طراحی سررسید

چاپ سررسید

طراحی سررسید یکی از خدمات مهمی است که میتواند نتیجه نهایی یک استراتژی تبلیغاتی با استفاده از سررسید تبلیغاتی را متحول سازد. همانطور که میدانید علاوه بر چاپ سررسید و کیفیت متریال های یک سالنامه، این طراحی آن است که میتواند مخاطب را به خود جذب نماید. در بحث تبلیغات و جذب مخاطب و تبدیل مخاطبین به مشتری های دائمی و رسیدن به برندینگ، کیفیت همیشه حرف اول را میزند. این کیفیت در همه بخش های روند تبلیغاتی ها به یک اندازه ارزش و مفهوم دارد. پس باید به نهایت درک این مسئله رسیده باشید که برای سفارش هرگونه سررسید و سالنامه و یا دیگر خدمات های طراحی و چاپ یک شرکت و مجموعه با سابقه و مطمئن را انتخاب نمایید.

خدمات طراحی مجموعه جوپنزا

مجموعه شرکت های جوپنزا که دارای فعالیت های گسترده ای در بخش های مختلف است، در بحث خدمات طراحی نیز فعالیت جدی دارد، این فعالیت در زمینه های طراحی کاتالوگ، طراحی بنر، طراحی برشور، طراحی لوگو، طراحی ست اوراق اداری، طراحی بیلبرد های تبلیغاتی، کارت ویزیت ها و دیگر ابزارهای تبلیغاتی که نیاز به طراحی خلاقانه و حرفه ای دارند میباشد.

طراحی کاتالوگ, طراحی کاتالوگ محصولا
طراحی لیبل
طراحی کارت ویزیت
طراحی بسته بندی

سفارش خدمات طراحی

برای ثبت سفارش انواع خدمات طراحی در مجموعه شرکت های جوپنزا باید ابتدا وارد سایت www.jopenza.ir که مختص انواع خدمات طراحی و چاپ است شوید، پس از مشاهده نمونه کارها در این وبسایت از طریق ارتباط با پشتیبانی و بخش فروش سایت اقدام به ثبت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر از هر یک از کارها نمایید.

برای مشاهده نمونه کارها و ثبت سفارش روی لینک زیر کلیک نمایید:

خدمات طراحی

لیست خدمات طراحی مجموعه جوپنزا

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم، خدمات طراحی جوپنزا در دسته های مختلفی انجام میپذیرد. همه خدمات طراحی مجموعه جوپنزا بصورت منحصر بفرد، و خلاقانه بوده و توسط تیم حرفه ای طراحی این شرکت خلق میشوند. شرکت طراحی جوپنزا با داشتن نیرو های مجرب و حرفه ای تاکنون توانسته است با برند ها و کسب و کارهای زیادی همکاری نمایید.

از جمله خدمات این شرکت در بخش طراحی به این صورت است:

طراحی انواع کاتالوگ و بروشور محصولات و خدمات، طراحی انواع بسته بندی های محصولات، طراحی انواع کارت ویزیت های یک طرفه و دو طرفه، انواع اوراق اداری و ست های اوراق اداری، انواع سربرگ و پاکت های نامه، بیلبرد های تبلیغاتی، تابلو های فروشگاهی، بنر ها و پوستر های تبلیغاتی، لیبل و برچسب محصولات، انواع فولدر ها، طراحی انواع سازه های نمایشگاهی، طراحی انواع محتواهای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، طراحی انواع تقویم رومیزی های سفارشی و…