سررسید ارگانایزر-بهترین هدیه تبلیغاتی 1402

ویژگی های سررسید ارگانایزر

هر ساله تقویم های زیادی با طرح ها و اندازه های مختلف تولید و چاپ می شوند . یکی از انواع این تقویم ها سررسید یا سالنامه است .سررسید ها مانند دفتر می مانند با این تفاوت که در سررسید تاریخ هر روز در بالای یک صفحه نوشته شده است و از سررسید ها می توان برای یادداشت کار های روزانه ، نوشتن خاطرات ( و یکی از جنبه های مثبت ان نسبت به دفتر های خاطرات این است که می توانید در سر رسد خاطره هایتان را در صفحه مشخص ان که تاریخ دارد بنویسید ) ، می توانید از سررسید ها برای یادداشت برداری جزوات خود در دانشگاه و مدرسه استفاده کنید .در ادامه ویژگی های سررسید ارگانایزر را بیان می کنیم.

سررسید ها نیز در انواع و طرح های مختلفی تولید می شوند . مانند سررسید رقعی ، سررسید وزیری ، ارگانایزر و . . .   هر کدام از این نوع سررسید ها ویژگی های مخصوص خود را دارند از ویژگی های سر رسید ارگانایزر می توان به نوع صحافی ان اشاره کرد . صحافی این سر رسید به صورت کلاسوری یا زونکنی انجام می شود که یکی از نکات مثبت ان است . سر رسید های ارگانیزر از باقی سر رسید ها گران قیمت تر هستند به همین دلیل می توان هر ساله فقط برگه های ان را تعویض کرد .و یا ممکن است بخواهید این سر رسید را داخل کیفتان بگدارید و حمل کنید اگر وزن ان برای شما زیاد بود می توانید از تعداد برگه های ان کم کنید همین ویژگی باعث شده که این تقویم از بقیه متمایز باشد . این سر رسید را می توان به جای کلاسور نیز استفاده کرد بیشتر دانش جویان برای ان که بتوانند صفحه های ان را کم یا زیاد کنند از سررسید ارگانایزر استفاده می کنند .

کاغذ سررسید های ارگانایزر :

کاغذ سررسید ارگانایزر  بسیار مرغوب است. در این سالنامه ها از کاغذ های سفید و کرم استفاده می شود . البته کاغذ کرمی که در این نوع سررسید ها استفاده می شود از خارج از کشور وارد می شود چرا که ایران نمی تواندکاغذ کرم مرغوب را تولید کند . شما می توانید با سفارش سررسید های ارگانیزر ارم و لوگوی مخصوص به خود را روی تمامی صفحه های آن چاپ کنید  کاغذ های سررسید را می توانید هر ساله تعویض کنید .

جنس جلد سر رسید های ارگانایزر :

برای سر رسید های ارگانایزر از انواع جنس ها می توان استفاده کرد اما باید توجه داشته باشید که نوع مرغوب ان را انتخاب کنید . جنس هایی مانند : چرم ، ترمو ، گالینگور و. . . قیمت هر کدام از این جلد ها با هم متفاوت است اما برای سر رسید های ارگانیزر بیشتر از جنس چرم مرغوب استفاده می شود . شما می توانید با سفارش جنس چرم برای سررسیدتان از طراحی های مختلفی  استفاده کنید . همچنین می توانید برای دیزاین جلد از نقره کوب و طلاکوب استفاده کنید و ارم شرکت را با استفاده از اهن داغ روی ان حکاکی کنید .اگر می خواهید سررسید ارگانیزرتان قیمت پایین تری داشته باشد می توانید ان را با جلد گالینگور سفارش دهید . گالینگور ، جنسی از پی وی سی است که روی کاغذ لمینیت قرار داده می شود . این نوع از جلد ها به دلیل این که مصنوعی هستند از طرح ها و رنگ های متنوع تری برخوردار است .

نوع دیگری از جلد وجود دارد که از جنس ترمو ساخته می شود و نسبت به گالینگور گران قیمت تر است این جلد از دوام بالایی برخوردار است و شما می توانید ان را تا چند سال استفاده کنید . یکی دیگر از جنس هایی که می توانید استغاده کنید چرم مصنوعی است که نسبت به چرم طبیعی از رنگ های مختلفی برخور دار است . روی همه این جلد ها می توانید طرح های دل خواهتان ا حکاکی کنید . سررسید های ارگانیزر چند برگه اول ان را کاغذ گلاسه درست می کنند کاغذ های گلاسه جنسی دارند که اگر روی ان ها با خودکار چیزی بنویسید جوهر ان پخش می شود به همین دلیل است که کل صفحات سر رسید ارگانیزر را نمی توان از کاغذ گلاسه استفاده کرد . روی این کاغذ ها ارم و یا عکس شرکت چاپ می شود . همچنین می توانید اطلاعاتی مانند شماره تلفن و یا ادرس شرکت را روی این قسمت از سر رسید چاپ کنید .برای سر رسید های ارگانیزر قسمتی تعبیه شده است که می توانید وسایل شخصیتان را در ان قرار دهید وسایلی از قبیل خودکار ، کارت بانکی ، ساعت و . . .

ویژگی های سررسید ارگانایزر به گونه ای است که می توان در ابعاد مختلفی چاپ کرد و انتخاب ان بسته به سلیقه مشتری و کاربردی که از ان انتظار دارد انجام می شود . البته این محصول و سررسید اروپایی هم اندازه های استانداردی دارد به عنوان مثال می توان ان را در ابعاد 24 * 17 و 17 * 12 سانتی متر تولید کرد .چند سالی است که شرکت ها و کارخانه ها برای تبلیغات شرکت خود از سر رسید های ارگانیزر استفاده می کنند و با چاپ لوگو و یا اسم شرکت خودشان از ان در برندینگ سازی استفاده می شود . به دلیل زیبایی این سر رسید ها و کارامد بودن ان ها جلوه خوبی برای هدیه دادن دارد و باعث می شود کارمندان و مشتریان شرکتتان به شما وفادار بمانند .اگر این سر رسید را به عنوانهدیه سال جدید به کارمندانتان بدهید ان ها می توانند با قرار دادن سر رسید روی میز کارشان کار هایی که هر روز باید انجام دهند را در ان یادداشت کنند .

مزایای استفاده از سررسید ارگانایزر در تبلیغات

مشتریان می توانند با هر بار دیدن این تقویم رومیزی برند شما را از بین صد ها برند دیگر شناسای کنند .

به اسانی می توانید شرکت خود را به بازار معرفی کنید .

از اعتبار زیادی برخوردار می شوید .

 

به شما پیشنهاد می کنیم برای سفارش تقویم یک شرکت چاپ عالی پیدا کنید . هم چنین پیشنهاد می شود از انواع ست مدیریتی مجموعه جوپنزا هم دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *