مشخصات سررسید ارگانایزر مدیریتی 1402

مشخصات سررسید ارگانایزر مدیریتی ارگانایزر

سررسید ارگانایزر 1402 نوعی از سررسید ها میباشد که به سالنامه مدیریتی هم شناخته می شود داخل جلد آن قفل کلاسوری دارد و کاغذ استفاده شده درآن هم به راحتی می توان کم و یا به تعداد آنها اضافه کرد و معمولا جلدها سه تکه و یا چهار تکه هستند، از متریال با کیفیت و مرغوب و انواع چرم یا جیر استفاده میشود که جلد سررسید توسط قفل درونی و یا آهنربایی، زبانه یا گیره قابلیت قفل میشود.این محصولات به همراه جعبه هستند و در جلد سالنامه جای خودکار، کارت و پاکت قرار گرفته است. صفحات آن هم به صورت فنر کلاسوری میباشد که آسان تر از مدل دوخت یا فنر می باشد در این نوع تعداد صفحات تقویم شمسی محدودتر خلاصه میشود و به ثبت برنامه ریزی روزانه یا مالی و ثبت تاریخ چک و شماره تلفن اختصاص داده می شود.در ادامه به مشخصات سررسید ارگانایزر مدیریتی می پردازیم.

 

مشخصات و قیمت سررسید ارگانایزر مدیریتی 1402

قیمت سررسید ها بیشتر به کاغذ استفاده شده در آن که نوع اندونزی مرغوب تر از نوع چینی است نوع متریال به کار رفته در جلد و ابعاد آن بستگی دارد. سررسید ارگانایزر به دلیل استفاده از متریال مرغوب مانند چرم ترمو و یا جیر نسبت به سالنامه های معمولی قیمت بالاتری دارند.

 

 انواع سایز سررسید ارگانایزر

سررسید های ارگانایزر قطع پالتویی ابعاد 16 در 19
سالنامه ارگانایزر قطع اروپایی ابعاد 22 در 13
سررسید ارگانایزر قطع وزیری ابعاد 24 در17

انواع سررسید ارگانایزر

۱. ارگانایزر قفل کمربندی

این نوع در ابعاد 24 در 20‌، همراه با کاغذ تحریر 70 گرم سفید به صورت روز شمار که پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار دارند، صحافی پانچ و و برش کاغذ هم به صورت لب گرد است این محصول قابلیت اضافه کردن اطلاعات شرکت، حک آرم در صفحه داخلی و درج لوگو از طریق لیزر و یا داغی بر روی جلد می باشد.

۲. ارگانایزر مدیریتی

این نوع از سررسید ارگانایزر که جلد آن تهیه شده از چرم ترمو با قابلیت حک لیزر و یا داغی بر روی جلد میباشد به صورت روز شما می باشد که پنج شنبه و جمعه در یک صفحه قرار گرفته شده است و قابلیت اضافه کردن اطلاعات شرکت در صفحات رنگی در ابتدا، اواسط و انتهای آن وجود دارد.

۳. ارگانایزر لبه کلیپسی

این نوع از سررسید ارگانایزر تهیه شده از کاغذ 70 گرم سفید در ابعاد 24 در 20 به صورت لبه گرد و نوع صحافی هم پانچ می باشد این محصول قابلیت حک آرم در صفحات داخلی و اضافه کردن اطلاعات به صورت صفحات رنگی در ابتدا، اواسط و انتهای کار وجود دارد.
حک لوگو هم در این نوع سررسید ارگانایزر به صورت لیزر می باشد.

جنس سررسید ارگانایزر مدیریتی از چیست؟

جنس استفاده شده در سررسید ارگانایزر به صورت کاملاً سلیقه ای می باشد و مطابق با سلیقه فرد و یا شرکت تعیین میشود. مهمترین جنس های استفاده شده در این سبک از سررسید ها به صورت جلد چرم اصل، چرم های مصنوعی با ظاهری زیبا و طبیعی، پلاستیکی و ترمو می باشد. گلاسه به کار رفته در سررسید ارگانایزر مدیریتی بیشتر از جنس گلاسه های ضخیم می باشد، استفاده از جنس های مخمل هم با توجه به نوع سفارش در سررسید به کار می رود.

مشخصات سررسید کیفی

سررسیدهای کیفی دارای قطعات بیشتری هستند و بیشتر می توانند مدل های مختلفی را شامل شوند از طرف دیگر سر رسیدهای کلاسوری نوع ساده تر و پرطرفدار تری میباشد و از لحاظ قیمت هم مقرون به صرفه می باشد.

چاپ سررسید ارگانایزر مدیریتی

امر مهم در چاپ لوگو در سررسید ارگانایزر مدیریتی این است که باید لوگوی موسسه و یا شرکت شما در قسمتی مشخص از سررسید چاپ شود. انواع مختلفی از چاپ برای این کار وجود دارد.اگر میخواهید نام و نشان موسسه شما واضح تر باشد، چاپ های طلاکوب بهترین گزینه برای شما می باشند و به سادگی نظر ها را جلب میکنند. اگر از طرح و رنگی های کلاسیک لذت می برید می توانید از چاپ برجسته استفاده کنید. همین طور با استفاده از قطعات فلزی هم می توانید در سررسید ارگانایزر مدیریتی استفاده کمید و این سبک از چاپ ها هر کدام دارای زیبایی های منحصر به فردی می باشند. استفاده از بخش جدا که به صورت یک کیف کوچک تلقی میباشد هم می تواند سررسید شما را محبوب تر کند.

سفارش سررسید ارگانایزر مدیریتی 1402

امکان سفارش سررسید ارگانایزر 1402 با بهترین قیمت و کیفیت توسط تیم های متخصص طراحی و چاپ مجموعه تبلیغاتی جوپنزا محیا شده است. برند شما را به بهترین شکل ممکن در معرض دید مخاطب قرار می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *