طراحی و چاپ تقویم رومیزی سفارشی

طراحی و چاپ تقویم رومیزی سفارشی,تقویم رومیزی ,چاپ تقویم رومیزی, رومیزی سفارشی

. اگر کسی تصمیم به اهدای هدیه به مشتریان خود در سال 1401 دارد، طراحی و چاپ تقویم رومیزی سفارشی  همچنان گزینه‌ ای خوب و تاثیرگذار است؛ به طوری که تقویم رومیزی 1402 تنها هدیه ‌ای است که یک سال به همراه مشتری می ‌ماند و برند و خدمات آن را در ذهن او ماندگار می ‌کند.پس فکر کردن به طراحی و چاپ تقویم را باید از اکنون آغاز کرد که می ‌تواند بهترین گزینه از لحاظ هزینه و ماندگاری بعد تبلیغاتی باشد .تقویم رومیزی برای مدیران و مسئولان در طرح های لوکس و شکیل می تواند منحصر به فرد بودن یک مجموعه را به نمایش بگذارد.

از طرف دیگر برای تقویم رومیزی در مقیاس و تیراژ بالا، زمانی که وسعت مخاطب در نظر گرفته می شود، با ویژگی‌ های استاندارد، بهترین انتخاب است؛ اما منظور از تقویم رومیزی استاندارد، مدل های تکراری و بدون خلاقیت در طراحی سررسید و سالنامه نیست بلکه  ظاهر این سالنامه بنابر نوع انتخاب می تواند از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد و به عنوان یک سررسید خاص جلوه کند؛ اما از نظر نوع کاغذ و جنس جلد، متریالی انتخاب می‌شود که هزینه سررسید را به حداقل برساند در تیراژ بالای  چاپ.

سررسید اختصاصی کاملا با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید می شود. لذا چنانچه مدل خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید و می خواهید سالنامه خود را مطابق آن تولید کنید، برخی از تولید کنندگان می توانند آنرا به عنوان تقویم اختصاصی برای شما تولید کنند.

جایگاه طراحی و چاپ تقویم رومیزی سفارشی

یکی از دلایل مهمی که تقویم را در جایگاه یک هدیه تبلیغاتی مناسب قرار می دهد، استفاده از آن در طول یکسال است؛ همین نکته باعث می شود که شرکت ها با اختصاصی کردن تقویم  از این تبلیغات موثر استفاده کرده و برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنند. امروزه با افزایش بی سابقه قیمت هدایای تبلیغاتی همچنان میتوان روی تقویم اختصاصی به عنوان  یک هدیه مقرون به صرفه حساب باز کرد. طراحی و چاپ تقویم رومیزی سفارشی  دفترچه یادداشتی است که  تقویم روز و تاریخ را دارا می باشد، صفحات داخلی شامل مناسبت هایی است که بنا بر تصمیماتی اتخاذ شده اند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات مهم و دستاوردهای ویژه زنده نگه داشته شود.

در صفحات و یا انتهای تقویم  می توان اطلاعات مهم و کاربردی را اضافه نمود که هر شرکت یا مجموعه با توجه به نیاز مشتریان خود و هدفی که دارد این اطلاعات را چاپ می نماید. جداول مهندسی، احادیث مذهبی، اطلاعات کشاورزی، سخن بزرگان و تلفن های ضروری و عناوین دیگر از جمله این اطلاعات هستند. عناوین مختلفی از سررسید های اختصاصی در طی سالیان اخیر به چاپ رسیده است .  می توان سررسید های مهندسی، سررسید های مدیران، سررسید های دستیار، سررسید های آموزشی، سررسید های پزشکی، سررسید های تعیین وقت بیمار، سررسید های ورزشی و… را نام برد.

شرکت های تولیدی سررسید هر ساله اقدام به تولید دو مدل سررسید (یکی عمومی و دیگری اختصاصی) می کنند .که معمولا سررسید عمومی در تیراژ های بالا چاپ گردیده و آماده می باشد. تنها خدماتی که می توان به این مدل از سررسید ها اضافه نمود، چاپ داغ کوب و طلا کوب و یا لیزر پلاک چسبیده شده روی سررسید (در صورت وجود) بنام مجموعه سفارش دهنده می باشد .نوع دیگری از طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی هستند .و برای نصب به دیوار ساخته شده اند. و معمولا نسبت به سایر تقویم ها قیمت پایین تری دارند . تقویم دیواری معمولا به دو صورت تقویم های دیواری حصیری و  تقویم های دیواری مقوایی چاپ می شوند .

قیمت تقویم رومیزی

در قیمت این تقویم ها معمولا نسبت کاغذها و کارهای گرافیکی که بر روی آن ها انجام می شود. را در نظر می گیرند. این تقویم ها نیاز به استفاده از دوخت یا جلد خاص ندارند.  معمولا تقویم  رومیزی ارزان از برگ های کمتری تشکیل شده اند . معمولا این صفحات از برگ های کوچک A3 می باشند. قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر تقویم ها دارند.در اوایل سال معمولا تقویم های رومیزی به عنوان رسانه های تبلیغاتی مطرح می شوند و کاربرد های بیشتری را نسبت به بقیه روزهای سال پیدا می کنند.این تقویم توسط شرکت های کوچک و بزرگ و کسب و کار هایی با مخاطب عام استفاده میگردد . در این تقویم فضای بالای صفحه را معمولا برای تبلیغات برند ها یا لوگو شرکت و سازمان در نظر میگیرند. یکی از مدلهای پر کاربرد تقویم دیواری، تقویم تک برگ است .در این تقویم روزهای خاص و وقایع مهم ثبت می‌ گردد .

بسته به نیاز مشتری در اندازه های مختلف چاپ می‌شود. این نوع تقویم بیشتر در مکان های پر رفت‌ و آمد نصب می‌شود. که تنها لازم است با یک نگاه به صورت سریع به تاریخ های موجود در تقویم دسترسی پیدا کنیم. در این نوع تقویم میتوانیم بسته به نیاز و محل قرار گیری در سایز های گوناگون طراحی کنیم. این تقویم نوع تولید و مواد مصرفی ساده دارد. به همین دلیل قیمت مناسبی دارد. که خود یکی از دلایل استقبال مشتریان است. بسته به نوع سفارشات اکثرا بر روی مواد مصرفی  ساده چاپ می‌شود.

سررسید بهترین هدیه تبلیغاتی

سررسید یا دفترچه یادداشت روزانه, دفتری است که میشود. در هر صفحه ی آن تاریخ و مناسبت روز را دید . و همچنین میتوانیم برنامه های شخصی روزانه خود را در آن یادداشت کنیم. زیرا سررسید از اهمیتی برخوردار است .چرا که میتواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد؛ سررسید ، دفتر مورد علاقه ی افراد برنامه ریز یا افرادی که علاقه مند هستند .تا کارهای روزانه شان را بر طبق برنامه انجام دهند. محسوب می شود.  طراحی و چاپ تقویم رومیزی سفارشی استفاده ی تجاری و تبلیغاتی داشته و شرکت ها و موسسات  برای  رسیدن به اهداف تجاری یا معرفی خود یا محصولات شان  به سفارش و چاپ آن میپردازند. لذا سررسید یکی از بهترین ابزار در حوزه ی تبلیغات کاغذی محسوب می شود.و به این صورت مورد قبول و مورد پسند, جمع بیشتری  از علاقه مندان واقع میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *