سررسید تبلیغاتی هدیه تبلیغاتی پرطرفدار

سررسید اروپایی

سررسید تبلیغاتی یکی از هدایتی تبلیغاتی پرطرفدار میباشد که حتی با وجود گوشی و سیستم و غیره استفاده از آن بسیار زیاد است و خواهان زیادی دارد.

برای همین صاحبان کسب و کار برای هدیه تبلیغاتی به سمت سررسید تبلیغاتی می آیند.

یکی دیگر از دلایلی که سررسید تبلیغاتی طرفدار زیادی پیدا کرده است قیمت مناسب این نوع سررسید و در عین حال شیک بودن این هدیه تبلیغاتی است، که میتوانید با انتخاب طراحی خاص و جلد شیک آن را خاص تر کنید و مخاطب را بیشتر به جذب کند.

سررسید های تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که هر کدام از انها برای یک نوع کسب و کار مناسب میباشد و طرفداران خاص خود را دارد.

سررسید رقعی، سررسید ارگانایزر، سررسید خشتی، سررسید جیبی، سررسید پالتویی، سررسید اروپایی و غیره میباشند که در مقالات قبل به بررسی هرکدام از آنها پرداختیم، در ادامه این مقاله میخواهیم به بررسی سررسید اروپایی بپردازیم.

با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با سررسید اروپایی آشنا کنیم.

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی یا سالنامه اروپایی چیست

سررسید اروپایی دفتر یا کتابی است به صورت دست نویس و یا به صورت چاپ شده که در مورد رویداد های اتفاق افتاده در سال اطلاعاتی به شما میدهد. در این سررسید ها در مورد موضوعات مختلف اقتصادی، سیاسی و یا اجتماعی و در بعضی دیگر از آنها فقط به یک موضوع میپردازند.

سررسید اروپایی شامل فهرست مناسبت های تقویم میباشد که یاد حوادث و رخداد ها و انسان ها را زنده نگه میدارد. سالنامه یا سررسید اروپایی هم میتواند به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده شود. سررسید اروپایی همانطور که از نام آن پیداست، مربوط به سررسید های تولید شده در اروپا است.

در چند سال گذشته ایرانی ها از این سررسید الگو برداری کرده اند و به جای تاریخ و تقویم میلادی از تقویم شمسی در آن استفاده کرده اند.

سررسید اروپایی مناسبترین سررسید برای همه ی کسب و کارها

سررسید اروپایی با توجه به سایز مناسب آن که رایج ترین ابعاد در سررسید اروپایی ۲۲×۱۳ میباشد. در سررسید اروپایی از متریال های جدید و خاص استفاده میشود برای همین طرفداران زیادی دارد همه افراد این نوع سررسید را میپسندند.

سررسید اروپایی جزو شیک ترین و خوش دست ترین سررسید ها میباشند که به راحتی جا به جا میشود و جای کمی میگیرد و در این نوع سررسید جایی برای یادداشت کردن هم وجود دارد برای همین این سررسید به تنهایی نیازهای یک کاربر را به دفترچه یادداشت برای یادداشت های روزانه و برنامه ریزی و همین طور برای تقویم و تاریخ، رفع میکند.

چاپ سررسید چگونه انجام میشود

همان طور که در مقالات قبل گفتیم طی چند مرحله و صحافی و غیره سررسید طراحی و تولید و به چاپ میرسد، اما اگر میخواهید سررسید شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد، انتخاب یک تولیدکننده خوب بت طراحان حرفه ای در این زمینه حرف اول را میزند.

شرکت جوپنزا با داشتن تیم حرفه ای در زمینه طراحی و تولید و چاپ سررسید و کشور، جزو بهترین ها میباشد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق شماره تلفن در سایت با آنها در تماس باشید.

سررسید اروپایی

برای سفارش سررسید ۱۴۰۰ چگونه باید اقدام کرد

برای سفارش انواع سررسید ۱۴۰۰و سررسید اروپایی ۱۴۰۰ باید هر چه زودتر و قبل از شروع سال جدید اقدام کرد، زمانی که سفارشات کمتر بوده و طراحان سرشان خلوت میباشد و طراحی و چاپ سررسید سفارشی شما را به بهترین نحو و بهترین کیفیت انجام میدهند، همانطور که انتظارش را دارید.

برای سفارش انواع سررسید ۱۴۰۰ و سررسید اروپایی ۱۴۰۰ میتوانید از طریق سایت جوپنزا و شماره تلفن در سایت با کارشناسان جوپنزا در تماس باشید و برای سفارش هر چه سریعتر اقدام کنید.

سررسید اروپایی چه خصوصیاتی دارند

و تولیدکننده سررسید اروپایی برای خاص شدن این نوع سررسید چکاری انجام میدهد.

یکی از عامل های که باعث جذاب و خاص بودن سررسید اروپایی از انواع دیگر سررسید ها شده است، استفاده از کش بر روی جلد این سررسید میباشد که علاوه بر این که کاربردی میباشد، باعث خاص شدن و شیک شدن سررسید اروپایی میشود که در بیشتر موارد رنگ کش با رنگ جلد سررسید ست هستند اما بعضی ها هم فک میکنند اگر کش رنگ دیگری باشد سررسید خاص تر خواهد بود.

در چاپ سررسید اروپایی ۱۴۰۰ از کاغذ کرم استفاده میشود که همین کار باعث میشود زیبایی و خاص بودن این نوع سررسید را دوبرابر کند. در صحافی سررسید اروپایی از بدرقه نیز استفاده میشود که سررسید را خاصتر میکند.

سفارشی و اختصاصی کردن سررسید اروپایی ۱۴۰۰ چه مزایایی دارد

۱. استفاده از جلد محکم و درجه یک برای سررسید.

۲. بر روی جلد سررسید با بهترین کیفیت بدون اینکه ترک بخورد و یا حباب بیندازد سلفون کشیده میشود.

۳. برای لت سررسید با چاپ افست و با بهترین گلاسه ها بدون چسبندگی استفاده میشود.

چاپ افست جلد سررسید ها دقیقا مانند طرح داخل رایانه انجام میشود.

۴. جلدسازی سررسید اروپایی سفارشی ۱۴۰۰ با دستگاه تمام اتوماتیک انجام میشود.

سررسید اروپایی انواعی دارد

۱. سررسید روز شمار

۲. سررسید هفته شمار

۳. سررسید ماه شمار

۴. سررسید جیبی یا پالتویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *