نحوه سفارش و تولید سررسید

سررسید ارگانایزر 1400

سررسید دفتریست دارای تقویم ، که کارهای مهم و قرارهارا درآن یادداشت میکنند.امروزه در ایران شرکت ها و برند های مختلف ، تصاویر تبلیغاتی خود را در آن چاپ میکنند و در تیراژ بالا سفارش میدهند و به مشتریان خود هدیه میدهند که به آن سررسید تبلیغاتی میگویند.

نحوه سفارش سر رسید

به دلیل اینکه سررسید دارای تقویم بوده بنابراین زمان سر رسید مهم است که مربوط به همان سال باشد . از طرفی به دلیل زمان بر بودن تولید و چاپ سررسید لازم است که به طور مثال برای سفارش سررسید اختصاصی از چند ماه قبل از  اتمام سال 1402 اقدام به سفارش کنید.
سررسید انواع گوناگونی دارد که از جمله ی آنها میتوان به سررسید وزیری ، سررسید رقعی ، سررسید اروپایی ، سررسید مدیران ،سررسید خشتی ، سررسید جیبی و سررسید پالتویی اشاره کرد.

اهمیت سررسید دربازاریابی

یک سررسید اختصاصی برای معرفی  شرکت و یا برند شماست که نشان تجاری و اسم کمپانی بر روی آن حک شده است. این یک روش بازاریابی هوشمندانه و نسبت به سایر روش ها کم هزینه تر برای جهت دهی مشتریان است که شرکت های بزرگ جهانی و بین المللی نیز از این روش بازاریابی به درستی استفاده میکنند. مفهوم “ترجیح آشنا” در حوزه روانشناسی و روانشناسی صنعتی بیان میکند که اکثریت مردم بخاطر هدیه ای که از طرف یک برند و یا یک کمپانی خاص دریافت کرده اند، آن شرکت را نسبت به سایر شرکت ها و برندهایی  که اسم آن ها را نشنیده اند و یا هدیه ای از جانب آن ها دریافت نکرده اند ترجیح داده و دست کم تا یک سال

 

پس از استفاده از محصول اسم برند مورد نظر را به یاد آورده اند، خصوصا اگر از محصول تبلیغاتی ای که دریافت کرده اند راضی بوده باشند و برایشان کاربردی بوده باشد. این نکته مهم، اهمیت تبلیغات تاثیر گذار را در حوزه بازاریابی و شناسایی برند بیان می دارد. شرکت های بزرگ و کوچک اهمیت این موضوع را در کسب و کار خود می دانند و ازین راه تعداد رقبای تجاری خود را تشخیص می دهند.

اهمیت کیفیت سررسید

دربالا گفتیم که هرچه میزان رضایت  افراد از هدایای تبلیغاتی ای که دریافت کرده اند بالاتر باشد، احتمالا بعدها نام آن شرکت و برند مورد نظر را بهتر به خاطر خواهند آورد.طراحی سررسید نکته بعدی حائز اهمیت است زیرا جلوه های بصری مانند استفاده از کاغذ تحریر کرم،استفاده از لوگوی برند مورد نظر در صفحات،رنگ مناسب با سازمان وبرند مورد نظر و جنس جلد که میتواند چرم مصنوعی درجه یک، جیر، ترمو،گالینگور و… باشد و طرح روی جلد سررسید، نقش مهمی در جلب توجه افراد دارد. علاوه بر این اگر بخواهیم که سررسید مورد نظر مدت زمان بیشتری دوام داشته باشد تا بیشتر مورد استفاده قرار بگیرد و بیشتر در معرض دید باشد دقت در انتخاب تولید کننده ای را که این تضمین کیفیت را به شما بدهد اهمیت بیشتری پیدا میکند.

اهمیت انتخاب تولید کننده مناسب

در حوزه تولید سررسید،رقابت چشمگیر است و شخصی که سررسید دریافت میکند احتمالا از سایر برندها نیز چنین محصولاتی دریافت کرده است; بنابراین نکته حائز اهمیت انتخاب یک تیم حرفه ای است که درقیاس با سایر محصولات حرفی برای گفتن داشته باشد! که یکی ازبرترین تولید کننده های حرفه ای شرکت جوپنزا با سابقه بالای 21 سال در حوزه تولید سررسید است که از تمام جهات کیفیت جنس، رنگ، طراحی خلاقانه و…به شما برای  انتخاب یک سررسید متفاوت  اطمینان می دهد.

اهمیت سررسید دربازاریابی

یک ترفند بازاریابی که در تولید سررسید تبلیغاتی گنجانده شده این است که پرکاربرد بودن سر رسید موجب بیشتر در معرض دید قرار گرفتن آن میشود.برای مثال سررسید خود را نظر بگیرید; در طول روز قرارها و رویداد های مهم را در آن ثبت میکنید، یادداشت هایتان را به ترتیب روزهای تقویم در سررسید مینویسید و… به این ترتیب تمام روز با آن سروکار دارید. علاوه بر این سررسید هایی که شما به عنوان هدیه به کارفرمایان ،مدیران و سایر مخاطبان خود هدیه میدهیدمی توانید ست مدیریتی چرم هدیه دهید،علاوه بر استفاده خود شخص از آن، افراد دیگری که در آن محیط تردد دارند نیز سررسید اختصاصی شما و لوگوی شما را که روی آن حک شده خواهند دید. شرکت های کوچک بعضا تمام تمرکز خود را روی تبلیغات پرهزینه مانند بیلبورد ها و آگهی های تلویزیونی میگذارند درصورتی که میشود با هدایای تبلیغاتی ارزان و کم هزینه تر به اهداف خود دست پیدا کنند.


 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *