سررسید تبلیغاتی

سررسید تبلیغاتی چیست ؟

سررسید ها از انواع هدایای تبلیغاتی نفیس و بسیار کاربردی هستند، بنابراین میتوان گفت که این نوع هدیه تبلیغاتی میتواند آغازی برای تحول کسب و کارهای شما باشد. به طور قطع میتوان گفت که این با استفاده از سررسید تبلیغاتی گامی محکم به سوی برندینگ شدن برداشته میشود.

هدایای تبلیغاتی دارای انواع مختلفی هستند و هر یک به نوعی میتوانند در برنامه های تبلیغاتی یک برند و کسب و کار مفید و کاربردی باشند و تاثیرات مثبت فراوانی را برای یک کسب و کار بر جای بگذارند. همچنین اینکه این نوع هدیه های تبلیغاتی در رده بندی های نفیس تا ارزان قیمت برای هر نوع کسب و کار و مخاطبی مناسب هستند.

برای دیدن هدیه های تبلیغاتی بیشتر و یا ثبت سفارش هدایای تبلیغاتی، روی لینک زیر کلیک کنید و وارد سایت jopenza.net از مجموعه وبسایت های شرکت جوپنزا شوید:

هدایای تبلیغاتی
سررسید تبلیغاتی

سفارش سررسید

برای ثبت سفارش انواع سررسید ها میبایست ابتدا بودجه اختصاصی خود را مشخص نمایید. با توجه به مقدار بودجه تبلیغاتی تان میتوانید نوع و جنس و قطع سررسید مربوطه را انتخاب نمایید، پس از آن میبایست تعداد سفارش خود را برای طراحی و چاپ انتخاب نمایید. همانطور که میدانید سررسید ها در انواع های مختلفی از حیث قطع و سایز به تولید میرسند که برخی از مهمترین این قطع ها عبارت اند از؛ سررسید های رقعی، سررسید اروپایی، سررسید پالتویی  یا سررسید جیبی، سالنامه یادداشت دار، سررسید وزیری یا سررسید ارگانایزر!

سررسید تبلیغاتی

از میان این انواع اگر بخواهید طراحی سالنامه سفارشی و به دلخواه خودتان باشد و علاوه بر آن در بخش های ابتدایی و پایانی سررسید ها لت های سفارشی از جنس گلاسه طراحی و به چاپ برسد و در آنها به معرفی بیشتر و کامل تر کسب و کار یا برند تان پرداخته شود، میبایست اقدام به سفارش سررسید اختصاصی نمایید.