معرفی و چاپ تقویم دیواری تبلیغاتی

تقویم دیواری

تبلیغات یکی از اصلی ترین راه های معرفی کسب و کار و برندها است که با نزدیک شدن به ماه های آخر سال و حتی در روزهای عادی می تواند به عنوان یکی از رایج ترین روش ها برای جلب مشتریان و سفارشات بیش تر باشد. در نتیجه زمانی که شما قصد چاپ تقویم دیواری را دارید و آن را به عنوان هدیه به مشتریان و دیگر افراد می دهید، آن ها این تقویم را در مکان های پر رفت و آمد آویزان می کنند در نتیجه مردم بیش تری می توانند با کار و محصولات، برند  و کسب و کارتان آشنا شوند.

نحوه سفارش و چاپ تقویم دیواری اختصاصی

راه های متفاوتی برای سفارش و چاپ تقویم دیواری اختصاصی وجود دارد که اولین مورد آن را می توان به میزان هزینه پرداختی شما اختصاص داد. از طرفی استفاده از تصاویر محصولات، لوگو، آدرس و شماره های تماس در چاپ تقویم دیواری می تواند به عنوان راهی برای جلب مشتریان خاص و خریداران واقعی باشد.

تقویم دیواری یکی از ابزارهای مهم در هدایای تبلیغاتی به شمار می آید. تقویم رومیزی خاص برای مدیران خاص طراحی شده و تقویم رومیزی ارزان برای کسانی که قصد دارند با قیمت پایین تقویم رومیزی داشته باشند. تقویم دیواری برای استفاده بر روی دیوار و چاپ تبلیغ روی آن کاربرد زیادی دارد. تقویم دیواری ارزان را می توان به تقویم دیواری حصیری و تقویم دیواری مقوایی تقسیم کرد. قیمت تقویم سال جدید نسبت به قیمت کاغذ آن سال تعیین می شود.

 تقویم دیواری ارزان

تقویم دیواری و تقویم رومیزی هم از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی بهاری به حساب می آیند. تقویم رومیزی ارزان تعداد صفحات کمتر به همراه دارد و دارای صحافی با کاغذهای سبک تر می باشد. تقویم دیواری ارزان هم دارای صفحات کمتر و کوچکتر از تقویم دیواری A3 می باشد. قیمت چاپ تقویم رومیزی و قیمت چاپ تقویم دیواری هم نسبت به کیفیت کاغذ و تعداد رنگ چاپ تقویم متغیر می باشد.

چاپ تقویم دیواری اختصاصی 1400

تقویم ابزاری است که می تواند به صورت سررسید یا کتاب و یا به صورت تقویم دیواری، رومیزی و غیره می باشد که رویداد ها، اتفاقات و رخ داد های مهم در طول یک سال را به نمایش می گذارد. علاوه بر این تقویم ها متناسب با نوع چاپ، جنس به کار رفته، رنگ های استفاده شده و غیره می توانند متفاوت باشند. اما به صورت کلی تقویم دیواری وسیله ای است که از طریق آن میتوانیم همه ی رویدادها را در یادمان حفظ کنیم.

چاپ تقویم دیواری اختصاصی چگونه صورت میگیرد

تقویم انواع مختلفی دارد که یکی از محبوب ترین آن ها تقویم دیواری می باشد. چاپ تقویم دیواری می تواند متناسب با سلیقه و نیاز شما در سایزها و جنس های متفاوت تولید و طراحی شود. کاربرد تقویم دیواری در محل های پر رفت و آمدی مانند فروشگاه ها، مطب ها، مدارس، خانه و غیر است که تنها لازم است با یک نگاه و به صورت سریع به تاریخ های تقویم دیواری دسترسی پیدا کرد.

مزایای استفاده از تقویم دیواری ارزان

این مدل تقویم به خاطر ساده بودن نوع تولید و محدود بودن متریال مصرفی در رنج قیمت مناسبی می باشد که خود یکی از دلایل استقبال مشاغل و افراد کم درآمد از تقویم دیواری میباشد.

چاپ تقویم دیواری می تواند بر روی اجناس مختلف مانند انواع کاغذ با روکش های مختلف مانند ورنی، انواع یووی، سلفون مات و براق و غیره چاپ و تولید شود.
شرکت ها، کارگاه ها و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ نیاز دارند که در بازار کارشان دیده شوند، این کار در روند رشد کسب و کار اثر زیادی دارد.

موسسات و شرکت های کوچک که توان مالی پایین تری نسبت به دیگر مشاغل دارند هم از این امر بی بهره نیستند تقویم های دیواری به دلیل مقرون به صرفه بودن مورد استقبال این دسته از افراد هستند. تقویم دیواری در بین هدایای تبلیغاتی ارزان از جایگاه خوبی برخوردار است.

از مزایای خوب تقویم دیواری اختصاصی امکان چاپ طرح دلخواه شما را دارد و شما میتوانید با هر سبک، مدل و رنگی که بخواهید سفارش دهید و طرح آن کاملا اختصاصی باشد، حتی امکان تولید تقویم با شکل های خاص هم وجود دارد.

سایز تقویم دیواری

تقویم های دیواری شامل سایز های استانداردی می باشد که در صورت انتخاب سایز های تعریف شده، باعث پرت نشدن کاغذ و در نتیجه قیمت به صرفه تر می شود، اما اگر میخواهید تقویم شما از سایز و یا شکل برش خاصی پیروی کند این امکان وجود دارد و هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد.

نکات مهم در طراحی تقویم دیواری

  1. در هنگام طراحی به راهنمای قالب محصول دقت کنید.
  2. رعایت نیم سانتی متر خلاصی برش را از هر سمت تقویم را رعایت کنید و در نواحی خلاصی، لوگو و یا نوشته قرار ندهید زیرا احتمال برش وجود دارد.
  3. با انتخاب تیراژ بالاتر می توانید با قیمت به صرفه تری خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − سیزده =