود را همردیف کمپانی های بزرگ بین المللی ساخته اید و به برند خود ارزش و اعتبار بخشیده اید؛علاوه بر این برند خود را در مرکز توجه قرار داده اید.به طور مثال افرادی به طور روزمره در سر رسید یادداشت مینویسند و قرار های کاری مهم خود را چک میکنند لوگو و اسم برند شما را نیز رویت میکنند.

علاوه بر این به دلیل قابلیت افزودن برگه به سررسید های ارگانایزر این سررسید ها پس از اتمام برگه های داخل آن، باز هم مورد استفاده قرار میگیرند و دور انداخته نمیشوند.بنابراین این نکته نیز در بیشتر دیده شدن برند شما تاثیر به سزایی دارد.

انتخاب تولید کننده مناسب سررسید

آخرین نکته این مطلب، ولی اولین و مهم ترین قدم در سفارش یک سررسید و یا یک هدیه تبلیغاتی یافتن یک پیمانکار منصف،حرفه ای،خوش نام و کاربلد است.شما باید به دنبال یک آژانس تبلیغاتی و چاپخانه ای باشید که وقتی کار را به دستش سپردید مطمئن باشید که سرمایه تان را اتلاف نکرده اید و خیالتان از بابت اینکه یک محصول بی عیب و نقص را به شما تحویل دهد راحت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *