سفارش سررسید اختصاصی 1400

سررسید اختصاصی 1400

اگر می خواهید برای سال ۱۴۰۰، سررسید را به عنوان هدیه به مشتریان خود ارائه دهید پیشنهاد می کنیم کمی وقت بگذارید و این مقاله را مطالعه کنید.

سررسید یکی از هدایای مفید و مورد استفاده برای بیشتر افراد است که اگر از نظر تبلیغاتی می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید بهتر است نسبت به انتخاب نوع سررسید، ابعاد آن و متریال مورد استفاده دقت کنید تا محصول پایانی بتواند جنبه تبلیغاتی و بازخورد بهتری داشته باشد.

تولیدات سررسید 1400 شرکت جوپنزا با هدف تامین سلیقه های مختلف در کنار کیفیت و طراحی متفاوت آماده شده اند تا خیلی راحتر به سلیقه خود انتخاب کنید.

برای انتخاب سررسید ۱۴۰۰ بهتر است ابتدا سایزی که مورد نظر خود دارید را با توجه به نوع مشتریان خود انتخاب کنید.

سررسید های اختصاصی ۱۴۰۰ انواع مختلفی دارند و در سایز های مختلف طراحی و تولید میشوند که در ادامه به بررسی هر کدام میپردازیم.

معرفی سایز سررسید اختصاصی رقعی 1400

سررسید رقعی از نظر سایز بسیار نزدیک به سایز سررسید اروپایی است، فقط با اختلاف چند سانتیمتر. سایز سررسید رقعی ۱۴×۲۲ می باشد. فضای نوشتن در این نوع سررسید بیشتر است همچنین تقریبا مابین سایز وزیری و اروپایی می باشد، از لحاظ قیمتی هم بین قیمت این دو نوع قرار میگیرد.

معرفی سایز سررسید اختصاصی پالتویی ۱۴۰۰

این سایز از ابعادی است که شرکت های مختلف در سایز های متفاوتی نسب به تولید آن اقدام می کنند، برای همین باید به این نکته توجه کنید. این نوع سررسید در ابعاد مختلف، ۱۷×۱۲، ۱۴×۱۱، ۱۴×۹ و غیره تولید میشوند.

معرفی سایز سررسید اختصاصی وزیری ۱۴۰۰

سررسید وزیری یکی از قطع های رایج سررسید است که ابعاد حدودی آن ۱۷×۲۴ سانتیمتر می باشد.

این ابعاد بیشتر برای مشاغلی مورد استفاده هست که دفتر کار ثابت دارند و بیشتر زمان خود را در دفتر سپری می کنند زیرا سایز وزیری بزرگترین سایز رایج برای سررسید است و حمل آن کمی دشوار است برای همین اگر سررسید را برای هدیه سال ۱۴۰۰ انتخاب کرده اید بهتر است با توجه به توضیحاتی که ارائه دادیم، اگر مشتریان شما از این قشر و گروه هستند این سایز را به عنوان هدیه انتخاب کنید

معرفی سایز سررسید اختصاصی اروپایی ۱۴۰۰

سایز سررسید اروپایی در حدود ۱۲٫۵×۲۱ می باشد. این نوع سررسید بیشتر مناسب مشاغلی میباشد که از نیروهای جوان بهره می برند و یا مشاغلی که زمان بیشتری را خارج از دفتر کار سپری می کنند به دلیل حمل آسان، مناسب تر است.

برخی از این مشاغل؛ مشاغل املاک، ویزیتور ها، شرکت های ساختمانی و غیره میباشند.

نکته بعدی در انتخاب سررسید اروپایی ۱۴۰۰ قیمت به صرفه تر آن نسبت به سایز های دیگر است که با توجه به همه یک نکاتی که گفتیم، از این نوع سایز سررسید در بین سفارش دهندگان، استقبال زیادی شده است، به طوری که می توان این سایز را پر مصرف ترین سایز سررسید بدانیم.

انواع سررسید های اختصاصی ۱۴۰۰

سررسید های اختصاصی ۱۴۰۰ از نظر نوع سررسید و صفحات داخلی به چند دسته تقسیم میشوند:

۱. معرفی سررسید اختصاصی روزانه ۱۴۰۰

به کار بردن کلمه روزانه برای سررسید به این معنی است که هر روز در یک صفحه قرار گرفته است.

انتخاب سررسید روزانه به نوع انتخاب مشتری شما بستگی دارد. بسیاری از مشاغل به صورت روزانه یادداشت ندارند و ترجیح می دهند تعداد برگ صفحات یادداشت سررسید بیشتر باشد تا اینکه همه ی صفحات تاریخ داشته باشند.

انتخاب این نوع سررسید بستگی بهه نوع مشتریان شما و آشنایی شما با آنها دارد. سررسید اختصاصی روزانه پر مصرف ترین نوع سررسید است.

سررسید روزانه به دو حالت تولید می شود سررسید روزانه جمعه جدا و سررسید روزانه پنجشنبه و جمعه با هم، اگر در شغل شما جمعه ها جزء روزهای کاری نمی باشد بهتر است به لحاظ هزینه سررسید ۱۴۰۰ پنجشنبه و جمعه با هم سفارش دهید و اگر هم جمعه ها جزء روزهای کاری شما میباشد توصیه می شود از سررسید ۱۴۰۰ جمعه جدا استفاده کنید.

۲. معرفی سررسید اختصاصی هفتگی ۱۴۰۰

این نوع سررسید ها اکثرا به دو صورت تولید می شوند. یک مدل سررسید هفتگی به صورت هفته در صفحه آخر، طراحی و تولید می شود که این مدل ۷ روز هفته در یک صفحه قرار می گیرد.

مدل دیگر هفته در دو صفحه است که در این نوع سررسید ۳ روز یعنی شنبه تا دوشنبه، در یک صفحه و ۴ روز دیگر یعنی سه شنبه تا جمعه، در صفحه روبرو قرار می گیرند.

در هر دو مدل تعدادی برگه بعد از سررسید به عنوان یادداشت قرار می گیرد که این مدل سررسید ها هم طرفداران خاص خود را دارند.

سررسید هفته در سه صفحه هم نوعی دیگر از انواع سررسید است که توسط برخی از تولیدکننده ها تولید می شود.

در سررسید ۱۴۰۰ هفته در ۳ صفحه هر صفحه شامل دو روز و صفحه سوم که شامل جمعه می شود ۳ روزه می باشد.

۳. معرفی سررسید اختصاصی ماهانه ۱۴۰۰

این مدل سررسید بیشتر برای شرکت ها و افرادی مناسب است که به صفحاتی برای یادداشت بیشتری نسبت به تقویم نیاز دارند.

در این مدل سررسید هم دو حالت وجود دارد ماه در یک صفحه و یا ماه در دو صفحه روبروی هم و بقیه ی صفحات تقویم شامل برگه های یادداشت می باشد.

که می تواند یادداشت ساده، شطرنجی و یا نقطه ای باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *