چاپ آرم روی سررسید

چاپ آرم روی سررسید

هدف از چاپ آرم روی سررسید و تهیه و تولید سررسید سفارشی و چاپ سررسید ، ارائه آن به مشتریان، همکاران و افراد دیگر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی است.
چون ضروری است تا لوگو، نام و یا سایر اطلاعات شرکت سفارش دهنده در روی سررسید و یا داخل آن حتما نوشته شود تا کاربر سررسید در حین استفاده با مشاهده این اطلاعات، به دفعات نام شرکت ارائه دهنده هدیه را به خاطر آورده و از این طریق، آگاهی مخاطبان نسبت به برند شرکت افزایش یابد.در مورد راه های سفارشی سازی سررسید یا همان سفارش سررسید اختصاصی، به طور کامل توضیح داده ایم. همچنین میتوانید از روبان سررسید هم برای درج لوگو و سفارشی سازی استفاده کنید.

برخی شرکت ها با درج لوگوی خود روی روبان سررسید از این فضا برای تبلیغات در سررسید اختصاصی خود استفاده می کنند. مشتریان در سفارش سررسید خود سعی می کنند سر رسیدی کاربردی برای مخاطبان خود هدیه دهند که همیشه در ذهن مخاطب خود ماندگار بمانند.و از بهترین های هدایای تبلیغاتی می توان به ست مدیریتی و سررسید 1402 اشاره کرد، زیرا دارای تقویم سالانه، محل یادداشت و همچنین معرفی بیوگرافی شرکت و معرفی محصولات می باشد. اگر یک سررسید به شکلی مناسب و با کیفیت طراحی و چاپ شود، تاثیر به سزایی بر مخاطب می گذارد. یکی از مزایای سررسید های تبلیغاتی
آسان تر کردن برنامه ریزی های روزانه است.این موضوع باعث می شود علاوه بر اینکه نام شرکت تان را هر روز به مخاطبان خود یاد آوری می کنید، به پرسنل خود نیز کمک خواهید کرد که برنامه کاری و جلسات خود را به خوبی زمان بندی کنند.

سررسید 1402 سفارشی

استفاده لوگو در صفحات داخلی سررسید یکی از موثر ترین روش های چاپ سررسید سفارشی از دیدگاه کاربرد تبلیغاتی است که باعث تکرار نام شما و برند کسب و کار شما در ذهن مخاطب خواهد شد. هدف چاپ آرم روی سررسید یادآوری روزانه برند شما به مخاطبان تان است. سفارش سررسید 1402 جدید بیشتر توسط مشتریانی صورت می گیرد که تیراژ سفارش سررسید آنها بالاست .گاهی وقت ها برخی از تولید کننده سررسید چاپ لوگو در متن سررسید یا همان ترام را در سفارش پایین نیز انجام می دهند. سررسید دفتری است که میشود در هر صفحه ی آن تاریخ و مناسبت هر روز را دید و همچنین میتوانیم برنامه های شخصی روزانه خود را در آن یادداشت کنیم زیرا سررسید از اهمیتی برخوردار است چرا که میتواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد .

سررسید ، یکی از دفتر های مورد علاقه ی افرادی هست که علاقه مند هستند تا کارهای روزانه شان را بر طبق برنامه انجام دهند .علاوه بر این چاپ آرم روی سررسید استفاده ی تبلیغاتی و بسیار کاربردی داشته و شرکت ها و موسسات برای رسیدن به اهداف خود یا معرفی خود یا محصولات شان به سفارش و چاپ آن میپردازندبنابراین سررسید 1402 و چاپ آرم روی سررسید یکی از بهترین روش ها در حوزه ی تبلیغات کاغذی محسوب می شود و به این دلیل مورد قبول و مورد پسند جمع بیشتری از علاقه مندان واقع میگردد.

سالنامه اختصاصی

چاپ سررسید اختصاصی سر رسیدی است که کاملا با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید می شود. شما میتوانید اگر نمونه خاصی در اختیار دارید و می خواهید سالنامه خود را مطابق آن تولید کنید، برخی از تولید کنندگان می توانند آنرا به عنوان چاپ آرم روی سررسید برای شما تولید کنند.یکی از دلایل مهمی که سررسید را در جایگاه هدیه تبلیغاتی مناسب قرار می دهد، استفاده همیشگی از آن است؛ همین نکته باعث می شود که شرکت ها با اختصاصی کردن سررسید از این تبلیغات به شکل موثر استفاده کرده و برند خود را در ذهن مشتری ماندگار کنند. امروزه با افزایش بی سابقه قیمت هدایای تبلیغاتی همچنان میتوان روی چاپ آرم روی سررسید به عنوان یک هدیه مقرون به صرفه حساب کرد.سررسید اختصاصی دفترچه یادداشتی است که دارای تقویم روز و تاریخ می باشد، صفحات داخلی شامل مناسبت هایی است که باعث شده اند تا یاد و خاطره حوادث، اتفاقات مهم و دستاوردهای ویژه زنده نگه داشته شود.

سفارشی کردن سررسید

در صفحات و یا انتهای سررسید می توان اطلاعات مهم و کاربردی را اضافه نمود که هر شرکت یا مجموعه با توجه به نیاز مشتریان خود و هدفی که دارد این اطلاعات را چاپ می نماید. جدول های مهندسی، احادیث مذهبی، اطلاعات کشاورزی، سخن بزرگان و تلفن های ضروری و عناوین دیگر از جمله این اطلاعات هستند. عناوین مختلفی از سررسید اختصاصی در طی سالیان اخیر به چاپ رسیده است که می توان به سررسید های مهندسی، سررسید های مدیران، سررسید های دستیار، سررسید های آموزشی، سررسید های پزشکی، سررسید های تعیین وقت بیمار، سررسید های ورزشی و… را نام برد .

یکی از چاپ سررسید تبلیغاتی سررسید اختصاصی است همانطور که از نام آن پیداست به صورت کاملاً اختصاصی تولید شده و جزء تولیدات عمومی نمی باشد.
فرآیند اختصاصی سازی می تواند شامل انتخاب قطع دلخواه، انتخاب جلد با متریال مورد نظر، نوع کاغذ داخلی، نوع صحافی و حتی ربان و آستر بدرقه با طرح و جزئیات دلخواه باشد

چاپ سررسید سفارشی

در این نوع سررسید می توان تمامی صفحات داخلی سررسید را به دلخواه مشتری طراحی و اجرا نمود. به عنوان مثال شرکت های بزرگ؛ مناسبت ها، رویدادها، تاریخ های شرکت در نمایشگاه ها و سایر این قبیل موارد را در تاریخ مربوطه در سررسید خود درج می نمایند. به همین دلیل چاپ آرم روی سررسید و سررسید اختصاصی بهترین گزینه هست .فروشگاه ها تخفیف های دوره ای از پیش معین شده را در سررسید اهدایی به مشتریان خود اعلام می کنند و حتی می توان صفحات داخلی سررسید را مرتبط با شغل سفارش دهنده طراحی نمود. سررسید با جدول های حسابداری و یا سررسید با جداول نوبت دهی پزشکی مثال های مناسبی از این نوع اختصاصی سازی داخل سررسید می باشند.با توجه به اینکه فرآیند چاپ سررسید اختصاصی مستلزم صرف زمان زیادی است، لازم است ثبت این قبیل سفارشات قبل از زمان اوج سفارشات در سه ماهه انتهایی سال باشد.

 

همچنین از کالکشن جدید تقویم تبلیغاتی جوپنزا نیز دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *