سفارش عمده سررسید اختصاصی

سفارش عمده سررسید اختصاصی

در سفارش عمده سررسید اختصاصی نکات مهمی وجود دارد که اگر رعایت نشوند، احتمالا در پایان سفارش و خرید خود متحمل هزینه های اضافی می شوید و یا اینکه از نتیجه سفارش نهایی خود راضی نخواهید بود. اما این نکات چه مواردی هستند؟ مگر سالنامه اختصاصی چه نکاتی به همراه دارد که در حالت سفارش عمده تفاوت ایجاد می کند؟ تمامی این موارد نکاتی هستند که در این نوشتار به آن پرداخته ایم.

چرا سررسید اختصاصی؟

سررسید اختصاصی از جمله هدایای تبلیغاتی بسیار مهم و جذابی است که اکثر مدیران و مخاطبانی که قصد ارائه یک هدیه خاص و ویژه را دارند به سمت آن می روند. به این دلیل که از طراحی گرفته تا تمامی نشان ها، یادداشت ها و نکات، ادرس ها و…بر روی این نوع سررسید به صورت کاملا اختصاصی مرتبط با کسب و کار یا نشان شما درج می شود و بدین شکل شما می توانید نام و راه ارتباطی خود را به همراه این نوع از هدایای تبلیغاتی برای مشتریان ارسال کنید.

نکته جالب اینکه اگر شما بتوانید در هنگام انتخاب و سفارش عمده سررسید اختصاصی، اگر جایی که بصورت عمده سفارش می دهید، تا جایی که امکان دارد کار را اختصاصی و ویژه شما انجام دهد. در این حالت خیالتان راحت است که یک کالای بدون نقص و خاص خود را به دست مخاطبان شرکت خود که در عمل مهم ترین دارایی هر شرکت است، می رسانید و باعث بخاطر سپاری نشان شما و راه های ارتباطی شما شود. مهم تر از این، اگر طرح و سبک طراحی سالنامه اختصاصی سفارشی شما، طرحی زیبا و کاربردی باشد، بدون شک مخاطب هر روز همراه خود دارد و همه جا علامت و نشان شما همراه اوست.

سفارش عمده چیست؟

اما به طور عرف، به چه نوع سفارشی، سفارش عمده می گویند. در حالت معمولی که شما یک یا چند عدد محدود از یک کالا را سفارش می دهید، همان خرید تک یا معمولی است. اما به عنوان مثال؛ وقتی شما سفارش عمده سررسید اختصاصی را می دهید، به دلیل اینکه به صورت عمده و در تعداد زیاد، بخش زیادی از سالنامه اختصاصی یک شرکت را خریداری می کنید، باید در نهایت قیمت هر کدام از سررسید اختصاصی این سفارش نسبت به حالت خرید تک، ارزان تر و پایین تر باشد. به همین دلیل اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی برای پایان سال و یا یک مناسبت درون سازمانی و…دارید سعی کنید که بصورت سفارش عمده سررسید اختصاصی فرایند خرید سالنامه اختصاصی را پیش ببرید تا هزینه کرد نهایی شما از حالت معمولی کمتر شود و بدین شکل به نفع شما خواهد بود.

تفاوت بین سفارش عمده و سفارش معمولی یا تک

به صورت خلاصه که طبیعتا، اختلاف قیمتی که این دو نوع سفارش دارند، تفاوت اصلی بین آنهاست. اما چند نکته دیگر نیز در حالت سفارش عمده سررسید اختصاصی در نظر بگیرید که بسیار مهم هستند. به عنوان مثال وقتی شما به عنوان یک شرکت یا یک مشتری با عدد خرید بالا به یک چاپخانه مراجعه می کنید، از فرایند پیش فاکتور، صدور فاکتور، تخفیف، زمان تولید و ارسال تا محصول نهایی تماما با حالت خرید تک و معمولی متفاوت است و برخوردی متفاوت با شما می شود.

چون به عنوان مثال در حالت سفارش عمده سررسید اختصاصی شما به عنوان یک مشتری ارزشمند برای چاپخانه تلقی می شوید و دوست ندارد براحتی شما را از دست بدهد و تمام تلاش خود را می کند که هم قیمت مناسبی به شما ارائه کند و هم از لحاظ زمان تولید و همچنین کیفیت نهایی کار، بهترین خود را عرضه کند. پس در زمان سفارش و انتخاب هدایای تبلیغاتی شرکت خود، حتما به نحوه سفارش عمده دقت کنید و پیشنهادات مختلف را بررسی کنید.

بهترین راه خرید سررسید اختصاصی

تا اینجای مقاله به اهمیت سفارش عمده سررسید اختصاصی پی بردیم. اما به نظر شما بهترین راه خرید یک سالنامه اختصاصی چیست؟ اگر به عنوان کسی که در این حوزه تجربه کافی دارد نظر ما را بخواهید، پیشنهاد می کنیم که اولا در انتخاب نوع و سبک سالنامه اختصاصی، متریال استفاده شده در آن، طرح روی سالنامه اختصاصی، جنس اتصال برگه ها و…دقت کافی کنید که از بین پیشنهادات مختلف موجود در بازار، بهینه ترین حالت ممکن را انتخاب کرده باشید.

انتخاب بهینه نه به معنی ارزان بودن است نه به معنای بیش از حد ساده بودن. به این معنی است که در خیلی از موارد انتخابی شما تنها کافی با جستجوی مناسب و اختصاص کمی وقت بیشتر، یک کالا از دو یا چند فروشنده مختلف پیدا کنید که یا اختلافی ندارند و یا با اختلاف کمی از لحاظ ویژگی ها، باقیمت های مختلفی عرضه می شوند. یا در موارد دیگر اختلاف در کیفیت است اما یک فروشنده کالای با کیفیت تر اما با قیمت مناسب تر ارائه می کند. تمام تلاش خود را در مقایسه بکار بگیرید و بهینه ترین که شامل کالای با قیمت مناسب در عین حال باکیفیت و برتر هست را انتخاب کنید.

اگر سفارش عمده سررسید اختصاصی را نیز به عنوان یکی از نکات اصلی انتخاب خود در نظر بگیرید که بدون شک در هزینه کرد نهایی نیز صرفه جویی مناسبی را اعمال کرده اید.

بهترین زمان سفارش سررسید اختصاصی

در نهایت رسیدیم به بخش جالب مربوط به هدایای تبلیغاتی از جمله سررسید اختصاصی که امروزه در زمان هایی از سال، بسیار مورد اقبال اکثر افراد و شرکت های مختلف قرار می گیرد. توجه نمایید که زمان مناسب سفارش عمده سررسید اختصاصی به ماهیت سررسید اختصاصی بر می گردد. به این معنی که سررسید از اسمش پیداست. وقتی صحبت از سررسید می کنیم یعنی وسیله ای که قبل از پایان هر سال چاپ شده و آماده برای استفاده در سال جدید به عنوان یک ابزار کاربردی برای مدیریت زمان و مدیریت پروژه و امور جاری توسط هر فرد است.

با این ویژگی خاص، بدون شک باید همانطور که اشاره شد قبل از پایان هر سال، مثلا در زمستان هر سال شمسی، اگر قصد اعطای هدایای تبلیغاتی از جانب شرکت خود هستید و قصد دارید سالنامه اختصاصی هدیه بدهید، حتما سفارش عمده سررسید اختصاصی را از چاپخانه های معتبر پیگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *