سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱

سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱

سفارش  سالنامه رقعی  1401 داخلی سررسید به صورت یک روز در یک صفحه و پنج شنبه  و جمعه با هم امکان پذیر است، سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱، دارای ویژگی هایی از قبیل: تقویم سال در یک نگاه شمسی و میلادی ، رویداد های نجومی ، نقشه ی مترو ، جدول ساعات رسمی جهان ، جدول مسافت های زمینی و هوایی ، تلفن های ضروری ، اطلاعات مهندسی و دفتر تلفن می باشد. سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱ به دلیل سایز کوچکتر نسبت به سررسید وزیری و خوش دست بودن و قابل حمل بودن طرفداران خاص خود و  مصرف کننده گان  این سالنامه را دارد. تفاوت سالنامه رقعی با سالنامه وزیری به این صورت است که ، سایز سررسید وزیری 17 در 24 سانتیمتر و سایز سررسید رقعی 14 در 22 سانتیمتر می باشد.

 

پیشنهادی : جدیدترین انواع ست مدیریتی

 

سالنامه رقعی

شما می توانید سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱ را از نظر جنس جلد این نوع سررسید چرم مصنوعی  می باشد که شما مطابق با میل و سلیقه خود می توانید از   رنگ  های مختلف موجود برای سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱ استفاده نمایید. برای این نوع سررسید که  شما می توانید  برای انتخاب  صفحات داخلی سررسید از کاغذ تحریر کرم و سفید 70 گرم اندونزی با چاپ  دو رنگ استفاده کنید. از دیگر ویژگی های سفارش سالنامه ۱۴۰۱ می شود به نکاتی همچون: در این سررسید بجز تاریخ نگاری تقویم ، لحظه ی تحویل سال 1401 هجری شمسی ، رویداد های نجومی ، مشخصات دارنده سالنامه ، تعطیلات رسمی و اطلاعات تکمیلی از قبیل اطلاعات مهندسی ، مسافت های بین شهری ، مسافت های هوایی جهان ، تلفن های ضروری و دفتر تلفن درج شده است.

تولید سررسید رقعی

در تولید  و سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱ می شود از این نوع سالنامه به عنوان  با کیفیت ترین متریال و صحافی دوخت و چسب و تنظیف عطف کتاب بهره بگیریم مطابق با نظر و انتخاب شما مشتریان ارجمند. و یک نکته ی قابل توجه و در اصل مهم دیگر اینکه شما می توانید بر روی جلد این سررسید قابلیت حک روی پلاک فلزی طلایی براق را به مشتری ارائه می دهد. علاوه بر این مشتریان می تواند تمامی موارد سررسید از جمله طراحی صفحات داخلی ، چاپ لوگو در تمامی صفحات ، افزودن برگه ها تبلیغاتی رنگی(لت رنگی) در بین صفحات سررسید، و با سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱ با اختصاصی کردن آستر بدرقه، تغییر نوع ، جانمایی و رنگ پلاک فلزی را شخصی سازی نمایید. که تمامی موارد بالا برای توصیف سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱ کافی است که شما یک انتخاب بی نظیر و بی نقص را داشته باشید.

ویژگی های سررسید رقعی

همانطور که در موارد بالا ذکر شده است ،شما با سفارش سالنامه رقعی ۱۴۰۱ یک انتخاب شایسته و ویژه ای را انجام داده اید، از آن جهت که این نوع سررسید بخاطر سایز تقریبا متوسط است و بسیار وزن مناسبی را دارا است ، و بخاطر کیفیت در استفاده از جنس جلد و هم چنین جنس برگه های این سررسید و اطلاعات ارزشمندی که در سایر سررسید ها موجود نمی باشد ، باعث شده که سررسید رقعی سررسید ی خاص و با مخاطبانی خاص، تبدیل گردیده است. برای افرادی که بیشتر تمایل به مسافرت و گردش گردی به سایر نقاط دنیا دارند مناسب و ویژه طراحی شده است . شما با انتخاب سررسید رقعی مشخص میکنید که دارای کار و حرفه ی خاص و تخصصی ای هستید و این  خاص بودن یکی از این ویژگی های ارزشمند سررسید رقعی است ،

سر رسید رقعی یک هدیه تبلیغاتی مناسب و در خور کار و حرفه ی شما ست همانطور که قبلا گفته ایم ، به دلیل داشتن مخاطبان ویژه ای که  دارد جز خاص ترین نوا سررسید ها است.

چاپ سررسید ۱۴۰۱

برای چاپ سررسید ۱۴۰۱ موارد ی از قبیل  قطع سررسید، نوع داخله سررسید، نوع چاپ ، نوع جلد سررسید،  نوع جلد سازی ، نوع  آستر بدرقه، نوع صحافی  و غیره . . .  را باید در سررسید ۱۴۰۱ در نظر گرفت و بسیار هم مهم هستند.

چاپ و تولید سررسید توسط شرکت ما که با داشتن کادری متخصص در زمینه تبلیغات بیش از ۲۰ نوع سررسید ۱۴۰۱ را تولید می کند، و یکی از بزرگترین تولید کننده گان سالنامه و تقویم در ایران است ، و توانایی تولید روزانه  بیش از ۴۰۰۰ سررسید را دارد.

شرکت ما آماده گرفتن انواع سفارش اختصاصی و عمومی هر مدل سررسید ۱۴۰۱ را دارا است.

برای سفارش شما میتوانید به سایت شرکت ما مراجعه کنید و انواع مدل و طرح ها را ببینید و هر جا نیاز به مشاوره داشتین، ما با مشاوره رایگان در خدمت شما هستیم، تا بتوانید بهترین انتخاب را متناسب با کارو حرفه و توان مالی خود انجام دهید. قابل توجه است بدانید که پرسه چاپ و تولید سررسید حدود ۱۸ روز طول می کشد و برای سفارش شما باید برنامه ریزی لازم را داشته باشید .

چاپ روی سررسید رقعی

اما اگر فقط لوگو طرح مورد نظرتان را بخواهید بر روی جلد سررسید حک کنید، این کار زمان بر نیست چون می توان لوگو ی شما را بر روی سررسید های از قبل صحافی شده حک کرد، اما اگر بخواهید چند برگ تبلیغاتی در بین صفحات سررسید باشد، اینکار زمان بر هست.

و با توجه به تورم کشور که این روز ها قیمت کاغذ ، چرم ، مقوا ، چسب، و دیگر اقلام  و دست مزد. قیمت سررسید هم دست خوش این تغییرات بوده است و مقداری با  افزایش قیمت همراه بوده است . البته با توجه به جنس کاغذ که تنوع خود را دارد، هم کاغذ چینی ، اندونزی و هندی و . . . موجود است و قیمت ها هم  نسبت به انتخاب شما کاهش یا افزایش پیدا میکند. البته برای تولید سررسید و سالنامه پیشنهاد می کنم که از جنس های مرغوب ایرانی استفاده کنید . تا کمکی برای افزایش تولید ملی باشد. به امید ایرانی خودکفا و مستقل که تمامی مواد اولیه را نیز  در داخل کشور تولید و حتی صادر کند به امید آن روز. از انتخاب شرکت ما برای تولید و چاپ تبلیغات ، بسیار شسپاسگزاریم.

 

بیشتر بخوانید : کاربردهای تقویم تبلیغاتی چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *