سفارش و چاپ سررسید یادداشتی

سررسید یاداشتی 1400

امروز همه ی افراد همراه با خود یک دفتر یادداشتی دارند که حساب و کتاب و برنامه ها و یا خرید و فروش های روزانه خود را در آن ثبت میکنند.

سررسید علاوه بر داشتن فضا برای یادداشت برداری، حکم یک تقویم در سال جاری که هستید دارد.یعنی در هر روز، از رویدادها و مناسبت های آن روز اطلاع پیدا میکنید.

شرکت جوپنزا در کنار تقویم شمسی که اساس برنامه ریزی و کارهای دولتی و اداری ایرانی ها براساس آن است تقویم قمری و میلادی را برای کسانی که احیانا به آن نیاز دارند درج شده است.و همین طور دارای صفحات یادآوری مناسبت های خصوصی و خانوادگی مثل تولد عزیزان و دوستان میباشد‌‌.روز های قمری و شمسی و میلادی مترادف گذاری شده و در هر صفحه درج شده است.برنامه ریزی کارها در ساعت های روز با درج ساعت کاری روزانه در حاشیه صفحات سررسید امکان پذیر است.

و همین طور اطلاعات تکمیلی در مورد مسافت بین شهر ها و آدرس سایت های معتبر و صفحاتی برای نوشتن تلفن و آدرس های ضروری و… میباشد، که در صفحات آخر سررسید میباشند.

البته سررسید ها علاوه بر همه ی این ها قابلیت افزودن مطالب مفید و زیاد دیگری را دارد که محتوای آن، توسط شرکت سفارش دهنده تعیین میشود. و همین طور لحظ تحویل سال استخراج و تنظیم شده توسط موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در صفحه ابتدایی همه ی سررسید ها درج شده است.

سررسید یک دفترچه یادداشت است که هر روز آن تاریخ دارد، این دفترچه قابلیت های زیادی دارد، یک دفتری است که میتوان از آن یکسال کامل استفاده کرد. و تنها دفتری است که میتوان از آن به عنوان تبلیغات استفاده کرد و نتیجه بسیار عالی و بازدهی بسیار عالی به دست آورد.

سررسیدها را میتوان براساس ویژگی های مختلف دسته بندی کرد، ویژگی هایی مثل نوع جلد، نوع صحافی، ترکیب صفحات داخلی و سایز سررسید دسته بندی کرد.سررسیدها معمولا سه بخش کلی دارند:

  • ۱.بخشی که درواقع در ابتدای صفحات آن است و مقدمه نامیده میشود، که میتواند شامل عکس تبلیغاتی و مشخصات دارنده سررسید باشد.
  • ۲.بخش دوم صفحات داخلی که شامل صفحه های تاریخ دار است.
  • ۳.بخش آخر هم شامل شماره تلفن های ضروری یا برگه هایی برای یادداشت است.

سررسید یادداشتی چیست

سررسید یادداشتی دفترچه یادداشتی است که شامل اطلاعات مناسبتی و تقویمی است.

بسیاری از افراد برای سروسامان دادن به برنامه ها و جلسات کاری و خلاصه برنامه های روزانه شان نیاز به یادداشت کردن دارند. بارها که برای ثبت خاطرات و برای توضیحات معلم و استاد در مدرسه و دانشگاه نیاز به دفتر داشته اید تا آن مطالب را برای یادآوری خود یادداشت کنید.

دفتر یادداشت شرکت جوپنزا با طراحی منحصر به فرد، رنگبندی های جذاب و قطع های مناسب و کوچک برای رفع نیاز یادداشت های شما، ساخته شده است از بهترین مواد اولیه طبیعی، نوشتن را برای شما لذت بخش و آسان میکند.

سررسید همراه با یادداشت شرکت جوپنزا احساس خاص بودن را در محیط کار، مدرسه یا دانشگاه به شما هدیه میکند.

شما برای سفارش دادن سررسید های یادداشتی میتوانید قطع یادداشت خشتی یا سررسید یادداشتی پالتویی و هر نوع دیگر که با سلیقه شما جور باشد با خیال راحت به شرکت و گروه جوپنزا سفارش دهید.

نکات سفارش یادداشت خشتی

با نوشتن یادداشت های مهم خود در دفتر یادداشت جوپنزا خیالتان آسوده است که همیشه آن ها را کنار هم خواهید داشت. سررسید یادداشتی جوپنزا اجازه نمی دهد نوشته های شما پخش یا پاره و کثیف شوند.

یادداشت ابزاری فوق العاده برای تبلیغ کار و تجارت شماست، چه برای فروش باشد و چه برای هدیه دادن، استفاده از یک یادداشت با طراحی زیبا و ترکیب رنگ های خاص در کل سال باب سلیقه مشتریان و همراهان شما خواهد بود.

یک یادداشت چیزی است که شما در طول سال به آن نیاز دارید. اگر قصد دارید روزهای خاص را به خاطر داشته باشید، داشتن یک یادداشت میتواند به شما کمک بزرگی بکند. شما با داشتن یک سررسید یادداشتی میتواند به این خواسته هایی که میخواهید برسید.

کلام آخر
شما اگر میخواهید پولی که صرف هزینه ی تبلیغات برای سفارش سررسید یادداشتی یا انواع سررسید ها میکنید، تاثیر بسیار زیادی در رونق کسب و کار شما و فروش محصولاتتان داشته باشد، با خیالی راحت سفارشات خود را به گروه حرفه ای و توانمند شرکت جوپنزا بسپارید.
تا در کل سال تاثیرات تبلیغات موثر را برای کسب و کارتان ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *