فاکتور های مهم در طراحی تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی یادداشت دار , تقویم یادداشتی , تقویم با یادداشت

به طور معمول موسسات و شرکت ها برای تبلیغ و نشان دادن کار خود از روش های مختلفی استفاده می کنند که یکی از موثرترین آن ها تقویم های رومیزی می باشد. چرا که تقریبا می توان گفت که بر روی اکثر میز ها یک تقویم رومیزی وجود خواهد داشت و این موضوع خود گواه بر این مسئله بوده که طراحی تقویم رومیزی 1402 یکی از مناسب ترین راه ها برای تبلیغ می باشند.

به کمک تقویم های تبلیغاتی می توان نظر افراد بسیار را به حرفه و برند خود جلب نمود. از آن جایی که این روز ها افراد بسیاری از این ترفند برای دیده شدن استفاده می کنند برای موفقیت لازم بوده به فکر یک طراحی خاص باشید. این روز ها چاپ تقویم های رومیزی به صورت سفارشی (تقویم رومیزی اختصاصی) نیز انجام می گردد.

طراحی تقویم رومیزی

طراحی شما باید دارای رنگ های سازمانی باشد

یکی از مهم ترین فاکتور ها در یک طراحی موفق، رنگ می باشد. پیشنهاد می شود رنگ هایی در طراحی استفاده گردند که کاملا با حرفه شما در تناسب باشند. قطعا با رعایت این اصل طراحی شما یک قدم از سایر رقبا جلوتر خواهد بود.

رعایت پیوستگی و هماهنگی در طراحی تقویم رومیزی

در طراحی تقویم رومیزی 1402 حتما باید میان صفحات یک تقویم رومیزی ، هماهنگی وجود داشته باشد؛ البته این مطلب به این معنا نبوده که تمامی صفحات تقویم از یک طراحی برخوردار بوده بلکه هر صفحه باید از یک طراحی مختص به خود برخوردار بوده و تنها چیز تکرار شونده در هر صفحه آرم برند شما و نیز رنگ سازمانی باشد.

استفاده از تصاویر کاربر پسند

همواره تصاویر نقش مهمی را در زمینه چاپ ایفا نموده و در یک طراحی موفق، بسیار پراهمیت می باشند. تقویم های رومیزی نیز یکی از این محصولات چاپی بوده و برای دیده شدن به تصاویری جذاب نیاز دارند. لذا حتما در طراحی های خود از تصاویری جذاب و مرتبط با تخصص خود بهره ببرید.

استفاده از طراحی و تصویر سازی مناسب در طراحی تقویم رومیزی

اگر چه ممکن است با بهره گیری از تصاویر وکتور (البته در صورت اجازه کپی رایت) به میزان قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی گردد اما اگر قصد این باشد که بیشترین تاثیر را بر روی مخاطبان خود گذاشته بهتر بوده طراحی کار خود را به یک گروه کار بلد سپرده تا براساس نوع برند شما بهترین طراحی را انجام دهند، یک طراحی که کاملا مختص به برند شما می باشد.

برنامه ها و موفقیت های خود را عنوان کنید

  • موفقیت های کسب کرده طی یک سال گذشته
  • توضیح در رابطه با برنامه های آینده شرکت خود
  • اشاره به تخفیفات در هر ماه
  • ارائه برنامه برای دنبال کنندگان تقویم شما
  • یادآوری نکات کلیدی در هر روز مانند: عنوان کردن این موضوع که امروز چندمین روز سال بوده، یا تا پایان تابستان چند هفته باقیست.
  • عنوان نمودن برنامه های اجرا شده توسط شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *