نیم ست مدیریتی خاص چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

نیم ست مدیریتی خاص

در طی سال ها، روش‌ها و تکنیک‌های تبلیغاتی تغییرات بسیار زیادی کرده اند. شرکت ها، ادارات و دیگر کسب و کارها برای تبلیغ کار خود، معرفی کالا و خدمات خود از روش های مختلفی استفاده می کنند. یکی از مواردی که می‌توان برای تبلیغ استفاده کرد، هدیه دادن محصولات تبلیغاتی از جمله ست مدیریتی است. این هدایای تبلیغاتی دارای تنوع زیادی هستند که می توان به سررسید ها، جاسوئیچی، خودکار و… اشاره کرد که روی این هدایا نام تجاری و لوگوی شرکت ها حک می‌شود. از بهترین هدایای تبلیغاتی که می‌توان به مدیران شرکت ها یا افراد تعیین شده ارائه کرد، نیم ‌ست مدیریتی خاص است که تاثیر فوق‌العاده‌ای روی افراد گذاشته و راه مناسبی برای تبلیغ برند و کسب و کار محسوب می شود.

 

نیم ست مدیریتی چیست؟

هدایا و ست های مدیریتی تبلیغاتی از جمله هدایایی هستند که امروزه برای تبلیغات از آنها استفاده می شود. نیم ست مدیریتی خاص هم طبق اسمی که دارد، تمامی اقلام هدایا را شامل نمی شود و معمولا دارای دو تا سه محصول تبلیغاتی است. البته تعداد اقلام به سفارش مشتری و نحوه آماده کردن پک ها بستگی دارد که می‌تواند شامل کیف پول، جاکارتی، خودکار، روان نویس، فندک و… باشد. حتی می‌تواند شامل خودکار و روان نویس و یک سررسید زیبا و لاکچری نیز باشد.

پس تمامی اقلامی که گفته شد در این نیم ست جای نمی گیرد و این نیم ست ها دارای بسته بندی های جذاب و متناسبی هستند که بسیار اهمیت دارد. اهمیت بسته بندی هم به دلیل ایجاد هیجان، کنجکاوی و جذب مشتری است که هدیه را دریافت می‌کند تا تاثیر گذاری بهتری داشته باشد. نیم ست مدیریتی خاص از لحاظ اقتصادی دارای محبوبیت بیشتری است.

 

آیا تهیه ست های مدیریتی و نیم ست ها فقط جنبه تبلیغاتی دارد؟

البته ارائه کردن این ست های مدیریتی زیبا و خاص فقط برای تبلیغات نیست و می توان حتی آن را به عنوان یک هدیه به عزیزان، آشنایان و دوستان علاقه‌مند به کادو تقدیم کرد. می‌توان با حک کردن نام فرد دریافت کننده هدیه آن را یک هدیه خاص و ارزشمند تر جلوه داد. از دیگر ویژگی های این هدایای تبلیغاتی می توان به منحصر به فرد بودن و جذابیت این هدایا اشاره کرد که جنبه تبلیغاتی هم دارند.

امروزه بعضی از شرکت ها و اداره های خصوصی برای معرفی خود به افراد بالا دستی و معرفی محصولات و خدمات خود، از ست های مدیریتی نفیس و انواع ست های مدیریتی، نیم ست مدیریتی خاص و… به عنوان تبلیغات استفاده می کنند. نام برند و لوگوی خود را روی آنها حک می کنند و یک پک تبلیغاتی زیبا و جذاب ارائه می کنند. تهیه این هدایای تبلیغاتی برای شرکت ها و افراد مورد نظر بسیار مناسب و تاثیرگذارتر از کارت‌های ویزیت و… خواهد بود و تاثیر بسیار مثبتی روی مخاطب می‌گذارد.

 

انواع نیم ست مدیریتی خاص

ست های مدیریتی و نیم ست ها دارای انواع مختلفی هستند و با سبک های متنوع طراحی می شوند. اقلام و کالاهای موجود در این ست و نیم ست ها از لحاظ کیفیت، تعداد، سبک و نوع طراحی دارای تنوع بسیار زیادی هستند. نیم ست مدیریتی خاص را اگر بخواهید از نظر کیفیت طبقه بندی کنید، می توانید آن را در سه دسته معمولی، نفیس و ارزان قرار دهید.

 

نیم ست نفیس و ارزان

در تولید و ساخت نیم ست نفیس معمولا از بهترین متریال و انواع طراحی های خاص استفاده می‌شود. یکی از آن متریال ها استفاده از چرم طبیعی در قسمت های ظاهری نیم ست مدیریتی خاص نفیس است که موجب می‌شود این هدایا منحصر به فرد شوند. این نیم ست نفیس را بیشتر برای مخاطبین و افرادی طراحی می کنند که دارای اهمیت بیشتری برای شرکت یا فرد عرضه کننده دارند.

البته تهیه و انتخاب نیم ست مدیریتی ارزان توصیه نمی شود؛ ولی بعضی از کسب و کارها که نوپا هستند و تازه شروع به کار کرده‌اند، می توانند از آن استفاده کنند. معمولا در این نیم ست ها از مواد و متریال ارزان‌قیمت استفاده می شود تا هزینه های تمام شده کالا کمتر شود. البته می توان با صرف کمی خلاقیت یک کالایی با قیمت اقتصادی تر و کاربردی در این نیم ست ها قرار داد.

 

نیم ست مدیریتی

 

مزایا و کاربرد استفاده از نیم‌ست مدیریتی

استفاده از نیم ست مدیریتی خاص به جای ست های مدیریتی کامل برای بیشتر افرادی که قصد دارند هدایای تبلیغاتی با ارزش به مخاطبین مخصوص خود دهند، اقتصادی و با صرفه تر است. البته انتخاب کیفیت و نوع کالاهای داخلی این ست ها و نیم ست ها کاملا اختیاری و انتخابی است؛ ولی می توان برای تهیه یک نیم ست مدیریتی مناسب، بودجه و هزینه کمتری نسبت به ست های کامل ولی با کیفیت استفاده کرد. برای مثال می توانید در ست هدیه خود یک تقویم 1403 زیبا قرار دهید و یک ست هدیه جدید و نوین داشته باشید.

 

دلیل مزیت نیم ست تبلیعاتی

انتخاب اقلام داخل نیم ست مدیریتی باید با حساسیت و دقت بیشتری انجام شود. تعداد این اقلام کمتر بوده و باید نسبت به نیاز و شرایط مخاطب خود هماهنگ و متناسب باشند. در بیشتر مواقع، تمامی کالاهای انتخاب شده مورد استفاده مخاطبین قرار می‌گیرد و به همین دلیل تاثیرگذاری بیشتری برای تبلیغات دارد. به دلیل محبوبیتی که این نیم ست های مدیریتی دارند، دارای طرح های متنوع بوده و تنوع زیاد در مدل و طرح اقلام در نیم ست های مدیریتی موجب شده حق انتخاب بیشتری برای کاربران وجود داشته باشد.

افرادی که می‌خواهند هدایای با ارزش و خاص ارائه کنند، می توانند یکی از انواع مختلف نیم ست های مدیریتی با طرح های جذاب و زیبا را انتخاب کنند. زیرا مزیت این نیم ست مدیریتی خاص نسبت به ست های کامل بیشتر است.

 

چه نوع هدیه و ستی را انتخاب کنیم؟

با توجه به توضیحاتی که در مورد این ست های مدیریتی داده شد، کاربردی بودن این هدایای مدیریتی کاملا واضح است. با اینکه در بیشتر مواقع هدایای مدیریتی لوکس و لاکچری بسیار جذاب و دلنشین هستند؛ اما برای اینکه تاثیر بهتر و بیشتری داشته باشند باید از هدایای تبلیغاتی کاربردی بهره برد. برای انتخاب این ست‌های مدیریتی یا نیم ست مدیریتی خاص به نکاتی باید توجه کرد. این نکات عبارت‌اند از:

  • انتخاب اقلام و هدایای تبلیغاتی طبق پرسونای مخاطب

 

  • چاپ زیبا با نام و شعار تبلیغاتی خاص و نشان شرکت

 

  • کاربردی بودن اقلام و هدایای تبلیغاتی

 

  • ارائه این هدایا در زمان های مناسب

 

  • بسته بندی زیبا و جذاب نیم ست مدیریتی

 

  • استفاده از محصولات با کیفیت

 

سخن پایانی

برای تاثیر بهتر و بیشتر نیم ست مدیریتی خاص در کسب و کارها می توان از کالاهایی در داخل این نیم ست ها استفاده کرد که به صورت تخصصی طراحی شده باشند. با حک نام برند و لوگوی شرکت روی محصولات و حتی نوشتن خدمات مورد نظر می‌توان در جهت برندسازی و تبلیغات بهتر و بیشتر در ذهن مخاطب اقدام کرد. برای خرید می توانید به سایت سررسید جوپنزا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *