معرفی سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر 1400

ارگانایزر به نوعی از سررسید ها گفته می شود که محتوای داخلی آن معمولا با دیگر سررسیدها برابر میباشد و تفاوت و وجه تمایز آن با دیگر سررسیدها در جلد و صحافی آن می باشد. در سررسید های ارگانایزر جلد سررسید معمولا از چرم ترمو یا جیر طراحی شده است و به صورت چهار تیکه می باشد که بخش بیرونی آن شامل لت اضافه میباشد و با ابزارهایی مانند مگنت، قفل، زبانه و گیره قرار می گیرد. و یا سررسید درون یک کیف چرمی قرار می گیرد. در این مقاله سعی بر این داریم که به معرفی سررسید ارگانایزر بپردازیم و آنرا از چند حیث مورد بررسی قرار دهیم.

در درون جلد سررسید هم فضایی برای ابزارهایی مانند کارت ویزیت و برگه یادداشت، جای خودکار و غیره برای نگهداری طراحی شده است.

کارآیی اصلی سررسید و انواع سررسید

سررسید ها ابزاری برای تقسیم بندی تاریخ در یک سال می باشند و به دو صورت عمومی و اختصاصی  چاپ می شوند. سررسید های اختصاصی در پایان سال و روزهای اول سال جدید به عنوان هدایای تبلیغاتی بسیارکاربرد و پر مصرف می باشد، حک لوگو هم در صفحه های ابتدایی، اواسط و پایانی بر روی جلد آن با توجه به نوع جلد در روش های مختلف انجام میشود. این نوع سالنامه در ابعاد ها و انواع  مختلفی تهیه می شوند. نوعی از این تقویم و دفترچه تاریخ شمار سررسید ارگانایزر می باشد.

نام های دیگر سررسید ارگانایزر کدامند

به سررسید ارگانایزر، سررسید مدیریتی، سررسید مدیران، ارگانایزر مدیریتی، سررسید نفیس، ارگانایزر مدیریتی نفیس هم می گویند. سالنامه ارگانایزر معمولا در یک جعبه قرارداده شده اند و هدیه بسیار خوبی برای مدیران و هرکس که برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است میباشد.

چگونگی صحافی سررسید ارگانایزر

صحافی سررسید ارگانایزر معمولا به صورت فنر کلاسوری میباشد و اضافه کردن برگه اختصاصی به این نوع سررسید بسیار آسان تر از صحافی های مدل دوخت یا فنر می باشد.

یک سررسید ارگانایزر تبلیغاتی می تواند در تمام طول سال مانند یک دستیار همراه فرد باشد و همیشه نام و برند شما را در تمام مدت در ذهن مخاطب تبلیغ کند، و باید بدانید که سررسید ارگانایزر جزء هدیه تبلیغاتی با دوام محسوب می شود.

سررسید ارگانایزر 1400

سررسید ارگانایزر 1400 نوعی از سررسید میباشد که به سالنامه مدیریتی هم شناخته می شود داخل جلد آن دارای قفل کلاسوری و کاغذ استفاده شده درآن هم به آسانی می توان کم و یا به تعداد آنها اضافه کرد و معمولا جلدها سه تکه و یا چهار تکه، و همچنین از متریال با کیفیت و مرغوب و انواع چرم یا جیر هستند.

و جلد سررسید توسط قفل درونی و یا آهنربایی، زبانه یا گیره قابلیت قفل شدن را دارد. این محصولات به همراه جعبه هستند و در جلد سررسید جای خودکار، کارت و پاکت قرار گرفته اند.

صفحات آن هم به صورت فنر کلاسوری میباشد که آسان تر از مدل دوخت یا فنر می باشد در این نوع تعداد صفحات تقویم شمسی محدودتر خلاصه شده اند و صفحات بعدی به ثبت برنامه ریزی روزانه یا مالی و ثبت تاریخ چک و شماره تلفن اختصاص داده می شود.

انواع سررسید ارگانایزر کدامند و هر کدام چه خصوصیاتی دارند

سررسید ارگانایزر قفل کمربندی

این نوع در ابعاد 24 در 20، همراه با کاغذ تحریر 70 گرم سفید به صورت روز شمار که پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار دارند، صحافی پانچ و و برش کاغذ هم به صورت لب گرد است این محصول قابلیت اضافه کردن اطلاعات شرکت، حک لوگو در صفحه داخلی و درج لوگو از طریق لیزر و یا داغی بر روی جلد می باشد.

معرفی سررسید ارگانایزر مدیریتی

این نوع از سررسید ارگانایزر جلد آن تهیه شده از چرم ترمو با قابلیت حک لیزر و یا داغی بر روی جلد، به صورت روز شمار می باشد که پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار گرفته شده است همچنین قابلیت اضافه کردن اطلاعات شرکت در صفحات رنگی در ابتدا، اواسط و پایانی آن هم وجود دارد.

معرفی سررسید ارگانایزر لبه کلیپسی

این نوع سررسید هم تهیه شده از کاغذ 70 گرم سفید در ابعاد 24 در 20 به صورت لبه گرد و نوع صحافی پانچ می باشد این محصول قابلیت حک لوگو در صفحات داخلی، و اضافه کردن اطلاعات به صورت صفحات رنگی در ابتدا، اواسط و انتهای کار وجود دارد. و باید بدانید که حک لوگو هم به صورت لیزر می باشد.

ابعاد مختلف سررسید ارگانایزر کدامند

سررسید های ارگانایزر قطع پالتویی ابعاد ۱۶ در ۱۹سالنامه ارگانایزر قطع اروپایی ابعاد ۲۲ در ۱۳ سررسید ارگانایزر قطع وزیری ابعاد ۲۴ در ۱۷ میباشند.

قیمت سالنامه ارگانایزر 1400

قیمت سررسید ها بیشتر به کاغذ استفاده شده در آن که نوع اندونزی مرغوب تر از نوع چینی است نوع متریال به کاررفته در جلد و ابعاد آن بستگی دارد سررسید ارگانایزر به دلیل استفاده از متریال مرغوب و خیلی خوب مانند چرم ترمو و یا جیر نسبت به سالنامه های معمولی قیمت بالاتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *