سفارشی سازی سررسید اروپایی

سررسید تبلیغاتی

قطع اروپایی همانطور که مشخص است، مربوط به سررسید های تولید شده در قاره اروپا می باشد. طی سال‌های گذشته این مدل توسط ایرانیان الگو برداری شده و به جای تقویم میلادی، تقویم شمسی جایگزین می‌شود.

شاید علت اینکه این سررسید را در سایزهای مختلف (البته نزدیک به هم) دیده اید، نبودن یک سایز تعریف شده بین تولید کنندگان سررسید، می باشد. هر تولید کننده سررسید به سلیقه خود کمی ابعاد سررسید اروپایی را تغییر می دهد.

البته ابعاد 14×22 رایج ترین قطع در میان سررسید اروپایی می باشد.

ویژگی های سررسید اروپایی

در مورد خرید سررسید باید بگوییم که جزو خوش دست ترین و شیک ترین سررسید موجود در کشور می باشد. به جهت جمع و جور بودن، فضای کمی اشغال می کند و در عین حال فضای مناسب و کافی برای یادداشت برداری دارد و کاربر از این بابت هیچ کمبودی را احساس نمی کند. دلیل دیگر استقبال مردم از خرید سررسید ، استفاده از متریال های جدید و زیبا می باشد.

تولید کننده سررسید ، معمولا در چاپ سررسید اروپایی ، از کاغذ کرم استفاده می کند که این امر باعث زیبایی دو چندان سررسید می شود. همچنین اکثر تولید کنندگان، از بدرقه های فانتزی و خاص در صحافی این سررسید استفاده می کنند و سعی دارند ، جلد سررسید را با بدرقه سررسید اروپایی ست کنند.برای مثال در تولید سررسید چرمی، بدرقه از طرح چرم و به رنگ های قهوه ای انتخاب می شود تا به محض باز کردن سررسید، یک توازن رنگی در جلد و داخل سررسید به چشم بخورد

همچنین یکی از موارد دیگری که باعث تمایز سررسید اروپایی از دیگر مدل ها شده، بکار بردن کش در جلد این نوع سررسید ها می باشد که ضمن کاربردی بودن، زیبایی خاصی هم به سررسید اروپایی می دهد. اصولا رنگ کش را با رنگ جلد، ست می کنند اما برخی تولید کنندگان هم اعتقاد دارند در صورتی که رنگ کش با رنگ جلد سررسید، متمایز باشد، سررسید خاص تر بنظر می رسد.

سررسید اروپایی

سفارشی سازی سررسید اروپایی ( سررسید اختصاصی )

  • سلفون کشی روی جلد با بهترین کیفیت بدون حباب و بدون اینکه بعد از مدتی خشک شده و یا دچار ترک خوردگی شود.
  • لت سررسید با چاپ افست درجه یک با گلاسه هایی که بهترین چسبندگی را در جای خود داشته باشد.
  • چاپ افست جلد سررسید دقیقا عین طرح داخل کامپیوتر
  • جلد سازی با دستگاه تمام اتوماتیک

چسب کاری ابتدای سررسید اختصاصی در قسمت اتصال بدرقه سررسید به گلاسه های ابتدای سررسید، باید یادآوری شویم در صورت عدم دقت در چسباندن، دقیقا این نقطه، محل شکست و پاره شدن سررسید می باشد.

استفاده از بدرقه ضخیم  که در بالا بردن کیفیت صحافی تاثیر بسیاری دارد و باعث طولانی تر شدن عمر سررسید می شود. این نوع کاغذ بدرقه معمولا برای صحافی قرآن و مفاتیح با تعداد برگه های زیاد استفاده می گردد.

سررسید اروپایی

توجه داشته باشید!

تولید سالنامه اختصاصی با ابعاد خاص فقط در تیراژهای بالا امکان پذیر و مقرون به صرفه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *