آشنایی با نحوه سفارش سررسید رقعی

سررسید رقعی

سررسید یکی از هدایای تبلیغاتی پرطرفدار است هم در میان مردم هم در بین مدیران کسب و کار که سررسید را برای ارائه هدیه تبلیغاتی در میان مشتریان خود انتخاب میکنند.سررسید یا سالنامه با توجه به این که در طول یکسال کارایی دارد، مورد توجه همگان قرار دارد. اگر میخواهید سررسید را به عنوان هدیه تبلیغاتی در بین مشتریان ارائه دهید، و اگر میخواهید سررسید که سفارش میدهید باکیفیت و شکیل باشد، باید در انتخاب شرکت تبلیغاتی دقت کنید و زمان مناسبی اقدام به سفارش سالنامه کنید.

چه موقع باید برای سفارش سررسید رقعی

باتوجه به این که سررسید طرفداران زیادی دارد و بیشتر صاحبان کسب و کار سررسید را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب و میکنند، چند وقت قبل از شروع سال نو همگی برای سفارش به شرکت های تبلیغاتی هجوم می اوردند، بهتر است هر چه زودتر برای سفارش سررسید ۱۴۰۰ اقدام کرد، اگر زودتر برای سفارش سررسید اقدام کنید برای شما و رونق کسب و کارتان مزایایی هم دارد که در ادامه مقاله به آنها میپردازیم.

سفارش سالنامه رقعی در زمان مناسب چه مزایایی میتواند داشته باشد

همانطور که گفتیم سفارش سررسید در زمان مناسب مزایای بسیاری دارد: اگر در زمان مناسب اقدام به سفارش کنید طراحان سررسید باتوجه به خلوت بودن کارشان بر روی سفارشات شما بیشتر وقت میگذارند تا بدون کم کاستی سررسید اختصاصی  شما را طراحی کنند.

سفارش به موقع شما را در انتخاب جلد و طراحی سررسید آزادتر قرار میدهد، یعنی به سلیقه خود و با حوصله آن طراحی را که دوست دارید به طراحان میسپارید تا برایتان طراحی کنند، اگر به موقع سررسید را سفارش دهید در همان زمانی که با شرکت تبلیغاتی قرارداد بسته اید، سررسید ها را تحویل میگیرید.

در کل سفارش به موقع سررسید دست طراحان را باز میگذارد تا آن طور که شما انتظار دارید کارتان انجام شود.

اما بهترین زمان برای سفارش سررسید ، اواخر آبان ماه میباشد، دو ماه نرسیده به شروع سال نو با توجه به شلوغ بودن سفارشات احتمال میرود که سررسید های شما آن طور که در انتظار شما مدیران کسب و کار است، نباشد اما با سفارش به موقع بهترین و باکیفیت ترین و شکیل ترین سررسید ها در اختیار شما قرار میگیرند‌‌.

شرکت تبلیغاتی جوپنزا با بیش از یک دهه تجربه در طراحی سررسید و هدایای تبلیغاتی با وجود گروه طراحان حرفه ای در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما مدیران موفق میباشد.هم چنین شما می توانید از محصولات دیگری مانند تقویم رومیزی هم برای معرفی برند خود استفاده کنید.

برای ثبت سفارشات خود و هماهنگی های بیشتر با کارشناسان در این زمینه با شماره تلفن درج شده در سایت جوپنزا اقدام کنید.

شرکت جوپنزا کلیه خدمات طراحی سررسید و چاپ سررسید را دارا میباشد، هدف شرکت جوپنزا رضایت شما مشتریان عزیز میباشد و همواره در تلاش هستند تا بهترین و باکیفیت ترین سررسید تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی را ارائه دهند.

 

سررسید رقعی چه ویژگی های دارد

شما اگر به دنبال یک سررسید هستید که حمل آن آسان باشد، سررسید رقعی بهترین گزینه برای شما است‌. این نوع سررسید در طرح جلد و رنگ بسیار متنوع میباشد، و در هر رنگ و طرحی که میخواهید میتوانید آن را سفارش دهید.

قیمت هر سررسید با توجه به طرح و رنگ و جنس آن فرق میکند.

اما سررسید رقعی را اگر در تعداد بالا سفارش دهید برایتان بسیار به صرفه خواهد بود. برای انتخاب طرح و رنگ این نوع سالنامه تبلیغاتی دست شما باز میباشد و میتواند براساس سلیقه خود انتخاب کنید.

برای سفارش سررسید رقعی، از طریق شماره تلفن درج شده در سایت جوپنزا میتوانید اقدام کنید. برای چاپ و طراحی سررسید ۱۴۰۰ و سررسید رقعی شرکت تبلیغاتی جوپنزا با بهترین طراحان و باکیفیت ترین خدمات در اختیار شما مدیران کسب و کار میباشد.

برای سفارش سررسید رقعی چگونه باید اقدام کرد

با توجه به اینکه سالنامه در طول یکسال در دست مشتریان شما میباشد و از آن استفاده میکنند این هدیه تبلیغاتی به گونه ای تبلیغاتی محرک میباشد، که برای مخاطبان و مشتریان مورد نظر برای یادداشت های روزانه شان از آن استفاده میکنند.

اگر که سررسید یا سالنامه رقعی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید، باتوجه به اندازه مناسب و نسبتا کوچکی که دارد، مخاطب موردنظر شما آن سررسید را با خود به محل کار یا مدرسه و دانشگاه و غیره حمل میکند و برای کارهای روزانه اش از آن استفاده میکند.

اینگونه دوستان وی و اطرفیان او جلب سررسید او میشوند و کنجکاو میشوند برای فهمیدن نوع آن سررسید و با دیدن نام برند شرکت شما برروی جلد سررسید و صفحه اول آن، نام شرکت شما برای آنها آشنا میشود و اگر هم که سررسید از کیفیت و زیبایی برخوردار باشد، هنگام خرید اگر برند و نام شرکت شما بر روی محصولی باشد به راحتی برای خرید اطمینان میکنند، که این یعنی شما در تبلیغات و انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب و موثر پیروز شده اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *