معرفی تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی M400

یک تقویم رومیزی 1400 شیک ابزاری است که به راحتی امکان دسترسی سریع به تاریخ را داشته باشد. این نوع تقویم می تواند برای همه کسانی که بیشتر در محل کار خود یا مکان های دیگر ثابت هستند و یا میز کاری دارند و نیاز به دسترسی سریع به تاریخ روز، ماه و سال را دارند، بسیار کاربردی باشد. تقویم رومیزی ۱۴۰۰ در انواع مدل های مختلف، اندازه های گوناگون و تعداد صفحات متفاوت طراحی و منتشر می شود.

در این نوع تقویم ها از کاغذ و مقوا با گرم های مختلف گرفته و انواع کاغذ های فانتزی استفاده می شود، همچنین می توان از جنس های مختلف برای تولید پایه ها استفاده کرد.

پایه هایی که به طور عمومی برای تولید تقویم رومیزی به کار می روند، پایه های مقوایی سخت و پلاستیک و چوب می باشند. برای تولید پایه های گالینگور سخت از مقوای ضخیم با روکش های مختلفی استفاده می شود.

تقویم رومیزی هدیه تبلیغاتی پرکاربرد و ارزان

تقویم رومیزی 1400 از آن هدایای تبلیغاتی بسیار پرکاربرد و ارزان به شمار می آید. زیرا هدیه‌ای که شما به مخاطبتان می‌دهید در واقع نماینده شما در معرفی برندتان است. تقویم‌ها به خصوص تقویم‌های رومیزی به خوبی نقش این نماینده را بازی می‌کند.

هم اینکه کاملا جذاب است و هم اینکه می تواند با دیگر هدایای تبلیغاتی مثل سررسید، ماگ، ساعت، ست‌های مدیریتی و غیره ارائه شود.

در واقع می‌توان گفت تقویم رومیزی خودش به تنهایی تاثیر لازم را روی مخاطب مشتری یا همکاران می‌گذارد. زیرا وسیله‌ای با استفاده روزمره است و از آنجایی که ساخته شده تا کار رابرای افرادی که به دنیال تاریخ هستند راحت کند پس بسیار محبوب است. از مهم‌ترین ویژگی‌های تقویم‌های رومیزی نمایش همه روزهای تاریخ در یک صفحه‌ است.

ابعاد متناسب طراحی و چاپ تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی بعد از طراحی استاندارد تقویم می‌توان به سایز و ابعاد آن توجه کرد. تقویم‌های بسیار کوچک یا بسیار بزرگ اگر به نسبت استفاده در نظر گرفته نشوند قطعا تجربه خوشایندی را به فرد منتقل نمی‌کنند.

گاهی اوقات ممکن است دوست داشته باشید از تقویم‌های پایه دار استفاده کنید تا پایه‌های آن را به رنگ دلخواه در بیاورید و یا لوگو خود را روی آن چاپ کنید. در این مورد توجه به سایز پایه آن و تناسب با خود تقویم است که دقیقا می‌تواند آن را دلنشین یا بسیار بد نشان دهد.

مزایای چاپ تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی باعث می شود که نام شرکتتان، یک سال تمام در مقابل چشم مخاطب قرار گیرد. تقویم با طراحی خاص، یکی از بهترین موارد تبلیغاتی است که می توانید به مشتری هایتان ارائه دهید.

زیرا تقویم، ۲۴ ساعت روز و در تمام طول سال، نام و پیام شرکت تان را در معرض چشم مشتری قرار می دهد. و بسیار مفید بوده و شبیه دیگر اقلام تبلیغاتی نیست.

چرا باید طراحی تقویم رومیزی شیک و استاندارد باشد

قطعا اگر طراحی یک تقویم رومیزی استاندارد نباشد هرچقدر هم چاپ خوبی داشته باشد اصلا به چشم نمی‌آید. برای مثال تصور کنید نوشته‌های یک تقویم درست در وسط آن نباشد و حاشیه‌ها به خوبی رعایت نشده باشند.

یا در موارد دیگر فونت‌های تقویم تناسب لازم را نداشته باشند، چه از نظر خانواده و چه از نظر سایز، در این موارد می‌بینیم که این تقویم اصلا نمی‌تواند توجه مخاطب را جلب کند. رنگ‌بندی، رابط کاربری تقویم و موارد دیگر هم در طراحی بسیار دارای اهمیت هستند.

در رابطه با فونت‌ها هم در حداقل ترین حالت است که فونت‌ها از یک خانواده انتخاب شوند. از نظر سایز هم تفاوت زیاد اندازه فونت‌ها می‌تواند ظاهر و تناسب کلی را به هم بریزد.

چاپ تقویم رومیزی در مجموعه جوپنزا

تقویم رومیزی به عنوان یکی از بهترین نوع تبلیغات رومیزی و در معرض نمایش در شرکت ها و موسسات مختلف، از طرفدارن زیادی برخوردار است.

تقویم رومیزی در مدل ها، سبک ها و ابعاد مختلف چاپ و تولید می شود که مجموعه جوپنزا اماده است با به روزترین امکانات چاپ و صحافی انواع تقویم رومیزی را با بالاترین سرعت به مشتریان عزیز تحویل دهد.

تقویم رومیزی، هدیه‌ای رایج و کاربردی

تقویم رومیزی برای تبلیغات یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها است. همه از تقویم استفاده می کنند. و بیشتر در معرض دید همه در یک مکان قرار میگیرد و روزانه چند بار به آن نگاه میکنند. چندین بار در روز دیده می شود و در نتیجه با مبلغی کم، تاثیر زیادی بر ذهن مخاطبان میگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =