سررسید وزیری چیست و انواع آن

سررسید وزیری 99

با نزدیک شدن به پایان سال سازمان ها و شرکت ها درصدد طراحی، چاپ و پخش سررسید تبلیغاتی ، با نام برند و اطلاعات تماس شرکت خود، جهت تبلیغ شرکت، محصولات و خدمات آن، بر می آیند. شرکت ها با حک لوگو و اطلاعات تماس و گاهی قرار دادن اطلاعات بخشی از محصولات و خدمات خود در سر رسید ها، آن ها را سفارشی کرده و در اختیار مشتریان خود و سازمان ها و شرکت های دیگر قرار می دهند.از دیگر مزیت های سررسید تبلیغاتی آن است که برند شرکت شما توسط مصرف کنندگان و حتی مشتریانی که مستقیما با شما کار نمی کنند نیز دیده می شود. در این شرایط شما با کمترین هزینه تبلیغاتی، بهترین روش را انتخاب کرده اید و افراد بیشتری را با برند خود آشنا نموده اید.( در این مقاله قصد داریم به سررسید وزیری و انواع آن بپردازیم )شما می توانید در

سررسید تبلیغاتی که هدیه می دهید مشخصات، خدمات و محصولات کامل شرکت تان را چاپ کنید و باعث آشنایی مشتریان احتمالی آینده با محصولات و ساختار سازمان تان شوید. از آن جایی که سررسید تبلیغاتی معرف برند و کلاس کاری شما است بهتر است در انتخاب آن دقت نمایید و به دلیل کاهش هزینه ها از کیفیت هدایای تبلیغاتی خود چشم پوشی نکنید؛ چرا که این سررسیدها حداقل به مدت یک سال قرار است شما و سازمان تان را معرفی نمایند.

سررسید وزیری 99

سررسید ویزری چیست

سررسید وزیری که با نام سررسید کتابی نیز در بازار شناخته می شود. سررسید تک روز یا یک روزه یا روز شمار یعنی اینکه در هر صفحه سررسید یک روز از سال به همراه مناسبت ها در آن درج شده باشد. این محصول را اکثرا ارگان های بزرگ، سازمان های دولتی و نیمه دولتی سفارش می دهند و برای خرید سررسید یک خدیه شیک به شمار میرود. ابعاد سررسیدوزیری معمولا در ابعاد 17*24 سانتیمتر است. یکی از دلایل محبوبیت این دفترچه در میان خریداران  این است که به دلیل ابعاد بزرگی که دارد، این به جهت یادداشت امور روزانه مناسب و جادار است. همچنین به دلیل سایز استانداردی که دارد هم می توان آن را در کیف و هم در دست نگهداری کرد.

انواع سررسید وزیری 1402

روز شمار ( پنجشنبه ، جمعه مشترک )

در مدل روز شمار جمعه مشترک، تمام صفحات بصورت روز شمار بوده و فقط صفحه پنجشبه و جمعه بصورت مشترک در یک صفحه قرار می‌گیرد.

سررسید وزیری روز شمار جمعه جدا

در نوع روز شمار جمعه جدا ، همانطور که از نامش پیداست تمام صفحات بصورت روز شمار می باشد و هر روز از شنبه تا جمعه در یک صفحه بصورت جداگانه قرار دارد.
این مدل سررسید از قیمت بالاتری برخوردار است.

مقاله پیشنهادی : یک سررسید اختصاصی باید چه ویژگی هایی داشته باشد

انواع جنس سررسید وزیری 1402

سررسیدهای 1402 با جنس های مختلفی در بازار ارائه شده اند:

  • جنس چرم
  •  سررسید جنس گالینگور
  • سررسید جنس سلفون
  • سررسید چرم اشبالت

قیمت و هزینه های چاپ سررسید

همانطور که پیش تر نیز گفته شد سایز وزیری که پنجشنبه و جمعه نیز جدا باشند گرانتر محاسبه می شود. در محاسبه قیمت، علاوه بر صفحات داخلی که شامل سررسید روزشمار ، سررسید دوروز شمار، جلد سررسید، کاغذ سررسید است نوع حک لوگو و نام سازمان بر روی سررسید و صحافی سررسید بر قیمت سررسید اختصاصی تاثیر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *