سررسید خشتی 1402 و ویژگی های آن

سررسید خشتی

سررسید خشتی 1402 یکی از انواع سررسید هایی است که میتوان آن ها را در جهت توسعه کسب و کار و برندینگ سازی به کار گرفت.سالنامه خشتی به آن دسته از سررسید هایی گفته میشود که به شکل مربع و در ابعاد‌ ۱۹*۱۹ و یا ۲۳*۲۳ موجود است. سررسید های خشتی به دلیل ظاهر خاص و زیبا این روزها مورد استقبال قرار گرفته اند؛اگر تصمیم به سفارش سررسید خشتی گرفته اید نکته قابل توجه این است که از چندین ماه قبل از پایان سال و شروع سال جدید به چاپخانه مورد نظر سفارش سررسید را بدهید زیرا سررسید یک دفتر دارای تقویم است بنابراین باید زمانی اقدام به سفارش کنید که به موقع اماده تحویل شود،علاوه بر این به دلیل زمان بر بودن فرایند چاپ و تولید سررسید لازم است از چندین ماه قبل اقدام کنید تا در زمان دلخواهتان به دستتان برسد.
اما قبل از شروع سفارش سررسید خشتی بد نیست کمی بیشتر راجع به ویژگی ها و تاثیر آن در بازاریابی و برندینگ بدانیم.

سالنامه خشتی

سررسید های خشتی از جهت صحافی به چند دسته تقسیم میشوند

سررسید خشتی چسبی

صفحات این نوع سررسید ها مانند صفحات کتاب در کنار همدیگر قرار گرفته و به وسیله چسب مخصوص به هم و به جلد سررسید چسبیده فیکس میشود.

سررسید خشتی ته دوخت

در این روش برگه های سر رسید به صورت دسته های ۸،۱۶ و یا ۳۲تایی به وسیله دستگاه ترتیب کن یا دست مرتب میشوند و به وسیله دوخت به هم و به جلد سررسید متصل میشوند؛این نوع سررسید ها نسبتا از دوام بالاتری برخوردارند.

سررسید خشتی فنر یا دوبل

در این روش به وسیله پانچ اوراق سوراخ میشود و سپس داخل فنر قرار میگیرد.

سررسید خشتی قفل کلاسوری

در این روش با توجه به محل قرار گیری حلقه ها و ابعاد قفل سوراخ میشوند و سپس برگه ها داخل حلقه ها قرار میگیرد.از مزایای این روش میتوان به سهولت بازو بسته شدن و امکان کم و زیاد کردن برگه ها اشاره کرد، اما طبیعتا قیمت بالاتری نیز نسبت به سایر انواع سررسید های خشتی دارد.

سررسید های خشتی منگنه ای

از این روش برای سررسید هایی با برگه های کم استفاده میشود در این روش برگه ها پس از ترتیب و تا شدن به وسیله منگنه فیکس میشوند.

تاثیر یک سررسید خشتی در برندینگ

امروزه در سراسر دنیا تمام کمپانی های کوچک و بزرگ از سررسید ها برای برندینگ و شناساندن خود به مخاطبان استفاده میکنند،شما با استفاده از سفارش سررسید خشتی،علاوه بر اینکه خود را هم ردیف کمپانی های بین المللی ساخته اید و به کسب و کار خود اعتبار بخشیده اید،به دلیل اینکه سررسید وسیله ای بسیار کاربردی است اگر شما اقدام به سفارش سررسیدی که حاوی نام ،لوگو و مختصری از خدمات شما باشد کنید،زمانی که این هدیه با ارزش را به مخاطب خود هدیه میدهید این هدیه در همه جا و در هرزمانی معرف شماست بدون اینکه حضور داشته باشید! زمانی که افراد به طور روزمره از سررسید اختصاصی ای که حاوی نام و لوگو شما باشد به طور روزمره استفاده کنند؛ این عمل روزی چند بار با دیدن برند شما همایند شده و موجب ثبت هرچه بیشتر برند شما در ذهن مخاطب میشود؛ این همان اصلی است که این روزها تحت عنوان برندینگ و برندینگ سازی به آن توجه شایانی میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *