آشنایی با نحوه چاپ تقویم رومیزی سال 1402

نحوه چاپ تقویم رومیزی سال 1402

نحوه چاپ تقویم رومیزی سال 1402 یکی از وسایلی است که به عنوان یکی از جدید ترین ابزار های تبریک به مشتری ها و کارمندان داده می شود. تقویم های رومیزی انواع مختلفی دارند معمولا تقویم های رومیزی با طراحی خاص برای مدیران می باشد و تقویم های ساده تر برای ارباب رجوع و کارمندان می باشد.

چاپ تقویم های دیواری تبلیغاتی

نوع دیگری از نحوه چاپ تقویم سال 1402 ، تقویم های دیواری هستند و برای نصب به دیوار ساخته شده اند و معمولا نسبت به سایر تقویم ها قیمت پایین تری دارند . تقویم های دیواری معمولا به دو صورت چاپ می شوند تقویم های دیواری حصیری و  تقویم های دیواری مقوایی .

قیمت این تقویم ها معمولا نسبت به کاغذها و کارهای گرافیکی که بر روی آن ها انجام می شود در نظر می گیرند زیرا معمولا این تقویم ها نیاز به استفاده از دوخت یا جلد خاص که بر روی آن تزئیناتی انجام شود را ندارند.

معمولا تقویم رومیزی ارزان از برگ های کمتری تشکیل شده اند و معمولا این صفحات از برگ های کوچک A3می باشند به همین دلیل اکثرا قیمت بسیار پایین تری نسبت به سایر تقویم ها دارند.

در اوایل سال معمولا تقویم های رومیزی به عنوان رسانه های تبلیغاتی مطرح می شوند و کاربرد های بیشتری را نسبت به بقیه روزهای سال پیدا می کنند.

تاریخچه تقویم دیواری

این تقویم یکی از اولین تقویم هایی است که به صورت گسترده توسط شرکت های کوچک و بزرگ و کسب و کار هایی با مخاطب عام استفاده میگردد . در این تقویم فضای بالای صفحه را معمولا برای تبلیغات برند ها یا لوگو شرکت و سازمان در نظر میگیرند.

یکی از مدلهای پر کاربرد تقویم های دیواری ، تقویم تک برگ است .در این تقویم روزهای خاص و وقایع مهم ثبت می‌ گردد و بسته به نیاز مشتری در اندازه های مختلف چاپ می‌شود. این نوع تقویم بیشتر در مکان های پر رفت‌ و آمد نصب می‌شود که تنها لازم است با یک نگاه به صورت سریع به تاریخ های موجود در تقویم دسترسی پیدا کنیم.

در این نوع تقویم میتوانیم بسته به نیاز و محل قرار گیری در سایز های گوناگون طراحی کنیم. این نوع تقویم به دلیل ساده بودن نوع تولید و مواد مصرفی ، قیمت مناسبی دارد که خود یکی از دلایل استقبال مشتریان است.

بسته به نوع سفارشات اکثرا بر روی مواد مصرفی  ساده چاپ می‌شود.

تقویم یادداشتی

تقویم های رومیزی یادداشتی به گونه ای طراحی میگردد که ضمن اشغال فضای کمی بر روی میز استفاده کننده همواره در دسترس ایشان بوده و امکان ثبت و یا برداشت اطلاعات را به سهولت ایجاد می ‌نماید.

در این نوع تقویم ها علاوه بر فضای تقویم ، فضای دیگری نیز جهت تبلیغات وجود دارد

از تقویم رومیزی یادداشتی جهت ثبت یادداشت ، قرار ملاقات، برنامه روزانه ، ثبت سفارش ، لیست تماس ها و ..‌. استفاده میشود.

این نوع تقویم ها به چند دسته تقویم رومیزی اداری، تقویم رومیزی کلاسوری ، تقویم

رومیزی ماه شمار و تقویم رومیزی فصل شمار تقسیم میگردد.

جهت یادداشت نمودن هریک از تقویم های رومیزی روش های مختلفی به کار برده میشود که در ادامه به بررسی هریک می ‌پردازیم

در تقویم رومیزی یادداشتی که برگه های آن برای راحتی کاربر به صورت ورق شده هستند بر روی پایه فضایی تعبیه می شود که برگه ها درون آن قرار می گیرد. مزیت این پایه این است که بعد از تمام شدن برگه یادداشت ها می توان از برگه های دیگر استفاده کرد و برخلاف برگ های یادداشتی فنر شده و چسبی با تمام شدن برگه ها، قابلیت جایگزین شدن دارند.

تقویم اختصاصی

همچنان که از نام تقویم رومیزی اختصاصی و سفارشی پیداست، بایستی طراحی آن منحصر به فرد و اختصاصی صورت بگیرد و صفحات داخلی آن با طراحی زیبا و چشم نوازی بوده و همچنین شامل نوشته ها و لوگو مد نظر سفارش دهنده باشد.

این خود نیازمند طراحی خلاقانه و مبتکرانه

می باشد که گروه طراحی و چاپ نگاران این توانایی را داشته و می تواند در صدد چاپ تقویم رومیزی یادداشتی اقدام نماید. تیم طراحی نگاران با سالها تجربه در زمینه طراحی انواع تقویم و نحوه چاپ تقویم رومیزی سال 1402 را با توجه به میل و درخواست مشتری طراحی خواهد نمود.

ضمن آنکه تقویم رومیزی اختصاصی به شما امکان می دهد هر ماه را با لحظات مورد علاقه خود اختصاص دهید. با داشتن نمایشگر 12 ماهه و انتخاب های سفارشی فراوان، می توانید مناسبت های مهم مانند تولد ها و سالگردها را به راحتی با عملکردهای متن و تصاویر مشخص کنید.

نحوه چاپ سررسید

سالنامه یا سررسید دفتری ست دارای تقویم که در انواع گوناگون و مدل های متنوع در بازار موجود است. سررسید یا سالنامه، دفترچه یادداشتی است در سایزهای مختلف که اطلاعاتی مانند تاریخ، مناسبت ها، اعیاد و تعطیلات را دارا می باشد و به واسطه این ویژگی، شما می توانید کارهای روزانه، اطلاعات و برنامه ریزی ها را داخل صفحات آن یادداشت نمایید.

شما می توانید سالنامه را در تیراژ های مختلف سفارش داده و به مشتریان و پرسنل خود ارائه دهید. در این میان اگر تیراژ مد نظر شما از حدی بیشتر باشد، می توانید با اضافه نمودن اطلاعات کاربردی و تبلیغات خود، سررسید انتخابی تان را سفارشی کنید.  برای اختصاصی کردن سررسید، گزینه های زیادی را در اختیار دارید که عبارتند از اضافه نمودن لت تبلیغاتی داخل سررسید، چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی در تمامی صفحات داخلی ، حک نام یا لوگو برروی سررسید، چاپ آستر اختصاصی و…

طریقه چاپ تقویم رومیزی 1402

مدت هاست که استفاده از سررسید و چاپ تقویم زیر دستی سال 1402 و سالنامه به عنوان یک هدیه کاربردی، انتخاب مناسبی به شمار می آید. با توجه به افزایش قیمت دلار و بالا رفتن قیمت هدایای تبلیغاتی مانند خودکار، فلش، لیوان و یا جا سویئچی، خرید سالنامه و سررسید می تواند یکی از گزینه های مقرون به صرفه برای خرید باشد. در ادامه این مقاله با تمام نکات ضروری در مورد سفارش و خرید سررسید و سالنامه آشنا خواهید شد .

یکی از اصلی ترین و متداول ترین روش های مورد استفاده شرکت ها و ادارات، حک لوگو روی جلد سررسید است. در واقع به بیانی دیگر می توان گفت کمتر سررسید تبلیغاتی را می توانید پیدا کنید که لوگوی شرکت مربوطه، روی جلد آن وجود نداشته باشد. برای درج لوگو روی سالنامه، روش های متفاوتی وجود دارد؛ این روش ها کاملا به نوع جلد سررسید و سلیقه مشتری بستگی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *