نحوه چاپ تقویم رومیزی 1400

تقویم رومیزی

چاپ تقویم رومیزی در واحد چاپ مجموعه جوپنزا که هر سال با کیفیت ترین تقویم های رومیزی را در کشور ارائه میدهد، انجام میشود.

برخی شرکت ها تقویم رومیزی را به عنوان هدیه تبلیغاتی ارائه میدهند.

چاپ تقویم تبلیغاتی میتواند یک محصول عالی و موثر برای ارتقای کسب و کار شما باشد.

با چاپ این تقویم ها، تنها با یک بار تبلیغات سرمایه‌گذاری می‌کنید، محصولات و خدماتتان در تمام طول سال در معرض دید مخاطبان قرار میگیرد.

اگر میخواهید که کسب و کارتان رونق پیدا کند، از قدرت تبلیغات مؤثر نباید غافل شوید.

باید بدانید که چیزی که باعث میشود تبلیغات شرکت شما را از تبلیغات دیگر رقبایتان متمایز کند،منحصر به فرد و خاص بودن هدیه تبلیغاتی شما است.

تبلیغات زمانی مؤثر است که به طور روزمره و دائم مورد توجه مخاطب باشد.

با چاپ تقویم‌های زیبا با طرحهای منحصر به فرد و خاص، میتوانید یک هدیه تبلیغاتی پرکاربرد را در اختیار مردم قرار دهید و مشتریان زیادی را به سمت خود بکشانید.

سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

بیشتر شرکت ها تقویم رومیزی اختصاصی را سفارش میدهند، تقویم رومیزی اختصاصی به طراحی نیاز دارد، در آژانس تبلیغاتی جوپنزا توسط طراحان حرفه ای و همکاران، بهترین طرح ها و تقویم های رومیزی را به شما ارائه میدهند.

تقویم رومیزی اختصاصی با لوگو شرکت خاصی می تواند مدیرانی که به برنامه ریزی توجه ویژه ای دارند را بسیار خوشحال کند و آنها هر چقدر هم که برند شما برای آنها اهمیتی نداشته باشد، هر بار با نگاه کردن به تقویم و چک کردن برنامه هاشان به یاد شما می افتند و برند و لوگو شما را می بینند و شما را به یاد می آورند.

چاپ لوگو شما بر روی تقویم های رومیزی با اینکه فضای کوچکی را بر روی آن اشغال می کند ولی تبلیغات شما بر روی آن می تواند چشم افراد زیادی را به سمت خود بکشاند و اگر تقویم رومیزی خاص باشد افراد بدنبال شرکت های تولید کننده سررسید حتما برند شما و لوگو شما بر روی تقویم رومیزی را هم میبینند و دنبال میکنند.

معرفی تقویم رومیزی یادداشت دار

تقویم رومیزی یادداشت دار نوعی از تقویم رومیزی است که میتوان در ناحیه زیرین آن یادداشت روزانه نوشت.

تعریف کلی از تقویم رومیزی و کاربرد آن

تقویم رومیزی یکی از هدایای پرکاربرد و مقرون به صرفه‌ای است که می‌توان آن را به تنهایی و یا با سررسید های شکیل و جذاب به مشتریان، همکاران و مخاطبان دیگر ارایه دهید.

در واقع تقویم رومیزی یک ابزار تبلیغاتی موثر و همیشگی است که به طور ناخودآگاه همواره برند و خدمات شما و تجارتتان در ذهن مخاطبان حک خواهد کرد.

یکی از خصوصیات مهمی که تقویم های رومیزی دارند، نمایش تمامی روزهای ماه در دید اول است، که همین هم نیاز به ورق زدن را برطرف کرده و باعث راحتی در پیدا کردن تاریخ مورد نظر می‌شود.

تقویم رومیزی هدیه تبلیغاتی موثر

تقویم رومیزی یکی از روش‌های موثر تبلیغاتی است.

در بیشتر شرکت‌ها کمتر میزی را میتوان یافت که یک تقویم رومیزی تبلیغاتی روی آن نباشد. از تقویم رومیزی در منزل هم استفاده میشود‌.

هم چنین مزایای آن برای شرکت هدیه دهنده این است که با حک کردن لوگو بر روی تقویم و یا داخل صفحات آن می‌تواند به طور همیشگی و موثر در توجه شخص استفاده کننده را جلب کند.

عوامل موثر بر قیمت تقویم رومیزی

طراحی یکی از عواملی است که بر روی قیمت یک تقویم رومیزی تاثیر می‌گذارد.

زیرا هرچه طراحی تقویم خاص‌تر، حرفه‌ای‌تر و متناسب با تجارت باشد، قطعا باعث جلب توجه بیشتر مخاطبین میشود و تجارت مورد نظر را حرفه‌ای‌تر معرفی می‌کند.

نحوه چاپ صحیح هم بر روی قیمت تقویم رومیزی تاثیرگذار میباشد.

همان‌طور که قبل گفتیم در چاپ تقویم رومیزی روش های مختلفی وجود دارد که متناسب با نوع تجارت و نیاز مربوطه انتخاب می‌شود.

روش چاپ تقویم رومیزی، ابعاد کاغذ و پایه آن، نوع روکش، هات فویل و جنسی که برای تقویم انتخاب می‌شود.

همه ی این شاخص‌ ها می‌تواند بر قیمت نهایی یک تقویم رومیزی تاثیرگذار باشد.

چگونگی طراحی تقویم رومیزی

تقویم رومیزی تقریبا در همه ی موارد به صورت ماه‌شمار طراحی می‌شود. به طوری که هر ماه در یک برگ از آن چاپ شده و پشت آن برگ، تصاویر تبلیغاتی و یا تصاویر زیبای منتخب تولید کننده چاپ می‌شود.

یک برگ روی تقویم رومیزی هم بطور کامل به تبلیغات شرکت سفارش‌دهنده اختصاص یافته و یا توسط تولیدکننده به صورت جلد طراحی می‌شود.

برای همین بیشتر تقویم‌های رومیزی به صورت ۱۳ برگ تولید می‌شوند. باز هم ینا به سلیقه سفارش دهنده میتوان برگهای بیشتری به آن اضافه کرد.

انواع جنس، از انواع متریال می‌توان برای پوشش پایه سخت تقویم رومیزی استفاده کرد. در بیشتر موارد از پوشش گالینگور یا گلاسه چاپ و سلفونی استفاده می‌شود.

گالینگورها دارای طرح‌ها و رنگ‌های بسیار گوناگونی می‌باشد. انتخاب طرح و رنگ مورد استفاده به سلیقه و نیاز سفارش‌دهنده بستگی دارد.

در صورت تمایل به استفاده از پایه سلفونی، می‌توان هر نوع طرح مورد نظر را بر روی پایه چاپ کرد.

قسمت هایی از پایه توسط اوراق پوشانده نمی‌شود که این قسمت ها جای مناسبی برای درج لوگو میباشد.

ویژگی های خاص تقویم رومیزی

از ویژگی های تقویم های رومیزی میتوان به روز بودن آنها برای ۳۶۵ روز سال را نام برد.

تقویم های رومیزی میتوانند هر روز اطلاعات جدیدی را به شما بدهند و شما طبق آن برنامه ریزی کنید و برنامه های خود را برای روزهای دیگر هفته یا ماه برنامه ریزی کنید.

سخن پایانی

تقویم رومیزی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی با ارزش به شمار می آید. تقویم رومیزی برای کل روزهای سال کاربرد دارد.

در تقویم رومیزی اختصاصی میتوان از عکس های تبلیغاتی شرکت یا کارخانه خود استفاده کنید.

در تقویم رومیزی اختصاصی میتوانید برای هر ماه پیام تبلیغاتی یا انگیزشی خاص استفاده کنید.

تقویم رومیزی در تعداد کم را میتوانید با چاپ طلاکوب روی تقویم رومیزی سفارش دهید.

تقویم رومیزی به آسانی برای هر فردی قابل دیدن و دسترسی است. تولید تقویم رومیزی اختصاصی میتواند نسبت به سرمایه شما تولید شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *