چاپ آرم روی سالنامه سفارشی تبلیغاتی

سالنامه سفارشی تبلیغاتی, سررسید اختصاصی, چاپ آرم روی سالنامه سفارشی تبلیغاتی

اگر کسی تصمیم به اهدای هدیه به مشتریان خود در سال 1401 دارد، چاپ سررسید ۱۴۰۱ و چاپ آرم روی سالنامه سفارشی تبلیغاتی گزینه‌ ای خوب و تاثیرگذار است؛ به طوری که سررسید تنها هدیه ‌ای است که یک سال به همراه مشتری می ‌ماند و برند و خدمات آن  را در ذهن او ماندگار می ‌کند.

پس تلاش برای چاپ آرم روی سالنامه سفارشی تبلیغاتی و چاپ سررسید 1401 را باید از اکنون آغاز کرد که می ‌تواند بهترین گزینه از لحاظ هزینه و ماندگاری بعد تبلیغاتی باشد .

انواع مدل چاپ سررسید 1401

گروه تبلیغاتی جوپنزا چاپ سررسید   را در انواع مختلف سررسید وزیری، سررسید اروپایی، سررسید رقعی و… انجام می ‌دهند. در واقع سالنامه تبلیغاتی را می ‌توان برحسب جنس جلد، نوع صفحات، نوع چاپ، قطع چاپ و نوع صحافی دسته ‌بندی کرد.

چاپ سررسید 1401 برای مدیران و مسئولان در طرح های لوکس و شکیل می تواند منحصر به فرد بودن یک مجموعه را به نمایش بگذارد. از طرف دیگر برای  سررسید رقعی در مقیاس و تیراژ بالا، زمانی که وسعت سلیقه مخاطب در نظر گرفته می شود، چاپ سررسید ۱۴۰۱ با ویژگی‌ های استاندارد و طراحی های خاص جوپنزا جزء بهترین انتخاب ها است .

اما منظور از سررسید استاندارد، مدل های تکراری و بدون خلاقیت در طراحی سررسید و سالنامه نیست بلکه  ظاهر این سالنامه بنابر نوع انتخاب می تواند از جذابیت فوق العاده ای برخوردار باشد و به عنوان یک سررسید خاص جلوه کند . اما از نظر نوع کاغذ و جنس جلد، متریالی انتخاب می‌شود که هزینه سررسید را به حداقل برساند تا در تیراژ بالای  چاپ، جنبه ی  اقتصادی را در نظر بگیرد .

چاپ سررسید سفارشی

از بهترین هدایای تبلیغاتی میتوان به سررسید سفارشی  اشاره کرد. زیرا دارای تقویم سالانه، محل یادداشت و همچنین معرفی بیوگرافی شرکت و معرفی محصولات می باشد. اگر یک سررسید به شکلی مناسب و با کیفیت طراحی و چاپ شود، تاثیر به سزایی بر مخاطب می گذارد.

از دیگر مزایای سررسید سفارشی می توان به آسان تر کردن برنامه ریزی های روزانه اشاره کرد. این موضوع سبب می شود علاوه بر اینکه نام شرکت تان را هر روز به مخاطبان خود یادآوری می کنید، به پرسنل خود نیز کمک خواهید کرد که برنامه کاری و جلسات خود را به خوبی زمان بندی کنند .

استفاده از چاپ آرم روی سالنامه سفارشی تبلیغاتی و لوگو در صفحات داخلی سررسید یکی از موثر ترین روش های چاپ سررسید سفارشی از دیدگاه کاربرد تبلیغاتی است که باعث تکرار نام شما و برند کسب و کار شما در ذهن مخاطب خواهد شد.

هدف چاپ آرم روی سالنامه سفارشی تبلیغاتی یادآوری روزانه برند شما به مخاطبان تان است.

چاپ لوگو در صفحات داخلی سررسید بیشتر توسط مشتریانی صورت می گیرد که تیراژ سفارش سررسید آنها بالاست . هر چند گاهی برخی از تولید کننده سررسید چاپ لوگو در متن سررسید یا همان ترام را در سفارش پایین نیز انجام می دهند.

سالنامه سفارشی برای تبلیغ

معمولا تولیدکننده سررسید سفارشی در هنگام طراحی صفحات داخلی سررسید های خود، فضایی خالی را در بالای صفحه  در نظر می گیرند تا در صورت درخواست، طبق سفارش چاپ آرم روی سالنامه سفارشی تبلیغاتی انجام دهند و لوگوی شرکت سفارش دهنده را با ابعاد کوچک در آن مکان چاپ می کنند.

معمولا مشتریان برای چاپ لوگو در سررسید سفارشی از رنگ سازمانی خود استفاده می کنند تا برند سازی بهتر و عمیق رقم بخورد. اما برخی نیز برای اینکه لوگوی خود همخوانی بیشتر با صفحه از پیش طراحی شده توسط تولید کننده سالنامه سفارشی تبلیغاتی داشته باشد، یکی از دو رنگ موجود در صفحه را انتخاب می کنند و طرح خود را با همان رنگ چاپ می کنند.

 

انواع تقویم 1403 را ببینید.

 

ویژگی های چاپ لوگو در سالنامه سفارشی تبلیغاتی

در مواردی هم مشتری می خواهد در چاپ سررسید سفارشی، لوگوی تبلیغاتی خود را به شکل بزرگ و بسیار کم رنگ در وسط صفحه و در زمینه ی متن چاپ شود. در چاپ لوگو به این روش در هنگام چاپ متن سررسید باید دقت زیادی شود تا لوگوی مشتری به صورت یکنواخت و یکدست چاپ شود. زیرا در صورت یکپارچه نبودن صفحات استفاده کننده سررسید به راحتی متوجه این موضوع خواهد شد.

توجه داشته باشید که با سفارش چاپ لوگو در صفحات داخلی، شما تنها قادر خواهید بود لوگوی خود را در صفحه از پیش طراحی شده سررسید قرار دهید.

با این حال چنانچه تمایل دارید کل صفحه با توجه به نیاز شما به صورت اختصاصی طراحی شود، باید سفارش سررسید خود را به صورت چاپ سررسید سفارشی یا اختصاصی به ثبت برسانید  و همان گونه که مد نظرتان هست لوگو را در سررسید، طراحی و چاپ کنید.

بهترین سررسید برای تبلیغ

سررسید رقعی

سررسید رقعی یکی از انواع سررسید های موجود و مناسب برای چاپ آرم روی سالنامه سفارشی تبلیغاتی است . سررسید رقعی که نسبت به سررسید وزیری خوش دست تر است  حمل و نقل آن نیز آسان تر است . چاپ این سررسید در ابعاد ۲۲ در ۱۴ انجام میشود.

سایز این نوع سررسید چیزی در میان سررسید وزیری و سررسید اروپایی است. به این دلیل که سررسید رقعی کوچک تر از سررسید وزیری ولی بزرگ تر از سررسید اروپایی می باشد .

چاپ این نوع سررسید ارزان تر از سایر سررسید هاست همچنین ، در طراحی و چاپ آن از کاغذ ۹۰ در ۶۰ که کمی مقرون به صرفه تر است استفاده می شود . سررسید جلد نرم رقعی دارای یک جلد انعطاف پذیر است که اگر آن را خم کنید بعد از بازگرداندن به حالت اولیه هیچ رد و اثری از خط  باقی نمی ماند.

جلد سخت

سررسید جلد سخت رقعی شامل سررسید های معمولی میشوند که ویژگی انعطاف پذیری سررسید های جلد نرم را ندارد.

 

بیشتر ببینید : انواع ست مدیریتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *