سفارش سررسید پالتویی ۱۴۰۰

سررسید پالتویی 1400

سررسید کتابچه یا دفترچه یادداشتی میباشد که شامل سه قسمت مقدمه و تقویم و صفحات پایانی میباشد.

سررسید طرفداران زیادی دارد و تقریبا همه ی افراد از آن استفاده میکنند، هم برای تقویم و هم یادداشت های روزانه خود، برای همین بسیاری از صاحبان کسب و کار سررسید را به عنوان هدیه تبلیغاتی، سفارش میدهند و سررسید تبلیغاتی خود را با نام برند شرکت خود که بر روی ان حک شده است، به مشتریان خود اهدا میکنند.

اگر به سلیقه خود مشتری در همه صفحات سررسید نام برند و شماره تلفن شرکت چاپ شده باشد، و یا در میان برگه های داخلی تعدادی صفحه که تصاویر خدمات شرکت بر روی آن ها چاپ شده باشد؛ سررسید اختصاصی میشود و اینگونه برند شرکت بیشتر در معرض دید مخاطب میباشد.

سررسید ها انواع مختلفی دارند: سررسید ارگانایزر، سررسید اروپایی، سررسید پالتویی و غیره که در مقالات قبل به بررسی هرکدام پرداختیم‌.

در ادامه این مقاله میخواهیم شما را بیشتر با سررسید پالتویی آشنا کنیم.

سررسید پالتویی چیست

در واقع سررسید پالتویی به تعدادی قطع سررسید گفته میشود که از لحاظ مفهومی یعنی در جیب پالتو جا میشوند.

سایز مناسب قطع سررسید پالتویی ۱۲×۱۷ سانتی متر است.

البته این نوع سررسید ابعاد کوچکتری نیز دارد و جزو ارزانترین سررسید ها میباشد.

سررسید پالتویی چون جای نوشتن کمی دارد بیشتر برای افرادی که هر روز برای برنامه های خاص از آن استفاده میکنند و آن را با خود به همه جا میبرند مناسب است.

سفارش سررسید پالتویی ۱۴۰۰

همان طور که گفتیم سررسید پالتویی چون جای نوشتن کمی دارد برای افرادی که همواره از تاریخ استفاده میکنند و فقط یادداشت های روزانه خود را در آن مینویسند، مناسب است و چون قیمت ارزانتری نسبت به بقیه سررسید ها دارد، طرفدار زیادی دارد و بیشتر شرکت ها و مجموعه ها این نوع سررسید را برای هدیه انتخاب میکنند که با قیمت مناسبتری تعداد بیشتری را به مشتریان بیشتری اهدا کنند.

برای سفارش سررسید پالتویی از شرکت جوپنزا میتوانید از طریق راه های ارتباطی سفارش دهید و در کمترین زمان و مناسبترین قیمت سفارشات خود را تحویل بگیرید.

شرکت جوپنزا هر سال سررسید پالتویی را در ابعاد مناسب ۱۲ در ۱۷ با جلدهایی با جنس گالینگور و یا چرم مصنوعی و غیره تولید میکنند.

اگر سررسید با این مشخصات مدنظر شماست برای ثبت سفارش خود با کارشناسان شرکت جوپنزا در تماس باشید‌.

انواع جلد سررسید پالتویی

در ادامه به بررسی انواع جلد سررسید پالتویی میپردازیم.

۱. سررسید گالینگور پالتویی

به جلد سفت و محکمی که برای سررسید به کار میبرند، گالینگور میگویند.

گالینگور را برای جلد سررسید های نفیس هم به کار میبرند و از زیبایی و آراستگی خاصی برخوردار است و چون جنس مستحکمی دارد ماندگار سررسید هم بیشتر میباشد.

۲. سررسید چرم پالتویی

یکی از پرطرفدارترین نوع سررسید پالتویی، چرم آن است.

برای جلد سررسید های پالتویی از چرم مصنوعی استفاده میشود، استفاده از چرم طبیعی برای این نوع سررسید مقرون به صرفه نیست‌‌.

برای سررسید های اختصاصی از جلد چرم برای سررسید ها بیشتر استفاده میشود، چون هم از کیفیت بالاتری نسبت به سایر سررسید ها برخوردار است و هم امکان چاپ داغی بر روی این سررسید ها میباشد.

۳. سررسید ترمو پالتویی

این نوع جلد سررسید نوعی چرم مصنوعی میباشد، اما نرم تر و قشنگتر از آن است.

در انتخاب هر نوع محصولی دقت کردن به کیفیت آن محصول بسیار مهم میباشد.

در این جلد ترمو سررسید چون از چاپ داغی استفاده میشود، دور برند شرکت تغییر رنگ میدهد و کمی حالت سوختگی به خود میگیرد، که همین باعث زیبایی دوچندان کار میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *