سفارش سررسید یادداشتی 1402

سررسید یاداشتی 1400

شما صاحب کسب و کار، برای سال جدید اگر میخواهید هدیه ای مناسب و پرطرفدار را در بین مخاطبان خود ارائه دهید و به این روش شرکت و برند خود را به مخاطبان معرفی کنید، سررسید یادداشتی یا سررسید با یادداشت یکی از بهترین و پرکاربردترین نوع سررسیدها میباشد. سررسید یادداشتی  در شرکت جوپنزا با بهترین متریال و نوع کاغذ تولید و ارائه میشود. اگر میخواهید برای سفارش سررسید یادداشتی ۱۴۰۰ اقدام کنید، باید از هم اکنون برای ثبت سفارش خود اقدام کنید؛

زیرا در دو ماه قبل از شروع سال نو همه یک آژانس های تبلیغاتی و شرکت های تولیدکننده سرشان به شدت شلوغ میباشد و امکان دارد آن محصول و سررسیدی که مدنظر شما است برایتان تولید نشود و یا به دلیل شلوغی زیاد به موقع سفارش هایتان تحویل داده نشود، پس تا برای سفارش این نوع سررسید پرطرفدار دیر نشده است هر چه سریعتر اقدام کنید.

معرفی سررسید یادداشتی

سررسید یادداشتی نوعی از سررسید است که علاوه بر تقویم و روز های سال که در بالای صفحات سررسید قرار دارند قسمت های سفید و یا خط داری هم برای یادداشت های ضروری و یا برنامه روزانه وجود دارد. سررسید یادداشتی و یا سررسید با یادداشت طرفداران خاص خود را دارد و بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان برای یادداشت ها و تکالیف درسی هم از این نوع از سررسیدها استفاده میکنند.

برخی از صاحبان کسب و کار در هنگام سفارش میخواهند که سررسید را به صورت اختصاصی سفارش دهند، در ادامه مقاله شما را بیشتر با سررسید اختصاصی یادداشتی آشنا میکنیم.

سررسید یادداشتی در اندازه ها و قطع های مختلف طراحی و تولید میشوند. برخی ها در کنار سررسید های یادداشتی روان نویس و خودکار یا خودنویس ست هدیه قرار میدهند که محبوبیت هدیه می افزاید.

سررسید اختصاصی یادداشتی 1400 یا سررسید یادداشتی اختصاصی 1400

همان طور که گفتیم انتخاب بسیاری از صاحبان شرکت و برند برای سفارش انواع سررسید و همچنین سررسید یادداشتی، نوع اختصاصی این نوع سررسید ها میباشد؛

اختصاصی بودن همان طور که از نام آن پیداست یعنی به گونه ای طراحی و تولید شود که مشخص باشد که این نوع سررسید به این شرکت اختصاص دارد، به عنوان مثال شعار تبلیغاتی و متن خاص شرکت مربوطه و یا استفاده از لت گلاسه و غیره راه هایی هستند که میتوانید سررسید خود را اختصاصی سفارش دهید.

سررسید یاداشتی

آیا سررسید یادداشتی نوعی هدیه تبلیغاتی به شمار می آید

سررسید یادداشتی درواقع نوعی هدیه تبلیغاتی به شمار می آید که در بین مخاطبان بسیار هم پرطرفدار و محبوب میباشد.

اگر به دنبال ارائه هدیه تبلیغاتی عالی هستید که با ارائه آن در بین مخاطبان خود چندین برابر هزینه ای که کرده اید به شرکتتان برگردد، پیشنهاد شرکت جوپنزا به شما مدیر موفق سررسید یادداشتی ۱۴۰۰ میباشد. شما با ارائه این نوع سررسید در میان مردم و مخاطبان خود و چاپ لوگو شرکت خود بر روی جلد این نوع از سررسید، باعث میشوید چندین هزار بار نام لوگو شرکت شما توسط افراد دیگر دیده شود و در بسیاری از مکان ها همچون محل کار و یا مدرسه و دانشگاه که مخاطب شما از سررسید استفاده میکند، افراد بسیاری جذب سررسید شوند و نام لوگو حک شده روی جلد سررسید را ناخودآگاه به ذهن بسپارند.

طراحی سررسید و جلد سررسید یادداشتی چقدر در جذب مخاطب میتواند تاثیرگذار باشد

اگر میخواهید مخاطب به راحتی جذب سررسید شما شود و ناخودآگاه به آن خیره شود و نام لوگو شرکت شما در ذهن افراد حک شود، باید در انتخاب نوع جلد و رنگ جلد آن بسیار دقت کنید.

شما میتوانید از رنگ سازمانی خود برای جلد سررسید استفاده کنید و دوخت و برش سررسید باید خیلی تمیز انجام شده باشد تا سررسید طول عمر بالاتری داشته باشد، این گونه تبلیغات شما در مدت زمان بیشتری در حرکت خواهد بود.

سعی کنید با توجه به شناخت از مخاطب خود رنگ جلد سررسید را انتخاب کنید تا مخاطبان شیفته کار شما شوند و ناخودآگاه به لوگو و برند شما جذب شوند و خیلی راحت به برند شما اعتماد کنند.

چاپ سررسید یادداشتی 1400

سررسید یادداشتی 1400 درواقع نوعی دفترچه یادداشت است که در اندازه ها و نوع های مختلف تولید میشود، با این تفاوت که در بالای صفحات تقویم و تاریخ وجود دارد و بقیه صفحات قسمت هایی برای یادداشت های روزانه وجود دارد.

در شرکت جوپنزا چاپ سررسید یادداشتی ۱۴۰۰ با بهترین کیفیت و استفاده از بهترین متریال ها صورت میگیرد.

قیمت سررسید یادداشتی 1400 چگونه تعیین میشود

قیمت این نوع سررسید با توجه به نوع کاغذ و جلد و متریال معین میشود که اگر هم سررسید یادداشتی را بخواهید به صورت سفارشی و اختصاصی سفارش دهید، که قطعا قیمت آن افزایش خواهد یافت.

اما باید بدانید هزینه ای که برای سفارش سررسید اختصاصی میکنید چندین برابر آن پول به خودتان برمیگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *