مزایای سررسید خشتی 1402+نحوه خصوصی سازی سررسیدها

مزایای سررسید خشتی 1402

با نزدیک شدن به سال نو تهیه هدایای تبلیغاتی بسیار رونق پیدا کرده است. بنابراین بهتر است از مزایای سررسید خشتی 1402 و سایر هدایای تبلیغاتی صحبت کنیم. حال در صورتی که یک مجموعه میخواهید هدیه تبلیغاتی مناسب برای کسب و کار خود تهیه نماید میتوانید از سالنامه خشتی استفاده کنید. اما اینکه چرا سررسید برای تبلیغات مناسب است و کاربرد آن چیست در این مقاله بدان پرداخته میشود. درواقع سررسید یکی از پرطرفدار ترین هدایای تبلیغاتی محسوب میشود که از دیرباز پایه ثابت تبلیغات است. لازم به ذکر است که اگر چه سررسید دارای معانی متفاوتی است ولی در این مقاله منظور ما همان سالنامه است. سالنامه به دفاتری گفته میشود که در هر صفحه از آن تاریخ یک روز از سال ثبت شده است. همچنین در همین صفحات فضای مناسبی جهت نوشتن تعبیه شده است که نیاز افراد را برای یادداشت برداری رفع میکند.

 

سررسید یا سالنامه چیست؟

 

در راستای مقاله مزایای سررسید خشتی 1402 بهتر است ابتدا بدانیم سررسید یا سالنامه چیست و چه کاربردی دارد؟ همانطور که گفته شد سررسید یا سالنامه نوعی دفتر یا کتاب است که در آن مهم ترین وقایع و روزها ثبت شده است. تاریخ دقیق هرروز سال و تعطیلات و سایر اتفاقات فرهنگی و اقتصادی و مذهبی در این سررسید ها حک شده است. همچنین در هر صفحه بسته به نوع سررسید یک فضایی برای نوشتن در نظر گرفته میشود که افراد میتوانند مطالبی را در این بخش بنویسند. سررسید ها میتوانند موضوع خاصی را داشته باشند. برای مثال یک سررسید خشتی میتواند وقایع مهم تاریخی، اقصادی، سیاسی یا فرهنگی را پوشش دهد. در یک سررسید ممکن است همه موضوع ها یا فقط یک کدام را پوشش داده شود. اما ممکن است شرکتی که این سررسید ها را سفارش داده است موضوع سررسید را به رزومه کاری بیزینس خود اختصاص دهد.

 

همچنین بخوانید : کاربرد ست مدیریتی

 

نحوه خصوصی سازی سررسیدها

 

درواقع خصوصی کردن سالنامه ها به منظور تبلیغات صورت میگیرد. این خصوصی سازی طی یک سری فرآیند ها صورت میگیرد که در ادامه بدان پرداخته میشود. برای خصوصی سازی علاوه بر خصوصی سازی و حک لوگو یا آرم شرکت خود، در چند صفحه داخلی سررسید رزومه کاری خود را ثبت میکنند. یعنی معمولا برروی جلد سررسید و در داخل تمامی صفحات لوگو یا آرم تجاری ثبت میشود. همچنین گاهی طبق خواست مشتری در صفحات اول سالنامه رزومه ای اقدامات شرکت آورده میشود. با همین چند کار ساده، سالنامه به طور تمام و کمال اختصاصی میشود. همین سررسید اختصاصی میتواند به نوعی تبلیغ گویا برای شما و کسب و کارتان باشد. پس با توجه به چنین اثر تبلیغاتی میتوانید از موفقیت و جذب مشتری لذت ببرید.

 

انواع سررسید یا سالنامه

اگر چه مزایای سررسید خشتی 1402 سبب شده است افراد و مشتریان نسبت به آن علاقه نشان دهند. اما سررسید های دیگری هم در این حوضه هستند که باعث جذب مشتریان شده و مورد علاقه افراد میباشند. در این بخش به برخی از این سررسید ها پرداخته میشود.

  • سررسید وزیری دارای ابعادی معادل 23*16.5 سانتی متر است.
  •  سررسید سلطانی دارای ابعادی معادل 49*34 سانتی متر است.
  • سررسید اروپایی داری ابعادی معادل 21* 13.5 سانتی متر است.
  • سررسید رحلی کوچک دارای ابعادی معادل 28.5 * 21 سانتی متر است.
  • سررسید رحلی بزرگ دارای ابعادی معادل 33*23 سانتی متر است.
  • سررسید رقعی دارای ابعادی معادل 21*14.5 سانتی متر است.
  • سررسید خشتی دارای ابعادی معادل 22*22 سانتی متر است.
  • سررسید جیبی دارای ابعادی معادل 14.5*10  سانتی متر است.

سالنامه خشتی 1402

 

از مزایای سالنامه خشتی 1402 همین قدر کافی است که از نظر طولی و عرضی هم سایز کتاب است. ابعاد این نوع سالنامه چیزی معادل 19*19 یا 23*23 سانتی متر است. این نوع سررسید به دلیل سایز خاصی که دارد متفاوت است. این نوع سالنامه در هر فرم 12تا صفحه جا میگیرد. اما در سررسید های وزیری، اروپایی و رقعی در هر فرم 16 صفحه قرار میگیرد. در حالی هر قطع پالتویی در هر فرم 32 صفحه جا میگیرد. سالنامه های خشتی دارای فضای مناسبی جهت یادداشت برداری و حتی جزوه نویسی دارد. از این رو سررسید های خشتی محبوبیت خاصی میان مردم دارند. از طرفی این نوع قطع جز قدیمی ترین قطع ها محسوب میشود زیرا از آن برای تولید کتاب نیز استفاده میشده است. در همین راستا صاحبان کسب و کار میتوانند از این نوع سالنامه به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده نمیاند. برای حک لوگو برروی جلد این نوع سررسید ها هم میتوان از روش های لیزری یا داغی استفاده نمایید.

 

چاپ سررسید خشتی 1402

 

حال که با مزایای سالنامه خشتی 1402 آشنا شدید در این بخش به نحوه چاپ این نوع سررسید هواهیم پرداخت. همانطور که گفته شد سررسید های خشتی دارای ابعادی متفاوت هستند به همین منظور ممکن است قدری نسبت به سایرین گران تر باشند. اما از آنجایی که این نوع سررسید ها دارای محبوبیت خاصی هستند میتوانند گزینه مناسبی برای هدایای تبلیغاتی باشند. باری تهیه این سررسید ها میتوان به یک چاپخانه معتبر و با سابقه در زمینه چاپ هدایای تبلیغاتی مراجعه کرد. این قبیل چاپخانه ها عموما انواع سررسید ها را موجود دارند. به طوری که کارفرمایان میتوانند سررسید هایی را در تیتراژ بالا به همراه حک لوگو برروی آن سفارش دهند. اما باید دقت داشته باشید به چاپخانه هایی مراجعه نمایید که مجهز به بروز ترین ابزارآلات روز دنیا باشند. این قبیل چاپخانه ها امکان چاپ برروی هر محصولی را دارا میباشند.

 

حرف آخر

 

امیدواریم تا اینجا از مقاله مزایای سالنامه خشتی 1402 لذت برده باشید. ما در اینجا سعی کردیم علاوه بر اشاره به مزایای این نوع سررسید، سایرسررسید ها را نیز معرفی نماییم. در کنار آن نیز تلاشمان بر این بود به شما عزیزان کمک کنیم که یک مرکز مناسب جهت تهیه هدایای تبلیغاتی پیدا کنید. اما نکته قابل توجه آن است که شما هرگز نباید از تاثیر شگفت انگیر این هدایا بر کسب و کارتان غافل شوید. آن را جدی گرفته و در راستای هدافتان به کار ببندید. ما نیز در اینجا سعی میکنیم نکات مهم و کاربردی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

همچنین دیدن کنید از : انواع تقویم تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *