با مزایای هدیه دادن ست مدیریتی الکترونیکی آشنا شوید 🎁

مزایای ست مدیریتی الکترونیکی

امروزه هدایای مدیریتی، ابزارهای رتباطی به شمار می‌روند که جهت قدرانی از مدیران مورد استفاده قرار می‌گیرند. درواقع این هدایای مدیریتی باعث افزایش پیوندهای موجود و ارتباط بیشتر با مدیران کسب‌وکارهای مختلف می‌شوند. همان‌طور که می‌دانید دادن هدایایی تبلیغاتی خصوصاً در اواخر سال پیش از آغاز سال جدید از مهمترین دغدغه‌های اکثر شرکت‌ها است. زیرا ارائه هدیه مخاطبان ما از مهم‌ترین اهداف دیجیتال مارکتینگ یک شرکت یا نهاد محسوب می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم تا به مزایای هدیه دادن ست مدیریتی الکترونیکی و موارد کاربرد آن بپردازیم.

درواقع از مزایای ست مدیریتی الکترونیکی می‌توان به جایگزینی بسیار مناسب هدایای تبلیغاتی، امّا شکیل یا شاید غیرکاربردی برای مدیران اشاره کرد. در اکثریت کسب‌وکارها ارتباط با مدیران یک مجموعه به ما در پیش بردن اهداف کمک شایانی می‌نماید. معمولاً ست‌ مدیریتی الکترونیکی حداقل یک قطعه الکترونیک مثل فلش، هندزفری، هولدر گوشی، پاوربانک و مواردی مشابه را شامل می‌شوند. ما در این مقاله قصد داریم تا شما مخاطبان مخترم جوپنزا را با مزایای هدیه دادن ست مدیریتی الکترونیکی و موارد کاربرد آن آشنا نماییم.

 

فهرست مطالب در این مقاله

 • ست مدیریت الکترونیکی چیست؟
 • اقلام ست مدیریتی الکترونیکی
 • کاربردهای ست مدیریتی الکترونیکی
 • مزایای ست مدیریتی الکترونیکی
 • نکات مهم در تهیه ست مدیریتی الکترونیکی
 • نتیجه گیری


ست مدیریت الکترونیکی چیست؟

به‌طور کلی ست‌های مدیریتی الکترونیکی متنوعی وجود دارند که می‌توانند به عنوان ابزار ارتباطی مهم با مدیران یک مجموعه محسوب شوند. درواقع با ارائه ست مدیریتی الکترونیکی نشان می‌دهید که قدردان زحمات مدیران هستید و آن‌ها برای شما ارزش بالایی دارند. در مبحث مارکتینگ این کار باعث تقویت پیوندها و ارتباط‌ات با دیگر کسب‌وکارها می‌شوید. اکثر ست‌های مدیریتی الکترونیکی حداقل از یک قطعه الکترونیکی برخوردار هستند. معمولاً این نوع از ست‌ها  بسیار نفیس بوه و ظاهری شکیل و بسته‌بندی زیبایی دارند.

 

اقلام ست مدیریتی الکترونیکی

در حال حاضر ست‌های مدیریتی متنوعی ارائه می‌شوند که به عنوان ابزار ارتباطی برای کسب‌وکار شما به‌شمار می‌روند. علاوه بر این این هدایا را می‌توان به دانش‌آموزان، کارمندان، ورزشکاران یا تحت عنوان هدایای شرکتی ارائه تمود. به‌طور کلی اقلامی که در ست مدیریتی الکترونیکی وجود دارند، عبارتند از:

 • شارژر فندکی
 • فلش مموری تبلیغاتی
 • هدفون تبلیغاتی
 • اسپیکر بلوتوثی
 • ایرپاد
 • پاور بانک تبلیغاتی
 • دستبند هوشمند

توجه داشته باشید که این موارد مذکور هدایای نفیس و با ارزشی محسوب می‌شوند که عموم افراد و مدیران به آن‌ها نیاز دارند.

 

کاربرد ست‌های مدیریتی الکترونیکی

به‌طور کلی هر یک از ست‌های مدیریتی که تحت عنوان هدایای تبلیغاتی ارزش بالایی دارند که قطعات و اجزای متفاوتی برخوردارند. در کل اقلام ست مدیریتی الکترونیکی شامل ابزار الکترونیکی کاربردی است که در موارد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه مقاله شما را با چند مورد از کاربردهای ست مدیریتی الکترونیکی را در جاهای مختلف آشنا خواهیم کرد، که عبارتند از:

 • مدیران خصوصی مجموعه هلدینگ و شرکت‌های بزرگ
 • پرسنل یک شرکت یا مجموعه
 • مطب‌های پزشکی
 • مدیران نهادهای دولتی
 • اماکنی مانند بیمارستان‌ها
 • مراکز دولتی مانند شهرداری، ارشاد و…

 

هداياي تبليغاتي

 

مزایای ست مدیریتی الکترونیکی

همان‌طور که در مطالب بالا عنوان شد، این نوع هدیا نشان دهنده میزان ارزش مدیران یک شرکت یا کارمند نمونه است. درواقع انتخاب اقلام ست مدیریتی الکترونیکی طبق نظر و سلیقه ما، براساس سمت و جایگاه شخص بسیار حائز اهمیت است. بهره‌مندی از ست مدیریتی الکترونیکی به نوبه خود، جایگزینی منساب برای هدایای تبلیغاتی لوکس و غیر کاربردی به‌شمار می‌رود. علاوه بر این، با استفاده از اقلام الکترونیکی کاربردی، نام تجاری و لوگوی برند ما در ذهن مخاطبان به‌راحتی نقش می‌بندد. به‌طور کلی دادن این نوع ست ها به افراد خاص یک نوع سرمایه‌گذاری ماندگار محسوب می‌شود که مخاطب را در ارتباط با کسب‌وکار ما ترغیب می‌نماید.

 

دستیابی بهترین قیمت برای خرید ست مدیریتی الکترونیکی

جهت خریداری ست مدیریتی الکترونیکی در کمترین زمان با مناسب‌ترین قیمت، شما می‌توانید از روش‌های مختلفی بهره ببرید. درواقع شما قادرید با قیاس قیمت‌ها در بازار و تحقیق دریاره تأمین کنندگانش، به قیمت مناسب برسید. علاوه بر این، می‌توانید به‌واسطه بهره‌مندی از تخفیفات و پیشنهادات خاص فروشگاه‌ها و تأمین کنندگان، هزینه خرید ست مدیریتی الکترونیکی را تا حد ممکن کاهش بدهید. امّا به  این نکته توجه داشته باشید که چون این نوع هدایای تبلیغاتی را به‌صورت محدودتری به مخاطبان خاص خود ارائه می‌دهید، کیفیت اقلام در این بین بسیار اهمیت دارد.

 

نکات مهم در تهیه ست مدیریتی

شما می توانید ست مدیریتی الکترونیکی را سالیانه جهت مناسبت‌های مانند عید و روزهای به یادماندنی به مدیران هدیه دهید. علاوه بر این، نوع جعبه بسته‌بندی و روش ارائه ست مدیریتی الکترونیکی هم از نکات مهمی است که باید به آن توجه داشت. شکل بسته‌بندی باید بسیار شکیل و طراحی آن خاص باشد. شما می توانید تا جای ممکن از نام تجاری برندتان بر روی اقلام ست با حک نمودن، استفاده تبلیغاتی نمایید. علاوه بر موارد مذکور، کیفیت ست مدیریتی الکترونیکی و نحوه ارائه آن، نقش بسزایی در ترغیب مخابان برای همکاری با کسب‌و‌کار ما خواهد داشت.

از نکات قابل توجه در تهیه ست مدیریتی الکترونیکی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد، که عبارتند از:

 • زمان مناسب ارائه ست مدیریتی الکترونیکی
 • بسته‌بندی زیبا و شکیل این نوع از ست‌ها
 • در شخصی سازی یک ست مدیریتی الکترونیکی کیفیت و ماندگاری اقلام آن بسیار حائز اهمیت است.
 • داشتن کیفیت بالای اقلام یک ست مدیریتی الکترونیکی باعث می شود تا مخاب در مدت زمان بیشتری از آن‌ها استفاده نماید، که این امر در تبلیغات نقش موثری خواهد داشت.
 • ارتباط با مخاطبان پس از ارئه ست مدیریتی الکترونیکی از طریق ایمیل،پیامک و مواردی مشابه در ماکرتینگ برند ما نقش بسزایی دارد.
 • کیفیت چاپ تبلیغات در اقلام ست مدیریتی الکترونیکی بسیار حائز اهمیت است، چراکه این اقلام باتوجه به کاربردی بودنشان همواره جلوی چشم مخاطبان ما قرار دارند.

به طور کلی در کمپین‌های بازاریابی، استفاده از هدایای تبلیغاتی مناسب نظیر ست مدیریتی الکترونیکی می‌تواند در جذب مخاطبان و ارتقای شناخت کسب‌وکار ما نقش بسیار مهمی داشته باشد.

 

نتیجه گیری

بهره‌مندی از ست مدیریتی الکترونیکی تحت عنوان یک هدایای تبلیغاتی کاربردی و لوکس به ما کمک می‌نماید تا در کمپین‌های بازاریابی تاثیری بهتری در ذهن مخابان داشته باشیم. با توجه به اینکه اقلام استفاده شده در یک ست مدیریتی الکترونیکی بسیار مهم است، باید در تهیه آن‌ها، نهایت دقت را داشته باشیم تا نتایج بهتری در جذب مخاطبان و ارتقای مطلوب‌تر آشنایی با کسب‌وکارمان حاصل گردد.

به طور کلی مزایای ست مدیریتی الکترونیکی به میزانی است که در موفقیت برند ما نقش بسزایی خواهد داشت. امید است مقاله مزایای هدیه دادن ست مدیریتی الکترونیکی و موارد کاربرد آن برای شما مخاطبین محترم مفید بوده باشد. لطفاً پس از مطالعه کامل این مقاله، نظرات و تجارب شخصی خود را در زمینه مزایای ست مدیریتی الکترونیکی با ما در سایت سررسید جوپنزا به اشترک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *